Nişanlım beni dövdü ailem ayrılmama izin vermiyor?

Gizli Üye
3 senelik sevgilim 1 senelik nişanlım beni ilk kez dövdü
Şoke oldum hiç böyle bir şey yapacak biri değil sanıyordum Sonra özür diledi vs ama ben kesinlikle ayrılmak istiyorum Şokum hâla zaten
Babam falanda diyorki tüm akrabalar biliyor ayrılma yok ayrılıcam vs diye tutturdum herkes karşı çıktı 😭😭izin vermiyorlar
Çok yıkılmış hissediyorum çünkü nişanlımı seviyordum çok şaşırdım 😭
Neden dövdüğünü lütfen sormayın çok sacma sapan bir şey
Nasıl ayrılıcam ben bu kişiden? Ve ayrılık acısını nasıl atlatıcam çünkü alışkanlık var
Nişanlım beni dövdü ailem ayrılmama izin vermiyor?