Oral seks ne kadar sürer?

Ve olmalı mıdır?

0|4
235

En İyi Erkek Görüşü

• oral olmalıdır. ama süre sormanız beni çok üzüyor. cinselliği bir standarda oturtmaya çalışmanız çok üzücü. kimi insan bir tabak yemek yer kimi 2 tabak yer. kimi 5 dakikada yer kimi yarım saatte. sonuçta karın doyar. herkes mutludur.

cinsellik beyindedir. oral yapılan kişinin o anki cinselliğe zevke odaklanması süreyi etkiler ayrıca oral yapanında hüneri yeteneği etkiler. süre değişkendir. ayrıca bir kez olacak kaidesi yok. ben eşimi ard arda kesintisiz en az 3 kez boşaltıyorum. bazen 5-6 oluyor. neden her şeye bir kota bir sınır bir standart koymaya çalışıyorsunuz. cinsellik ezbere olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Oral seks yeteri kadar sürer, sürmeli.
    Sadece ilişkiden önce değil ilişki esnasında sonrasında da yapılabilir. Eşler nasıl ne kadar ne uzunlukta isterse ve yapmaktan gerçekten zevk aldıkları sürece yapabilirler. Ayrıca kadın ilişki sonrasında yapıldığında kendisine değer verildiğini de hissedebilir. İhtimal herkes öyledir demiyorum.

1|0
    0|0
  • Herkes ne zaman durması gerektiğini anlar zaten süre vermeye gerek yok...

1|0
    0|0
    • Sende falcı tipi var anlar mısın 😊

• Anlamak için falcı olmaya gerek yok, anlamayan eşşektir...

• Ay Yok ya bu konu için değil ben cidden dedim 😊

• Kadında normalde 10 dakikada boşalması gerekiyor , kendi kendine yaptığında orgaZm süresi gecikir çünkü kontrol kendisinde , bunu bir aletle yapsa kontrol kendisinde olmayan 10 dakikada sular seller gibi gelir :)))

1|0
    0|0
  • olmalıdır tabı
    duruma gore ortalama 15-20 dakıkada dudaklarınla rahatlatabılırsın erkegı ortalama bu

1|0
    0|0
  • Çiftlerin ne kadar sürede tatmin olacağına bağlı. Kadını orgazm seviyesine yakın bir noktaya gelinceye kadar sürmeli; erkek boşalma aşamasına gelmeden bitmelidir...

1|0
    0|0
  • olmalı
    süresi değişir

1|0
    0|0
  • olmalı partneri ilk postayı boşaltabilirsin ama 2. ye kaldırabilecekse.. Kaldıramıcaksa yeterli ıslanana kadar oral seks yapıp sonrasında sekse geçilmelidir.

1|0
    0|0
  • vajına yalamam 7 24 sürer bırakmak istemem

1|0
    0|0
  • 15 dk sürer. olmalıdır.

1|0
    0|0
  • Agzina gore degisir o , herkes de anlamaz o işten acemisi çoktur

1|0
    0|0
  • Elbette olmalıdır bu şeye benziyor kahvaltıyı çaysız yapmak gibi. Bence girişe 5 dk uzun sekste ortada tekrar 5 dk yapılmalıdır erkeğe

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişir ama ağız içi ve boğaz yaralarına yol açar

1|0
    0|0
    • Aaa cidden mi
      Ama bu pis kişiler için geçerlidir

• illa pis olması gerekmez temiz insanlardada bakteri vardır ayrıca ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla

• olmalıdır en az 10-15 dk

1|0
    0|0
  • Olmalı

1|0
    0|0
  • ne kadar isterse yaaparım

1|0
    0|0
  • uzuuun uzun sürer...

1|0
    0|0
  • Ben bitmesini istediğim ana kadar devam eder.

1|0
    0|0
  • Süresi olmaz bunun bazen boşaltana kadar bazen sertleştirir içine alırsın..

1|0
    0|0
    • Kadına ne kadar süre yapılmalı peki?

• Burdada aynı mantık var aslında.. Bazen boşaltana kadar devam ederim bazen partnerim yeter gir artık içime gir diyerek durdurur beni

• olmazsa olmazdir... ne erkek ne kadin oralsiz asla tam doymaz

1|0
    0|0
  • yaniii yapana baglı 15 20 dakka ya da ereksiyon haline ulaşınca tekrar tekrar yapar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;