Alman aktör vs Fransız aktör. Hangisinde ilişki yaşadığı kadınlara karşı hoyrat ve buyurgan olan dominant erkek imajı belirgin?

meltemfırtına
Daniel Brühl
Alman aktör vs Fransız aktör. Hangisinde ilişki yaşadığı kadınlara karşı hoyrat ve buyurgan olan dominant erkek imajı belirgin?

Nicolas Duvauchelle

Alman aktör vs Fransız aktör. Hangisinde ilişki yaşadığı kadınlara karşı hoyrat ve buyurgan olan dominant erkek imajı belirgin?

Daniel Brühl/Alman
Nicolas Duvauchelle/Fransız
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Alman aktör vs Fransız aktör. Hangisinde ilişki yaşadığı kadınlara karşı hoyrat ve buyurgan olan dominant erkek imajı belirgin?