Bedensel engelli biriyle cinsel ilişkiye girer misiniz?

Gizli Üye
Merhaba,

genelde çoğu insan engellileri birçok yönden anladığını söyler yaşadıkları zorlukları hayatta çektikleri sıkıntıları anladıklarını söyleyerek saygı duyarlar çoğu zaman sosyal faaliyetler anma günler etkinlikler yapılır. ama hiçbir zaman kimse şunu düşünmez bir engelli insanda normal sağlıklı insan gibi bedenen engel de olsa da hormonel sağlıklı olabilir ve cinsel istekleri olabilir ne kadar toplumda bu tarz isteklere olduğunu düşünülmese benim gibi bedensel engelli olan kişilerde de cinsel istek oluyor ama bunu maalesef yaşayamıyoruz çünkü aileler bu imkanı sağlanıyor evlilik desiniz o da yok sevgili deseniz o da yok.

Sanal ilişki arıyoruz o da yok.

söylediğimiz zaman insanlar tepki veriyor peki biz ne yapacağız var mı Bir fikriniz dalga geçmek için ya da sapıklık için sormuyorum sağlıklı normal karşılanan bir şeyin engelliler için önemli görülmediğini söylüyorum.

hatta bununla ilgili bazı ülkelerde özel hizmet verildiğini duydum ama maalesef bizim ülkemizde böyle bir şey olamaz birincisi toplum baskısı ikincisi engelliler ne kadar düşünülüyor deseler bile kimsenin umurunda olmuyoruz.

Güncellemeler:
11 ay
Süper soru seçildi 😍
6
8
Görüşünü yaz