Çocukluğunuzla ilgili en çok neyi özlüyorsunuz?

Sabah aynı saatte televizyonda çıkan çizgi filmi gizlice açıp izlemeyi mi, mahallelerde güleryüzlü amcanın çevirdiği dönen salıncağa binmeyi mi, sokak aralarında ölesiye futbol oynamayı mı, gece karanlığında saklambaç oynamayı mı? Neyi özlediniz?Çocukluğunuzla ilgili en çok neyi özlüyorsunuz?

0|0
3224

En İyi Kız Görüşleri

• Sobanın üstünde ekmek kızartmayı, kardeşlerimle evcilik ve gemicilik oynamayı, babamın işten gelirken getirdiği karmen çikolatayı sabırsızlıkla beklemeyi

0|0
    0|0
  • Seksek oynamayı, çamurdan tencereler yapışımı, gülüşümü , masumiyetimi. Her şeyi🖤

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kişi tavukları kovalamayı komşudan dayak yemeği özledim jahsdjkah :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3023
  • Çocukluğumda en çok neyi özlüyorum biliyor musun? Bayramları. Çocukluğumda bayramlarda tüm sülale bir araya gelirdik. Tek bir evde toplanırdık. Çok keyifli günlerdi. Şimdi ise bayramlarda bir tane Allahın kulunu göremiyorum. Neden. Büyüdükçe dertler kavgalar çoğaldı. Ne için. 5 karış toprak için.

0|0
    0|0
  • Köpeğim vardı onu saatlerce gezdirirdim bizim oralar ıssızdı kimse endişelenmezdi bir şey mi oldu diye , bahçemizde de kiraz ağacı vardı onu toplardık çok güzel tadı vardı. Sabahları ablam beni uyandırırdı birlikte çizgi film izlerdik. O günlere geri dönme imkanımız olsa keşke.

0|0
    0|0
  • Hafta sonu Fox tv'de Barbie çıkardı seyredebilmek için erken kalkardım Sihirli Annem için de aynı şekilde erkenden uyanırdım. Dudu'nun kazanına özenirdim. Mutfağa gider, büyü yapıyormuş gibi tuz şekerle oynardım. Defne Joy Foster Allah rahmet eylesin. Yaşım oldu 20 hala Sihirli Annem'i izlerim.

0|0
    0|0
  • 10-11 yaş sınırından önce hipergaminin etkisine virip kadınlaşmamış mahalle kızlarını, çocuktuk ne güzel oynardık. O zaman bizimle insanca oyunlar oynayanlar kadınlaşınca duygularımızla oynar oldu. Ne diyeyim? Allah alayını ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • 2000-2007 Ülkecek mutlu olduğumuz zamanlardi. Birde şu koyduğun fotoğraf sanki çocukluğumdan bir kare gibi. Duygulandım.

0|0
    0|0
  • Sorumluluklarımın çok çok az olmasını, derdimin yalnızca kaldırımda yürürken çizgilere basmamaya çalışmak olmasını, ortamımı...

Kısaca çoğu şeyimi fazlasıyla özledim.

0|0
    0|0
  • Gece wakti saklanbac oynarken basimdan asagiya bulasik suyu doken teyzeyi ozedim hee

0|0
    0|0
  • Anne ve anneannemi özlüyorum. İkisi de yok artık hayatımda. Tek ailemdi.

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltıda çizgi film izlemeyi akşama kadar dışarda oyun oynamayı vsvs

0|1
    0|0
  • 2002 den öncesini çok özlüyorum. Özellikle sokakta oynayan çocukları

0|0
    0|0
  • Ayni saatte cikan cizgi filmi.. lastik ve seksek oynamayi

0|0
    0|0
  • Sabah erkenden kalkıp tv de çizgı film izlemek öğlene dogruda dışarda arkadaşlarla oynamak akşam ise atari başından kalkmamak.

0|0
    0|0
  • Yağmur yağmaya başlayınca sokaktaki cocuklarla havaya bakıp yağmur git güneş gel derdik Allah severdi bizi hemen dururdu yağmur

0|0
    0|0
    • Biz de el ele tutuşup yağmur hızlansın diye bağırıyorduk hızlanıyordu kimi daha çok seviyordu tartışmayalım istersennxözjxlxk

• Barış Manço, susam sokağı, tipi tip ve turbo sakızları, kokulu silgiler not defterleri, karaşimşek, bir başka gece

0|0
    0|0
  • Tabiki çizgi film izlemek, saatlerce atari oynamak ve sokakta futbol oynamak.

0|0
    0|0
  • Bahçeye çıkıp topuklu ayakkabı resimleri yapıyordum
    Pastel boya ile boyuyordum
    Bunu özledim

0|1
    0|0
  • Atari oynamayi.
    Atari ve kasetler varda.
    Oynayacak cocuklarin isi var

1|0
    0|0
  • Çocuk olmamı özlüyorum hiç bir şey anlamadan dert etmeden düşünmeden yaşamayı

0|0
    0|0
  • Yanliş yapmayi cocukken yapilan yanlislarin farkinda olmazdık

0|0
    0|0
  • Mahalleden top oynamayı, ilkokulumu, susam sokağını :)

0|0
    0|0
  • Genel olarak aile büyüklerimiz başımızdaydı ne büyük mutluluk ve huzurmuş bunu çok özlüyorum

0|0
    0|0
  • Dışarda bisiklete binmek sanki dünyanın en özgür insani ben oluyordum 😂

0|0
    0|0
  • Ailemi , cocuklugumu sevincimi heycanimi herseyi ama herseyi ozluyorum.

0|0
    0|0
  • Masum arkadaşlıkları. Masumiyeti.

0|0
    0|0
  • Çocukluğumu yaşayamadığıma. 😏

0|0
    0|0
  • herşeyi...

0|1
    0|0
  • Yarını düşünmeden yaşamayı..