CİNSEL YAŞAM

OKEY

Kadınlar mı, Erkekler mi daha çok cinsellik ister?

Sizce?
Bence her iki taraf da çok ister.
Kadınlar mı, Erkekler mi daha çok cinsellik ister?
  • Kadınlar mı, Erkekler mi daha çok cinsellik ister?Erkekler, tabiî ki de 😏
    A seç
  • Kadınlar mı, Erkekler mi daha çok cinsellik ister?Kadınlar, onlar da az değil 😉
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
6gün
ilk gifdeki kadını bilen var mı?

0|2
722

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadının seks öncesi isteği, erkek gibi değildir.
    Erkek ise testosteron hormonunun ataklığı sebebiyle ilişki öncesi, sekse her daim hazırdır.
    Ancak bir kadın ile bir erkek arasında olağan şekilde seks yaşanılmaya başladığında, kadının ruhsal, bedensel ve zihinsel aldığı zevk erkekten kat ve kat daha fazladır. Çünkü kadın seksi bütün bedeni, ruhu ve zihniyle yaşar. Erkek ise bu durumda tek derdi vardır penisi vajinaya sokmak ve ritmik hareketler yaparak boşalmak.
    Ayrıca kadının vajina iç duvarında ve klitorisinde 8 bin adet zevk reseptörü varken erkeğin penisinde 2 bin adet zevk reseptörü bulunur. Bu fark bile kadının ne derecede büyük zevk aldığının delilidir.
    Son olarak 2015 yılında Kanada'da yapılan cinsel hayat ile ilgili araştırmalarda daha önce kabul gören klitorisin ve vajinanın iç duvarının (vulva, vajen, introitus ve serviks) farklı doku ve sinir bağlantılarına sahip uzuvlar olduğu düşünülürken, yapılan araştırmalar ve tomografi bulgularında klitoris ile vajina iç duvarının birbirinin devamı olan aynı dokuya sahip uzuvlar olduğu tespit edilmiştir. Yani kadın penetrasyonlu veya penetrasyonsuz ilişkilerde zevk olarak aynı zevki almaktadır ancak zevk derecesi penetrasyonlu olan da iki üç kat artmaktadır. Buna da sebep, vajinanın içinde üç bölge kadının zevk doyum eşiğini yükseltir.
    1. Prostatın bir iki cm ilerisi,
    2. Vajinanın 9-13 cm içerisi (g noktası)
    3. Rahim başının bir iki cm aşağısı.
    Yani bunlara bakarak diyebiliriz ki, kadınlar seksin başrolü erkekler ise yardımcı rolündedir.
    :)

2|1
    0|0
    • Galiba bundan daha iyi bir görüş gelmeyecek 😊 Tebrikler 👏 ve teşekkürler bizi bilgilendirdiğiniz için 😊

• Utandım.
      😌😅😆

• Erkekler, tabiî ki de. Kadınların cinsel isteği düşük genelde. İstekli olan kızlar da var, onlar daha çok isterler. Ama genel olarak kadınlar erkeklere göre daha isteksiz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• kadin dogru erkekle birlesebilirse... zihinsel > duygusal > fiziksel olarak bir kadinin bu durumda aldigi zevk baska hic bir seyle kiyaslanamaz.

kendimden yola cikarak kadinlar diyorum. kadinlar erkeklere daha cok duskun.

1|1
    0|0
  • İlk gif ne kadar da hoş 😂 bence kadınlar da erkekler de istekli baya ama erkekler genelde bastiramiyor sanırım

0|2
    0|0
    • İlk gife ben de aşık oldum ya zaten :) bence de kadınlar istekli ama hem belli etmiyorlar hem bastırmayı biliyorlar

• 7gün

sizi yaramazlar sizi :)

• 7gün

Öyle bence de 😂

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

520
  • kadınlar isterler ama erkekler bu konuda daha rahat konuşabildikleri için erkekler daha çok isyiormuş gibi gözükür kadınlar erkeklerden çok daha isteklidir

1|0
    0|0
    • Doğru bir bakış açısı :)

• bana göre öyle eğer ki kadınlarda erkekler gibi rahat olsunlar konuşsunlar inanın bana erkeklere taş çıkarırlar

• Genel olarak erkekler demek geliyo içimden ama kadınlarımız sürekli duygularını bastırmak zorunda bırakıldığı için eşitte olabilir..

