Nişanlım sürekli beni cinsel anlamda istediğini söylüyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba biz 10 yıldır tanışıyoruz. 5 yıldır sevgiliyiz ve nişan yaptık 2020 de. Sevgilimden arkadaş olduğumuz süre boyunca bel altı muhabbet ya da benzeri bir şey hiç duymadım imasını bile etmedi , askerden geldikten sonra yazdı sevgili olduk 5 yıldır her şey çok güzel gidiyor. sevgili iken ve şu an (ayrı şehirlerde yaşıyoruz bu arada ) sürekli beni istediğini söylüyor yanında iken öpüyor kokluyor sarılıyor , sevişmek istiyor ve her seferinde istekleri daha çok artıyor bu normal mi bilemedim. mesela onların eve gittim yemek yiyoruz mutfağa bir şey getirmeye gittim geldi hemen sen bilmezsin terimi diyerek belime sarıldı kendine çekti öptü bazen dokunmak falan istiyor. bugüne kadar kimseye sarkıntılık ettiğini yan gözle baktığını bilmem, yani sevgilim seviyorumda kocam olacak biliyorum onunda ihtiyacı var aslında seviştiğimiz zamanlar hep daha ilerisine gidecek diye korkuyorum bunu şu an yapmaya hazır değilim.. e bir de şu korku var mesela isteklerine cevap verdiğimde sadece onun için cinsel obje gibi ihtiyaç gideren biri olmak istemiyorum, benden bıkar mı sıkılır mı korkusuda oluyor. Ama o hep çok istekli bu arada gayet efendi saygılı ailemin sevdiği biri beni düşünür gönlümü her anlamda hoş tutar ama bu kadar istemesi normal mi akıl verin , tabi her gün konusu açılmıyor ama konu geldiğinde işte belin dudakların kokun göğüslerin diye bir giriyor anlıyorum zaten niyetini bunları konuşurken rahat olamıyorum yardımcı olun lütfen 🙈
Güncellemeler:
9 ay
Kızlar hemcinslerim gelin kurban olduklarım sizin görüşleriniz de önemli paylaşın tecrübelerinizi
Nişanlım sürekli beni cinsel anlamda istediğini söylüyor?
8
1
Görüşünü yaz