Hard seks istediğimi nasıl söylerim?

Ben acayip acayip hard seks seviyorum boğazımı sıksın her yerimi tokatlasın bana küfretsin ayaklarıyla ezsin saçlarımdan tutup suruklesin duvardan duvara vursun hatta penisi dışında şeyler de soksun vajinama öldürmekten beter etsin istiyorum bana bu keyif veriyor ama sevgilim çok naif zarif bir adam öpe koklaya yapıyoruz ben ona nasıl söylemeliyim isteklerimi?

1|10
382

En İyi Erkek Görüşü

• En son kıyma makinasından geçirdimi oh yeah:/

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızım sen kafayı yemissin. ya da azginlik başına vurmuş doktora bir görün

1|6
    1|0
    • Ya ne alakası var herkesin zevkleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 81

• Ee söyle işte ona da

Minareden at beni
    İn aşağı tut beni
    diye.

1|0
    0|0
  • Sevişirken konuşacak ve isteklerini söyleyeceksin, sağlıklı ve keyifli bir birleşmenin anahtarı bunu yaparken konuşmak isteklerini yapıp yaptırmaktır... Ya da gif vs atarak ona bunu yapmalıyız vb şekilde mesaj vermelisin.

1|0
    0|0
  • Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1|0
    0|0
  • Sen bence biraz BDSM olayını araştır. Tam senin istedigin şeyler ve bunları ben yapıyorum kadınlara zevkle

1|0
    0|0
  • O, bu işin adamı değil malesef.. Senin gibi düşünen birisiyle bunu yaşayabilirsin ancak.

1|0
    0|1
  • Her türk erkeğinin istediği kadın modeli bu sanırım :D :D :D

1|0
    0|0
  • Tam benim istediğim gibi kızsın yanında olsam seks yaparken kemiklerini bile kırardım senin. Gebertene kadar parçalardım seni

1|0
    1|0
  • :) de ona canım benim bu az de ser ol de serleş lan de söve saya de... En son beton mikseri ile ulan ne delikmiş be bilader deyip kapatır olayı :)

0|0
    0|0
  • döşe bana de :D:D

1|0
    0|0
  • ya yeni nesil tam salon erkeği. nerde bizim gibi oldschool param parça edecek gençler

1|0
    0|0
  • Kısacası zike zike öldürüp atsın beni diyorsun😁

1|0
    0|0
  • Bdsm ilgin var sevgilin olmadan bişeyler yasadın mi?

1|0
    0|0
  • Sansli adamsin

1|0
    0|0
  • Offf en sevdigim lan ben bunu kıza yaparken kızda bana yumruk atsın cok zevkli ya

1|0
    0|0
  • işte bu ya senden her eve lazım bir tane

1|0
    0|0
  • sen onu birak bu islerin hastasini bul... millet arar bulamaz senin gibisini

1|0
    0|0
  • Vayy beeeee ukan bir beni bulmaz böylesi

1|0
    0|0
  • Ondan hard fucker çıkmaz. bırak sen onu abla😂

1|0
    0|0
  • Dovse dayana bilcenmi sanki

1|0
    0|0
    • Dayanırım dayanikliyim acıları çok hissetmem katlanırım yoksa niye isteyeyim

• Ozaman sinirlendir

• Yumrugu gecirdimi dagilirsin kuvvetli biriyse agzinin ustune

• Senin alıştırman lazim canım sen söyleyince yapmaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 2

• İşte bize söylediğin gibi ona da söyle

0|4
    1|0
    • Ya istemezse falan diye çekiniyorum dedim ya çok romantizm ruhlu bir adam öyle sert halleri hiç yok yapamaz yapmacık durur falan diye de cekiniyorum hiç küfrettiğini bile duymadım mesela

• https://youtu.be/EAjMIE9f8DU ona bu şarkıyı gönder :D

• kız bu ilginç birsey sende hart seviyon galiba

• Sevgilimle fantazi yapıyoruz da tam aradığımız kişisin Sado Mazo yaparsan gel bize 😜😘

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;