CİNSEL YAŞAM

OKEY

Türkiye'de cinsellikle alakalı bir fuar açılsaydı gider miydiniz?

Ben giderdim elbette. Ya siz?

https://youtu.be/mzTA78k89zM
Güncellemeler:
Kızlar yine namuslu ayağına yatıyorsunuz ya helal olsun 😂😂
Kızlar da haklı mk her kadın yorumunun altına sünüyorlar abazalar
En çok olgun kadınlarla güzel oluyor genç kızlar iyi değil.

0|3
4066

En İyi Kız Görüşleri

• Belli bir seviyede kisiler katilabilir deseler giderim... ama yok herkes gidebilir deseler istememde gitmemde. Sokaktaki bütün azgin toy gencler, abazalar, kirolar orada bulusurlar onuda hicbir kadin istemez diye düsünpyorum

3|13
    1|2
    • Böyle bir fuarın açıldığı memlekette insanlar da yeteri kadar bilinçlidir belli bir seviyeye ulaşmıştır zaten merak etme. Böyle bir fuar şimdi Türkiye de açılsın, taşlarlar zaten merak etme. O taşlayanlar da kapı ardında her türlü ahlaksızlığı yapan tipler olacaktır kesin.

• 3gün

@Bilinmiyorcanim Bütün erkekleri abaza olarak görmen erkeklere yönelik bir ayrımcılıktır.

• 3gün

Ayrıca erkek ve kadını ayırmak abazalığı daha da arttırır. Abazalığın azalması için bu tarz cinsellikle alakalı fuar yapılsa, erkekler ve kadınlar gitse o zaman tam tersi insanlar alışır böyle şeylere ve abazalık azalır.

En İyi Erkek Görüşleri

• Fay be benim sorumdan görüp yazmışsın birkaç gündür bu fuar ile ilgili soru soruodum daha iyi cideolar var youtube da avn expo deyince lakin yaş kısıtlaması var paylaşamıon

0|0
    0|0
    • Senin sorundan banane youtube da bu video denk geldi sormak istedim.

• Ben kaögündür sitede soruyorum bunu

• Hanımına çiçek alıp yolda taşımaya utanan bir toplum oraya nasıl gitsin

5|1
    1|3
    • O kadar dogru demissin ki..

• 3gün

@oyunadami Cok dogru. Bir de sanki cok bir marifet p*rno fuari. Ne gunlere dustuk yazik. Bir sanat fuari olsa parmak kipirdatmazlar ama.

• 3gün

Sweetgirl sen evli misin?

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3864
  • Aklıma nedense acaba kendi istek ve arzuları için mi yoksa para zaruret baskı gibi sebeplerle mi bu işi yapıyorlar diye geldi... her neyse neden gideyim ki kalça göğüs görmek için mi? Erkeklerin ziyaret etmesi daha mantıklı

0|6
    1|0
    • Namuslu gibi davranıp namussuzluk yapmamak için. Ne olduğum belli olsun diye yapıyorlarmış.

• Kadınları bu kadar asagilayan ve kendini bu kadar asagilayan kadinin olduğu bir platform... niye hic erkek yok dusundunuz mu? Biz bu kadar kolay ve basit miyiz? Anlamıyorum niye kadinlar kendilerini bu kadar basitleştiriyor. Memeni erkeklere gosterme poponu sallama cabasi nedir? Mobilyaci dükkanından koltuk mu seciyorsun nedir yanii 😡😡

4|3
    0|0
  • :D param olursa neden olmasın izledigim unlulere birkaç tane soru sormak isterdim. Neysem gidemeyeceğimiz için bizim yerimizede git emmiii

0|5
    1|1
  • Giderdim ama şu ksdeki erkeklerin ve toplum içindeki benzer türlerin %98i gelmeyecekse.

0|7
    0|0
  • Sevgilime beraber giderdim

4|10
    1|3
  • Gitmeyecegim demek rol yapmaksa ben de rol yapiyorum geri. zekali seni

0|1
    0|1
  • Giderdim sanırım. Her türlü bilgiyi öğrenmeyi severim. Hem de ilgi çekici bir şey bence. Yani canlı bir şey izlemeyeceğim sürece giderim

0|2
    0|0
  • Belirli yaş grubu olması ilk şartlarımın arasında. Öyle her önüne gelen gitmeyecek, kro Abaza ergenlerin olduğu ortama girmem.
    Olgun, akıllı, bakımlı insanların olacağı ortam ise giderim tabi :) eğlenceli olur, değişiklik renkli hayat şartt

0|0
    0|0
    • 1gün

Dışından tertemiz pırlanta gibi görünen kızların içine girince berbat olduğunu gördüğüm günden beri, temizlikten bahseden kızlarının kendisinin acaba ne kadar temiz olduğunu düşünür oldum. Tabi bu senin için geçerli değil ama, netice de böyle bir fuara da sokaktan geçen herkesi almazlar dimi.

