Üst komşum sürekli eve kadın atıyor ses geliyor, nasıl evden attırabiliriz kiracılar?

Merhaba. Üst katımızda pislik lanet olası 3 Suriyeli erkek kalıyor 3 günde bir kadın alıyorlar eve ve inanılmaz görüntülü bir şekilde ilişki yaşıyorlar biz aileyiz az önce çöküp bağırdım camdan. Bu bir değil iki değil. Kiracılar. Nasıl attıabiliriz evden? Yardımcı olursanız sevinirim lütfen. Polis çağırmam mantıklı mı.

0|2
1044

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• sanane adamın seks hayatından...
    polise ne diyeceksin? zina suç değil ki bu ülkede.
    ayrıca çok sesli seks yapıyorlar, insanız canımız çekiyor ama sevgilimiz bile yok dersen, belki işlem yaparlar. aksi taktirde kapılarına bile gidemezler hakkı yok cünkü.

0|1
    2|1
    • 5gün

hakkınız da şikayet var deseler bile. davetiye elinize geçmeden karakola bile gitmiyorum der. olur biter. bir halt biliyorum diye konusmayın gençler.

• Diğer komsularinizla birlikte imza toplayıp şikayetçi olursanız çıkartabilirsiniz bile.

1|0
    0|0
    • 5gün

Öyle birşey hukuki olarak geçerli değil diye okudum ama? Yoksa ben tüm binadan imza toplayabilirim

• 4gün

Ben arkadaşımla konuştum. Kusura bakmayın ancak dönebiliyorum. Sulh mahkemesinden tahliye ve davası açılmalı diyor. Polise şikayet ile çok bir şey yapılamazmis. Dava olmalıymış muhakkak. Eğer o anlarda bir ses kaydı felan alabilirlerse de iyi olur delil teşkil eder diyor. Diğer komşular da tanık olarak katılırsa avantajlı olur lakin tek kişi de açabilirmis. Mahkeme sonucu eğer iyi hazirlanilirsa cikarilirlar diyor.

• 4gün

Çok ana çok teşekkür ediyorum bir daha zahmet ettiniz. Sağolun🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sanırım en iyi çözüm imza toplamak olacak.

• Attıramazsınız. Onlar müslüman kardeşleriniz. Katlanacaksınız.

4|1
    0|0
  • Yüksek sesden dolayı şikayetci olabilrisn ama polis en fazla uyarir ev sahibiyle irtibata gec bence

1|0
    0|0
    • 5gün

Ev sahibi parayı alıyor kaç defa emlakçı ile haber yolladık

• 5gün

Sessiz kalma bencede ama tek basina değilde toplı ilerle benim tavsiyem

• 5gün

Sonuçta Benim olduğumu anlayacaklar çünkü sürekli ben yukarı vuruyorum ben bağırıyorum filan :/

• Polis çağır ya da apartman yetkililerine şikayet et

1|0
    0|0
    • 5gün

Kimsenin umrunda değil ki.. poliste uyarıda bulunup gidecek diye düşünüyorum çözüm olmaz ki

• apartman sahipleri imza toplayıp şikayetci olursa evden polis zoru ile evden çıkmak zorundalar yasal kanun var bununla ilgili

0|0
    0|0
  • Önce polis çağır
    Düzelen bir şey olmazsa çıkıp kapiyi çal bir güzel kus...

1|0
    0|0
  • Yöneticiyle konusun bir bina toplantisi yapsin karar defterine imza alın.
    Ev sahibiyle konusulur olay duzelmez'se 1 ay icerisinde ev bosaltilir.

0|0
    0|0
  • haklısın şu an ben de aynı problemi yaşıyorum. Bulunduğum yerde hep inleme sesi var.. :(

0|0
    1|1
    • 5gün

eksi atanlar inleyenler ve inleten ahlaksızlar olsa gerek..

• üste vur ya malları yavaş pencereyi kapatin öyle şey yapın diyin

0|0
    1|1
  • İmza toplayın binadan sonra polis çağırın diktir etsinler

0|0
    0|0
  • apartmanda ımza toplayarak attırabılırsınız.
    ya da ev sahıbı ıle konusarak

0|0
    0|0
  • Ev sahibi ile konuşun

1|0
    0|0
    • 5gün

Ev sahibi parasını alıyor umrunda değil 3. Kez şikayet ettik emlakçı ile haber yolladık kasımın sonunda çıkacaklardı sözde. Eve geçen gün memleketten akraba geldi rezil olduk ya...

