Vajina temizliği nasıl yapılır?

iç dudaklarla dış dudaklar arasını nasıl temizliyorsunuz? oral sex yaparken bunu nasıl yapacağız?
Güncellemeler:
iç dudaklarla dışdudaklar arasındaki kalıntılar nasıl temizleniyor

0|0
2650

En İyi Kız Görüşleri

• sadece oral sex te değil her wc den sonra temizlik olmalı. he an teremiz olmalı. temizlik nasıl yapılıra gelince genital bölgeler için sabun içermeyen jeller var. onları kullan ve tüğlerin uzamasna yada çok uzamasına müsade etme. ve düzenli olarakda krem sürmeyi ihmal etme. vajina bir kadının temiz olması gerekn en önemli yer bunu aklından çıkarma tatlım.

1|3
    0|0
  • ben vajına temızleme jelını kullanıyorum ıc camasırımı hergun degıstırıyorum ve gunluk pet kullanıyorum boyle yap hıjyenık kalıyo

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Hanımlar vajinal temizlik ve bakım için asla kimyasal ürün kullanmayın. Vajina zaten kendi koruma kalkanı olan bir organ. Doğru temizlik ve giyi ile sağlıklı olursunuz.
    Yapmanız gerekenler şunlar
    --- Tüy temizliğinize dikkat edin
    --- Pamuklu penye külot giyin. Mümkünse beyaz renk
    --- Asla nemli kalmasın. Terlediğinizi hissettiğinizde yıkayın
    --- Tuvalete girerken mutlaka önce elinizi yıkayın. Tuvalet temizliğini
    temiz elle yspın
    --- Islak asla külotu giymeyin. Mutlak iyice kurulayın
    Unutmayın bakteriler nemli ortamı sever. Mantar oluşur
    --- Mast yapmadan önce de elinizi yıkayın
    --- Banyo yaparken asla direk sabun sürmeyin. Sabun kurutur.
    Elinizdeki köpükle yıkamanız yeterli. Çok iyi durulayın ve
    kurulayın
    --- Günlük ped kullanın
    --- Günlük ped ekonomik değilse, eski penye atletlerden ped gibi
    kesip külotunuza koyun
    --- Sık külot değişin. Külotlarınızı ve kullanacağınız bezi mutlak
    ütüleyin.
    --- Külotunuz çok olsun. Bir külot en az bir hafta dinlensin
    --- Ayda bir kez küveti doldurup içine 3 barfak elma sirkesi dökün ve
    içine oturun. 20 dk bekleyin. Bu arada bacağınız açık olsun
    --- Asla banyo yapmadan ilişkiye girmeyin. Partnerinize bunu
    uygulatın

3|1
    0|0
  • Doktorunuz aksini önermedikçe vajinanın içini yıkamaya yönelik üretilen hijyen ürünlerini kullanmamalısınız.Tuvalet sonrası temizlikte temizliğin önden arkaya (vajinadan anüse doğru yapılması) çok önemlidir.Genital Bölgenin Kuru Kalması Önemlidir.İlişki sonrasında ve diğer tüm zamanlarda idrar yapma ihtiyacı ortaya çıktığında ertelenmemelidir.Tam hazır olunmadan (yeterli kayganlık oluşmadan) ilişkiye başlanmamalıdır.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• Parmaklarını kullanırsın. sabunlu ellerinle dudaklar arasını temizleyebilirsin .

1|0
    1|1
  • normal bi sabunla sakın dneeyim deme...vajinana zarar verebilir..o bölge için özel üretilmiş temizleyici jeller mendiller var eczanelerden alablirsin :)

0|0
    0|0
  • Surekli gunluk ped kullan ve camasirini degistir hep. Bide vajinani sadece su ile yika sabun veya dus jeli kullanma

1|0
    0|0
  • akıntının ne formda olduğu mühim.. şeffaf ve kokusuz ise sorun yok fakat sarı ve koku yapan cinsten bir akıntı ise doktora görünmelisiniz..

0|0
    0|0
  • tavsiyem lazer epilasyon ya da yeni çıkan ütüleme yöntemi ile kökten çözüm. Ömür boyu rahat edersin

0|0
    0|0
  • İntim jeliyle yıkarım düzenli
    Hem güzel kokuyor hemde enfeksiyondan koruyo

1|1
    1|0
  • pahalı azcık beybi ama aşırı acıyorsa emla krem kullanabilirsin. ben hiç kullanmadım ama kullanan kişiler çoooooooooook var.

0|0
    0|0
    • 100 lıra yaklasık ıcınde 5 tane var bır tanesı bıle komple sir fiyatı resmen :( Acaba doktora soylesm yazar mı ?

• Öyle de tam temızlenmıyor ıcım kalıyor yavrumm ya cok sagol

• belki zamanla alışırsın yapa yapa. bir de kuaförde yaptırmayı dene. onlar daha az acıtıyor ve daha cabuk bitiriyor.

• Ağda öncesi uyuşturup acıyı azaltması için kullanılan özel spreyler var onlardan kullanırsan acı büyük ölçüde azalıyor

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan kullanma ilaç falan normal dusunu al ek şeyler daha kötü yapabilir

0|1
    0|0
  • nutella sürün... hey Allah'ım... tadıymış... iğrençsiniz...

