Eşimle iki yakın arkadaş gibiyiz, aramız çok iyi ama cinsellik yok. Ne yapabiliriz?

Gizli Üye
Aynı evde yaşayan iki yakın arkadaş gibiyiz. Gülüyoruz eğleniyoruz, birbirimizi destekliyoruz, yanlışımız olduğunda çekinmeden söylüyoruz. Aramız bu yönden çok iyi. Ama cinsellik yok aramızda.
Evlenmemizde aileler istiyor diye olmuştu, önceden de tanıyorduk birbirimizi ama asla anlaşamıyorduk, evlenince arkadaş olduk.
1 senedir evliyiz, aramızda 2 kere birşeyler yaşandı.
Birbirimize soğukta davranmıyoruz, yatarken falan hep sarılıyor bana.

Ama işte karı koca gibi değiliz. Arkadaştan başka birşey değiliz. Bu durumu nasıl düzeltirim?
Eşimle iki yakın arkadaş gibiyiz, aramız çok iyi ama cinsellik yok. Ne yapabiliriz?