Hard seks istediğimi nasıl söylerim?

Ben acayip acayip hard seks seviyorum boğazımı sıksın her yerimi tokatlasın bana küfretsin ayaklarıyla ezsin saçlarımdan tutup suruklesin duvardan duvara vursun hatta penisi dışında şeyler de soksun vajinama öldürmekten beter etsin istiyorum bana bu keyif veriyor ama sevgilim çok naif zarif bir adam öpe koklaya yapıyoruz ben ona nasıl söylemeliyim isteklerimi?

1|10
382

En İyi Erkek Görüşü

• Sevişirken konuşacak ve isteklerini söyleyeceksin, sağlıklı ve keyifli bir birleşmenin anahtarı bunu yaparken konuşmak isteklerini yapıp yaptırmaktır... Ya da gif vs atarak ona bunu yapmalıyız vb şekilde mesaj vermelisin.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Kızım sen kafayı yemissin. ya da azginlik başına vurmuş doktora bir görün

1|6
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Ya ne alakası var herkesin zevkleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 81

• Ee söyle işte ona da

Minareden at beni
    İn aşağı tut beni
    diye.

1|0
    0|0
  • Sen bence biraz BDSM olayını araştır. Tam senin istedigin şeyler ve bunları ben yapıyorum kadınlara zevkle

1|0
    0|0
  • :) de ona canım benim bu az de ser ol de serleş lan de söve saya de... En son beton mikseri ile ulan ne delikmiş be bilader deyip kapatır olayı :)

0|0
    0|0
  • Cok basit seyleri cok büyütmüssün kafanda. Fantezilerini söyleyemedigin bir erkek seni doyuramaz bunu unutma. O da deli dolu biri olsaydi zaten rahatca söyleyebilirdin

0|0
    0|0
  • Her türk erkeğinin istediği kadın modeli bu sanırım :D :D :D

1|0
    0|0
  • sen tam kelepçe takıp, kırbaçlamalık hatunsun
    hiç acımam sana
    döverek söverek yaparım
    ağlata ağlata bağırta bağırta... 7/24
    kucakta yaparım duvara dayarım yaparım altıma alır yaparım her türlü:)

0|0
    0|0
  • Tam benim istediğim gibi kızsın yanında olsam seks yaparken kemiklerini bile kırardım senin. Gebertene kadar parçalardım seni

1|0
    1|0
  • ya yeni nesil tam salon erkeği. nerde bizim gibi oldschool param parça edecek gençler

1|0
    0|0
  • O, bu işin adamı değil malesef.. Senin gibi düşünen birisiyle bunu yaşayabilirsin ancak.

1|0
    0|1
  • Sen biraz sertleş önce ve sertleşitken aldığın zevki inleyerek belli et. O da keşfetsin yavaş yavaş. Söylemekten çok yaşatmak daha doğrudur. Söylemek korkutur çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • Prezervatifin patladigini ve buyuzden ertesi gun hapi aradigimi ki gecenin bir vakti iyi biliyorum.. Ama hissiyati inanilmaz bisey bir kac kere denemistim

0|0
    0|0
  • direkt söyle
    bağır
    say my name
    beyaz kıçım de
    diye yapmıyorsa değiştir

0|0
    0|0
  • Offf en sevdigim lan ben bunu kıza yaparken kızda bana yumruk atsın cok zevkli ya

1|0
    0|0
  • sen onu birak bu islerin hastasini bul... millet arar bulamaz senin gibisini

1|0
    0|0
  • Bdsm ilgin var sevgilin olmadan bişeyler yasadın mi?

1|0
    0|0
  • Senin alıştırman lazim canım sen söyleyince yapmaz

1|0
    0|0
  • heheh :D senin isteğin çok hard.. açık açık demelisin beni böyle yap diye.. diyemiyorsan bir video aç hard olsun bööyle deneyelimmi canım de:D

0|0
    0|0
  • film göster bir kaç tane bak bak elin adamlarına bak dağlara taşlara vuruyor garıyı sen ise beni pamuklara sarıp sarmalıyorsun ayılaş biraz de

0|0
    0|0
  • yahu sevgilisinzz konusmakk var sonucta konus senı yadırgamaz cekınmee dogal bırsey bu oda korkusundan yapmıyorudr emınım :)))

0|0
    0|0
  • sen yol gösterirsen o sana ayak uydurur... örnek dogy pozisyonunda onun kalçasına vur oda gaza gelecektir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 2

• İşte bize söylediğin gibi ona da söyle

0|4
    1|0
    • Ya istemezse falan diye çekiniyorum dedim ya çok romantizm ruhlu bir adam öyle sert halleri hiç yok yapamaz yapmacık durur falan diye de cekiniyorum hiç küfrettiğini bile duymadım mesela

• https://youtu.be/EAjMIE9f8DU ona bu şarkıyı gönder :D

• kız bu ilginç birsey sende hart seviyon galiba

• Sevgilimle fantazi yapıyoruz da tam aradığımız kişisin Sado Mazo yaparsan gel bize 😜😘

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...