• Peruk falan takar giderdim beni tanıyan olmasın diye 😂

0|5
    0|0
  • Tüm ülke akın ederdi Büyük Expo depremi olurdu hahahaha :)

0|0
    1|0
  • giderim

1|6
    0|0
  • Mmmmmm mmmmmmm 🍓 mmmmmmm 🍓 mmmmmmm 🍓 mmmmmmm 🍓 because 💋 🥛 milk 🥛 baby 🤱 👶 👪 happy new years number one 1⃣ photo's premier 👍 😇 😇 😇 😇 😇 😇 Because 😍 😍 😍 😍 😍 😍

0|0
    0|0
  • Umut verme insanlara. Heyecanlandik bak 😆

0|5
    0|0
  • canım fazla soze gerek yok bence tum yorumlari okudum boşuna birbirinize yuklenmeyin neden gitmezdin sen busun diye boyke bir fuari birak konusunca bile orusbusun ya da arkadaşım gozuyle bakiyolar ezik yetiştirilen bir ulkeyiz kabul edin olsun bitsin tabi erkekler abaza olur tabi kazlarimiz blli yaşta sevdikleri erkeklerle gizliden bseyler yaşarlar ve saklarlar geliştirilemedik hpsi bu isteyen istedigini dozunda yapsa bu kadar olmayiz yabancilara ozenmek falan degil aslinda derdimiz insanca yaşamak seven sevdgiyle mutlu olmali bn gitmezdim ama gidenede saygi duyarim banane der çekilirim olay bu kadar basit yuklenmeyin birbirinize burdan videoyuda izledim bnim dikkatimi degilde beylerin cekmistir ne diyim artik iyi keyifler herkeze 🙃🙃✋

0|1
    0|0
  • giderdim çıkışta sağ çıkabilirsem tabi :)

0|6
    0|0
  • Gitmek isterdim ama herkesin uzvu dikleşmiş vaziyette oralarda pek dolaşmak istemezdim :D

1|0
    0|0
  • Gitmem ne gerek var. saçma sapan işler, p*rno film yönetmeni miyim sanki fdjdks

0|0
    1|0
    • eksileyen kız kim m, k
      Beraber fuara mı gitmek istiyordu yoksam :P fdjfsk

• Gidemezdim cunku basimiza yikarlar ne fuarindan bahsediyon 😀😀😀😂😂🤣🤣

1|0
    0|0
  • Giderim

0|5
    0|0
  • Gideriz kanki genel kültür önemli 😂

0|4
    0|0
    • Dimi ya, en kolay öğrenilebilir genel kültür. Yenilikleri hemen hafıza atmak lazım.

• Giderdim. Bilmediğim görmediğim fantazi varsa hoşuma gidenleri hafızaya atar uygulardım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle giderim gitmem degil en büyük yalancidir bizim millet orasını yıkar be yıkar 🖐🖐

0|0
    0|0
  • Özellikle kızıl saçlılar fena ya beyaz ten saçlar kızıl offyaa acaba fuarda seks yapabiliyonuz mu

0|0
    2|0
  • kesinlikle giderim , kacirmam. bol bol fotograf cektirirdim :D

0|0
    0|0
  • Ya giderdim elbette , 5-6bin filmlik bir arsivim var tanirim cogunu, favorimse tarra white.

0|0
    0|0
  • Gitmezdim. Bu nasil bir fantazi anlayisi boyle😅😅

0|4
    0|1
  • Sevgilimle beraber gidermisiz😝😝

1|2
    0|1
  • Gitmezdim

0|3
    3|3
  • Gidilir

0|2
    0|0
  • Giderdim de babamgil duyarsa

0|5
    0|0
  • Fuara Gelmek isteyen çılgın bayanlara rehber olarak eşlik edebilirim

0|0
    2|0
  • bizim memlekete birkaç gömlek fazla bu aktiviteler..

0|0
    0|0
  • Giderim tabi. düşünsene filmlerini izlediğin hatunların kıçına şaplak atıyorsun.

0|0
    0|0
  • neden gidilmesin? :)) o değilde hatun kişilerden hiç mesaj yok :D

0|0
    0|0
  • bilmem maske takip giderdim😂😂

0|3
    0|0
  • Orayı YIKARLAR..

0|3
    0|0
  • Gider gezerdim ne var ne yok diye.

1|0
    0|0
  • giderdim

0|4
    2|1
  • Giderdim.

0|3
    1|0
  • Giderdim tabiki. 😊

0|0
    0|0
  • Erkeklere dair bir sey yok, neden?

0|0
    0|0
  • Lezbiyenleri görmek için giderdim 😋😋

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
  • Ege fitness ı koymuş ya 😂

0|0
    0|0
  • Yok daha neler 🙄🤔

0|0
    0|0
  • Burda olsa Bende gitsem amg

0|0
    0|0
  • Açılıyor mu nerede.. Bana bilet al hemen.

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • giderim hiç fena olmazdı

0|0
    0|0
  • Evt 25 yillik yanlisgi orda biriyle paylaşırdım

0|0
    0|0
Daha Fazla