Açılmak istiyorum ne yapacağım?

Gizli Üye
Bana yardım edin lütfen yanlış düşünüyor olabilirim gelin heb birlikte tartışalım bu konuyu nur suresi 31 ayette avret yerlerinizi örtün diyor baş örtüsünden bahsedilmiyor ben mi yanlış düşünüyorum
Ben tesettürü yerine getirmediğimi düşünüyorum...
Saçlarım up uzun onalrı kullanmayı özledim tek açılma isteyim bu kapalıyken ben ben değilim yakışmıyor bana
Açılmak istiyorum ne yapacağım?
Açıldığımda da bu tarz bol ve kapalı giyinrim benim açılmaktan bahsettiğim şey tek saçalarım...
Güncellemeler
+1 yıl
Bu kız ben değilim üzerinde ki gibi giyinmekten bahsediyorum gençler...
Açılmak istiyorum ne yapacağım?