Çok fazla penis gördüm, böyle biriyle yapar mıydınız?

Gizli Üye
çok fazla penis gördüm ama bakireyim ve oral anal filan yapmadım hatta en fazla yanaktan öptüm tensel açıdan. sadece gördüm her çeşidinden. ve çok kötü hissediyorum. eşimin böyle olmasını hiç istemezdim. siz?
Güncellemeler
+1 yıl
internette ama kameralı sohbette. boşalttığım da çok oldu bi yerimi göstermeden fazla
Güncellemeler
+1 yıl
p*rno izlemem hiç mesela
Güncellemeler
+1 yıl
tepkinizde sonuna kadar haklısınız. ama p*rnoyla aynı değil mi hayatımda 1 yada 2 p*rno görüm onuda 1 dk lık. aynı şey değil mi şimdi. gerçekte hiç penis görmedim sadece internette
Çok fazla penis gördüm, böyle biriyle yapar mıydınız?