0|0
    0|0
    • Sabun ne kadar durularsan durula tende duruyor. bir dene istersen tadı hoş bir şey değil.

• Hiç birşey kullanma günlük duş al çamaşır değiştir yeter

0|1
    0|0
  • sadece su.

0|1
    0|0
  • Hacı şakir kalıp sabun mis gibi olur..

0|1
    0|0
  • su sadece :)

1|0
    0|0
  • suyla yıka güzelce

0|0
    0|0
  • sebamed feminine intimate wash

0|0
    0|0
  • ne jeli o ne ya aciklasana bi anlamadim

0|0
    0|0
    • Doktorlar vajinal içi temizligin ne olursa olsun zararlı buluyorlarmış millet nasıl yapıyor o işi diye öğrnmek istedim

• hmm tamam nie yaptirio sevgilin

• ağda epilosyn

0|0
    0|0
  • miniciksin ne seksi hissetmesi acaba

1|1
    0|0
    • bunun büyük ya da küçük olmamla alakası olduğunu düşünmüyorum sonuçta temizlik ve seksi hissetmek yaş istemiyor

• of çok boş yaptın ya yeter bir sus

• Teşekkürler 😂😂

• Agda yaparim sadece baskada bisey yapmam zaten temiz kalir 😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 48

• doktor doğru söylemiş. allah herşeyi düşünmüş arkadaşlar. kadının dış temizliğini yapması ve tuvalletten sonra normal su ile yıkaması yeterli. sabun yada kimyasal sürülmez.

vajinanın salgıladığı klojen aslında koruyucudur. klojen deyince bazı arkadaşlar sadece cinsel anda gelen su gibi algılayabilir. ama normalde klojen salgısı vardır. kadının vajinası nemli olmak zorunda. sadece cinsel dürtüde oranı artar. klojenin üç görevi var. birincisi nemli yutarak kadının harekt ettiği anlarda sürtünmeden dolayı tahrişi engeller. ikincisi cinsel dürtü başlayınca oran artarak kayganlık sağlar. 3. görevi ise içinde antibiotik maddeler içerir vajinayı ter yolu ile bulaşabilecek küçük mikroplardan korur. rahim içindede klojen haricinde asit salgısı vardır.

temizlik nasıl olmalı. tuvalete girerken önce el sabunlanıp öyle girilmeli. pis elle temizlik yapmamalı mikrop alırlar. normal su ile yıkamalı. banyoda içine sabun sürülmemeli. elle sürülüp hemen durulanmalı. sabun kurutur mantara yol açar. tüy temizliğine dikkat edecek. hepsi bu

4|1
    0|0
    • bu herhalde yani helal olsun sordum bu ne şimdi diyenler oldu kimse bir şey bilmiyormuş

• Aynen bende cok arastırdım klojen zamanla salgılanmaz hale geliyormuş

• bilimsel dayanağı olmayan hiç bir bilgiyi paylaşmam. vebali çok büyüktür. toplumu yanlış yönlendirmek en büyük günah

• elini ıslat iki dudak arasına sür.Bol su kullan.İyice elinle temizle.Yanlız dikkat et orda bir nohut var onu fazla okşama yoksa temizliğin boşa gider

1|0
    0|0
  • oramı omo ve prille yıkıyorum. skoçbraytla da cila çekiyorum.
    kızartıp pembe pembe yapıyor hem. güzel oluyor.

2|0
    0|0
  • Kıl tüy temizliğini rahat hissettiğin şekilde yap başka bir özel bakım yapmana gerek yok. Vajina kendini temizleme özelliğine sahiptir. Onun için ilaç krem vs kullanmak faydadan ziyade zararınadır

0|0
    0|0
  • vajina bakımı için özel vajina şampuanı var kulanmanı tavsiye ederim nerde satıldını bilmiyorum ama kulanan bayanlar çok var

0|0
    0|0
  • link

ilacın burda

0|0
    0|0
  • temizlemekten ziyade sürekli kuru tutarsanız sizin için faydalı olur...çünkü mantar ve akabinde kötü kokular olabiliyor ve sizin partnerinizi cinsellikten soğutabiliyor..demedi demeyin

0|0
    0|0
  • en iyisi su vekokusuz sabun. diger kokulu ürünler alerji ve cesitli yan etkiler yapabilirmus diye duymustum. herseyin dogalı en güzeli

0|0
    0|0
  • nasıl temizlendiğini bilmiyorum ama bi önerim olacak.kese yapılsa baya bı temizlenir

1|0
    0|0
  • Ben her gün yıkıyorum, nemlendirici sürüyorum ve kararmasını önlemek için limon sıkıyorum

0|0
    3|0
  • servise götür tazikli suyla bir yıkasınlar iç dış...

0|0
    0|1
  • ganital bölgeni çok kullanan varsa bence iyi bakmalısın.. sabunla yıkama sakın

0|0
    0|0
  • ;) bu soruya erkekler niye cvp verir anlamadım aca onlarındamı vajinası var :)

0|0
    0|0
  • Kızlardan cok erkekletin cevap vermesi düşündürücü aklımda deli sorular...

0|0
    0|0
  • iyidir iyi;.

3|0
    0|0
  • tuzhuru ile temizliyorum:D

1|0
    0|0
  • Calgonit ile

0|0
    0|0
  • Ağda yapmak ve ağda sonrası bakım önemli aga