Seksi iç çamaşırı istiyorum ama annem yanlış anlar diye korkuyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Mrhabalar. Özellikle kızların beni daha iyi anlayacağını zannediyorum. Sorunum şu, 21 yaşındayım ve artık kendime babaanne ya da çocuk donu gibi iç çamaşırı almak istemiyorum. Tanga modellerini çok beğeniyorum almak istiyorum. Herhangi bir cinsel hayatım, hayatımda erkek bile yok kendimi iyi hissetmek için sadece. Ama işte annem görürse korkar benim kötü yola girdiğimi falan diye düşünür diye korkuyorum. Aslında karışmaz etmez böyle şeylere, hatta kendisine de söylemiştim bir ara ama aniden görürse şaşıracağına ve aklına farklı şeyler geleceğini düşünüyorum :( ne yapayım. Saklasam, ayrı bir dert saklamasam ayrı. Saklarsam şüpheli bir şeyler yapıyormuşum gibi olur. Saklamasam şok geçirir, kötü gözle bakabilir. Siz kızlar nasıl yaptınız, böyle bir deneyiminiz oldu bu?
Güncellemeler:
6 gü
Aldım, açıklayabilecek kadar hazır hissetmiyorum kendimi bunları saklarım ama denilen gibi birlikte mağazaya götürüpte yanında alacağım. Orada söyleceğim artık bubları giymek istiyorum kendimi kötü hissediyorum diye
Seksi iç çamaşırı istiyorum ama annem yanlış anlar diye korkuyorum, ne yapmalıyım?
18
7
Görüşünü yaz