Anne olduktan sonra cinsel duygularımı kaybettim. Geçmişe nasıl geri dönerim?

Gizli Üye
Hamile kaldım ve ilişkiden soğumam böyle başladı. Eşim çocuk delisi olduğu için bir nevi ileride karnımda büyüdükçe severim diye anne olmaya karar verdim. Yargılayacaksanız yargılayın umrumda değil. Parçalanmış bir ailenin en büyük kızı olarak büyüdüm ve 3 küçük kardeşime üniversite için başka şehre gidene kadar her anlamda ben baktım. Gençliğimi yaşamadım kısaca. O yüzden bebek istemiyordum. Ama Allah nasip etti içimden de söküp aldıramadım. Bebeğim artık 8 aylık ama inanılmaz zor bir bebek. Mesleği falan bıraktım köşeye anne olmaya odaklandım. Zaten bir gülüşü için insan dünyaları veriyormuş. Ama sorun tamamen anne olmam. Eşimde değişim yok. Yalnız kalmıyorum, eşim ilgisiz değil, bebeği birlikte idare ediyoruz. Lakin bebekle iş bitip yatağa geçince ben bir uzaklaşıyorum. Birlikte olurken sanki eşim tek başına. Hissedemiyorum. Sürekli tetikteyim. Oğlum aç mı, ne yedirmeliyim, neden erken uyudu. Durmadan düşünür oldum. Ne oldu bana neden böyleyim bilmiyorum. Bu hep böyle mi olacak var mı önerisi olan? Eskiden zevk almayı seven ilgili bir eştim. Şimdi sadece oğlumun annesiyim. Eşim de rahatsız oluyor. Geçen gün inlememi özlediğini söyledi çok üzüldüm. İşe gidince saatlerce ağladım. Ama ne yapacağım bilmiyorum. Olmuyor içim almıyor sanki içimden gelmiyor. Nasıl düzeleceğim? Arzularım Nereye gitti?
Anne olduktan sonra cinsel duygularımı kaybettim. Geçmişe nasıl geri dönerim?
38
19
Görüşünü yaz