İlk buluşmada cinsellik yaşamak bir insanı basit veya hafif yapar mı?

SwordOfDemocles

Ben bu düşüncenin mantıklı olduğuna inanmayan biriyim ama yine de sormak istedim.

İlk buluşmada cinsellik yaşamak bir insanı basit veya hafif yapar mı?

Güncellemeler
1 yıl
İki insanın tanışmasıyla buluşması arasında bir süreç vardır. Tanışırsın, etkileşim oluşmuşsa sesli ve görüntülü iletişim kurarsın. Bu arada birbirine alışır, kaynaşırsın. Buluşmaya karar verilmişse güven oluşmuş demektir. Bu durumda da ilk buluşmada cinsellik yaşanması gayet doğaldır. Ancak genelde Türk kadını ilk buluşmada seks yaparsa kendinin erkek gözünde hafif veya basit kadın olacağını düşünür. İlk buluşmada cinsellik yaşamak kimseyi basit yapmaz.
İlk buluşmada cinsellik yaşamak bir insanı basit veya hafif yapar mı?