• Olay esnasında polisi kapıya dikersen kolay olur yapılan işlemler attırmak için yeterli olur

0|0
    0|0
    • 5gün

Adam p*rno filmde izliyo olabilir emin olmadan yanlış bişey yapmayın

• 5gün

Büyük cezası var zina yapılıyor baskın yerlere zaten çıkıp gider duramaz orada

• 5gün

İnşallah defolup giderler. Bir dahakine polis çağıracağım. Yarın imza toplayacağım. İmkanı var ise çıkaracağım onları imza ile

• İmza toplayın

1|0
    0|0
    • 5gün

Evden çıkarma yetkisi Yok hukuki olarak diye okudum imza toplamanın ama

• 5gün

Haklısınız birde hain insanlar pislikler inş biran önce kurtulursunuz

• 4gün

İnşallah ya🙏🏻

• Apartman yöneticisi ile görüş

1|0
    0|0
  • Ev sahibine söyleyin

1|0
    0|0
    • 5gün

Söyledik parasını alıyor diye umrunda değil adamın kasımda çıkarırız dediler aralığın yarısı olcak nerdeyse

• 5gün

Mahkemeye verin

• 5gün

Son çare öyle olacak. İmza toplayıp ev sahibine bir söyleyeceğim bir haftaya çıkmazlar ise imza kağıdı ile polis 🤔

• Nasıl görültu

1|0
    0|0
  • suri suri bum bum

0|1
    1|1
  • sen kiracıysan sen çık

0|0
    0|2
  • Hiçbir şey yapamazsın

0|1
    0|1
  • Mantıklı

1|0
    0|0
  • Mantıklı fuhuştan başları belaya girer.

1|0
    0|1
    • 5gün

@Magicboys 227. maddeden canlarına bile okursun akıllıysan... Anlamadığım sen neden bana atarlandın amca antrapoza falan mı girdin yoksa sen de mi suriyelisin?

• 5gün

@Magicboys 3 ay önceden kontratı yenilemeyeceğini tebli etseydin çıkartırdın basit bir şekilde. Ama senden bir ricam var yüzüme söyleyemeyeceğin şeyleri buradan yazmazsan sevinirim. .

• 5gün

@Ayzıiıtt Mod hanım bir bakar mısınız? Küfür falan gırla gidiyor.

• Poliiiisss

1|0
    0|0
  • Çağır polisi en güzeli

1|0
    0|0
  • Çok mantıklı. Geç kalmışsınız.

1|0
    0|0
  • ancak polisle ama suriyemiye bir şey demiyorlar

1|0
    0|0
  • Bence issizsiniz

0|1
    1|1
  • Kıskanma

0|1
    1|1
  • Komsu komsunun kulune muhtactir

0|0
    1|1
  • Erkeklerden görüşlere devam
    14

Kızlar Ne Diyor 10

• Baya rzhatsiz oluyosan polisi cagir
    Ulan biktik be bu suriyerlerdenn

1|1
    0|0
    • 5gün

Sorma ya... geberip gitsinler pislikler zerre acımıyorum ölseler umrumda olmaz leş

• 5gün

Bu hale dusecek adammiydik bee.. bir defolup gidemediler ki gitmezler
      Ulan arap ulkesi mi turkiye mi belli degil
      Cingenelerrrrr!!! Ulan varya sinir oldum yine gece gece

• 5gün

Artık Arap ülkesi Meliscim malesef. Arabistan... bu insanlar akıllanmaz. Akıllanmaz. Günahmış neyi günahsa kıçlarının bokunu temizlediler günahı kaldı Allahsızlar

• milletin kendi hayatı karışamazsınız. eğer seslerden rahatsızsanız uyarın sessiz olmaları için, hala daha sesler devam ediyorsa o zaman polisten önce apartman görevlisiyle konuşun.

0|1
    0|0
  • Allah rızası için mahalleli bir olup dövün linç edin

1|1
    0|2
    • 5gün

Keşke gebrrip gitsinler pislik hepsi

• 5gün

Umarım halkımız tez zamanda akıllanır ve bu iğrenç milletten kurtulmamız gerektiğini, çok yanlış politikalar izlendiğini anlarda , tercihlerini değiştirir. Yoksa şu kardeşi bu kardeşi derken savaşan her ülkenin iti kopuğu buraya doluşacak

• 5gün

Zaten öyle. Arapların hepsi pis insanlar. Suriyelisi de öyle arabistanı da. Pis uşgur insanları. Başka hiçbirşey değil... bunları başımıza getirenler utansın.

• Imza toplayin ev sahibine soyleyin

1|0
    0|0
    • 5gün

Ev sahibi parasını alıyor diye pek umursamıyor ne yapacağımı şaşırdım

• Polis çağır.

1|0
    0|0
    • 5gün

Uyarıda bulunup gider birşey yapmaz ki :( yoksa hemen çağıracağım bilsem

• Ev sahibiyle görüşmeniz lazım

1|0
    0|0
  • Ay süriyelilere hangi kadin gidiyor

1|1
    0|0
  • Benm yan komşum öyleydi. Gittim yöneticiyle konuştum adam halletti dittirolup gittiler

0|0
    0|0
  • Polisi ara çünkğ artık ceza bile alıyorlar ses yapan komşular

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri çıldırıyor😂

0|1
    0|2
    • 5gün

Aynen yaaaa

• 5gün

Bokumu yesinler