+1 yıl

Yaptıklarımdan çok utanıyorum ve çok pişmanım aynı zamanda çok da korkuyorum

nasıl anlatacağımı nasıl başlayacağımı bilemiyorum :(

8 ay önce faceden biriyle tanışmıştım tanıştıktan iki ay sonra onunla sevgili oldum, ayrı ayrı ülkelerde yaşıyorduk.

o türkiyede yaşıyor. ilişkimizin ilk bir ayı güzeldi ama ondansonra hep cinsellikle ilgili konuşmaya başladı. ben hiç istemiyordum cinsellik konuşmayı.

bunu onu defalarca söylüyordum ama o bana "benden çekinmene gerek yok nasıl olsa koçan olacam" falan diyordu,

ama ben yine de istemiyorum diyerek uzatıyordum.

ben inat edip uzattıkça o hep kavga çıkarıyordu.

bu cinsellik konusunda inat etmeyipte onunla konuşmamı istiyordu.

en sonunda benden vajinamin ve göğüslerimin fotoğrafını falan istedi.

salaklık işte yapmazsam benden ayrılır diye düşündüğüm için yaptım istediğini.

ama fotolarda yüzüm gözükmüyor sadece onun görmek istediği yerler görünüyordu.

ve bir kaç defada camde görüşürken göğüslerimi ve vajinami görmek istedi yine yaptım ama ağlayarak yaptım.

yaptıklarımdan o kadar çok pişman oluyordum ki kelimelerle anlatmak yetersiz kalır.

ama o beni bir türlü anlamıyordu.

anlıyorum seni falan diyordu ama anlamıyordu işte.

bu böyle yaklaşık bir bir buçuk ay falan devam etti

en sonunda ayrıldım ondan

bana bunları "sadece inadını yen" diye yapıyorum diyordu.

ya ALLAH aşkına seven erkek evlenmeden önce sevdiğinden niye böyle saçma sapan bir şey istesin ki ?

ayrıldığım zaman beni gerçekten sevmediğini anladım.

beni gerçekten sevmiyorsun dediğimde..ne alakası var falan diyip kavga çıkarıyordu.

onun istediği herşeyi yapmamı istiyordu.

oda çok inat eden biriydi.. ben ona sen niye inat edince ben bu kadar uzatmıyorum diye sorduğumda hep geçiştiriyordu konuyu.

yaşadığım yerde hiç sevgilim olmadı, normal erkek arkadaşım falan var ama sevgilim hiç olmadı burdan.

bi kez bile öpüşmemiş biriyim.

ondan ayrıldım ama yaptıklarımın pişmanlığı hala var üzerimde. kendimden çok utanıyorum. kendimi onun yüzünden bir o...muş gibi hissediyorum

sizde kızacaksınız kesin bana ama ne durumda olduğumu kimse bilemez.

sizce ilerde evleneceğim adama bunları anlatmalı mıyım ?

ALLAH'A her gün tövbe ediyorum bir daha yapmayacam diye..

aklımdan bir türlü çıkmıyor bu yaptıklarım.

psikolojimin içine etti resmen.

ve korkum şu;

ben bu yaz türkiyeye gidecem ve o eski lanet olası sevgilimin memleketi aynı benim memleketle.

ben ona camde göğüslerimi ve vajinami gösterdiğimde beni videoyaya çekmişmidir ya da fotoğraflarımdan falan bir şey yapabilir mi ?

hani fotoshopla falan ? gerçi fotoğraflarımı sildiğinide söylemişti ama yine de bir korku var içimde.

Yaptıklarımdan çok utanıyorum ve çok pişmanım aynı zamanda çok da korkuyorum
15
6
Görüşünü yaz