1|0
    0|1
    • Evet, çok haklısınız...

• Çoğu kadın yatakta kocasını mutlu edemiyor bu bastırılmış duygular ve yasaklar yüzünden.. ve bu yüzden insanlar boşanıyor.. yazık..

• Bunun cinsiyeti yok bence. Karakter ile alakalı. Herkesin libidosu farklı

1|0
    0|0
    • Evet, kesinlikle :)

• Cinsellik konusunda şöyle bir fark cinsiyetler arası: Erkekler bu konularda konuşmakta veya yapmada daha rahat ve özgür hisseder, Kadınlar ise toplumsal baskılardan dolayı pek belli etmemeye çalışırlar. Kadınlar ayrıca daha duygusal oldukları için de daha seçicidirler

• Erkekler 1 istiyorsa kadınlar 9 istiyormuş abartı değil. Ülkemizde erkeklerin seks düşkünü olduğu göze çarpılıyor çünkü biz bunu açıkca belli ediyoruz. Kadınlar belli etmediği için , daha doğrusu toplum baskısından belli edemedikleri için , erkekler seks düşkünü olarak ortaya çıkıyor. Eğer kadınlarda rahatça bunu belli edebilseler , asıl seks düşkünü kadınlar olduğu çok rahat görünür.

0|0
    0|0
  • bence erkekler için sevişmek için bir mekana kadınlar ıçinse bir nedene ihtiyac duyar

1|0
    0|0
  • Kimin testestoronu çoksa o daha çok ister kadın erkek ayrımı yapmamak lazım

1|0
    0|1
  • Erkekler çok istekli gibi görünürde ama kadın daha fazla istekli tek sorun biz isteğimizi dile getiriyoruz kadınlarda çocukluktan gelen bir baskı sus ayıp sen kızsın baskısıyla kadın isteksiz giygörünüyor

1|0
    0|0
  • Kişilik karakter çok değiştirir bu durumu. Ama ülkemizde genelde kızlar daha çekingen olduğu için görüntüde erkekler daha düşkün.

0|0
    0|0
  • Kadini erkegi yok bunun. Tamamen hormonlara bagli bir duruk

1|0
    0|0
  • Yok bunun cinsiyeti.

2|3
    0|1
  • Kadınlar ama onlar bizim gibi dışa vuramıyorlar isteklerini

1|0
    0|0
  • Kadınlar ister ama belli etmez

1|4
    0|0
  • Kadınlar...

1|0
    0|0
  • Kadınlar daha isteklidir.

1|0
    0|0
  • Kadınlar, onlar da az değil 😉

2|0
    0|0
  • Kadınlar desemde ilk gife bayıldım😍

1|0
    0|0
  • Ben hiç abaza kadın görmedim

0|1
    0|3
  • Libidosu yüksek olanlar.

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • bilmem ben hep istiyorum 😍😉😘

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama ben aşırı istiyorum 😈

0|0
    0|0
  • Tabiki de kadinlar

0|0
    0|0
  • Bizim erkekler çok abaza

1|0
    0|0
  • erkekler gibi görünür ama kadınlar daha çok isterler ama dile getirmezler

1|0
    0|0
  • erkekler sanırım. bizim kadınlarımız sadece yemek içmek ve sohbeti sever. :)

1|0
    0|0
    • Bu konudan çok muzdarip gibisiniz.

• sadece ben değil, çoğu öyle.

Benzer Benceler

Yükleniyor...