Afrodizyak parfümlerin etkisi var mı?

Afrodizyak yani cinsel istek artırıcı ürünlerin(parfümlerin, damlaların vs.) etkisi var mı? Kullanıp tecrübe eden? afrodizyaklı parfüm önerir misiniz?

afrodizyaklı parfüm
afrodizyaklı parfüm
  • Hiç denemedim
    A seç
  • Kullandım, etkisi var
    B seç
  • Kullandım, hiç bir şey değişmedi
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
108

En İyi Kız Görüşleri

• Afrodizyak parfümlerin kesinlikle etkisi olduğunu düşünüyorum. Eşim kullanıyordu ve gerçekten karşı konulamaz oluyordu. Önerebileceğim bir parfüm var. Eros çok duydum herkesten etkisi varmış gerçekten.

0|0
    0|1
  • Benim eski erkek arkadaşım ondan kullanıyomuş. Adını sorduğumda söylemedi yurtdışından falan deyip geçiştirmişti. Çocuktan çok parfümü istiyodum :)) Afrodizyaklı parfüm koklayınca bile etkileniyorsun. Versace vardı benim hatırladığım güzel afrodizyaklı parfüm.

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• ilk defa arkadaşımın tavsiye ettiği
    aşk parfümünü satın aldım. Daha öncesinde ferolle kullanmıştım oda çok güzel bir kokuydu. Kokular kaliteli bağımlılık yapıyor fakat kızlar üzerinde etkisini göreceğiniz tartışılır :) afrodizyaklı parfümlerin etkisi oluyor evet.

0|0
    0|0
  • Dediğin parfümler feromonlu parfüm diye geçiyor evet bir kez denedim.Parfüm konusunda çok hassasım ilgi alanım şunu diyebilirim gözle görülür bir sonuç var mı ? Evet eğer alacağın feromonlu parfümün kokusu güzelse kız yada erkek farketmeksizin küçük kapalı ortamda ki herkes ot çekiyormuşçasına koklamaya başlıyor ama parfüm iyi değilse kaynağın sen olduğunu anlayamıyorlar o kötü hani çıkıp evet ben kokuyorum benim benim demezsen zor =D

Sonrasında bilerek kız arkadaşım ile biraz yakınlaştığımda ondada aynı davranışı gözlemledim ama çaktırmadım ki sordu parfümünü neden değiştirdin diye vs. vs...

Ama Beckham Imtimately ve Armani Code özellikle bu iki koku eğer tenine gidiyorsa hiç uğraşma bunlarda sanki doğal bir mıknatıs var ;) Ha çok beyaz tenliyim ve sonbahar kış kokusu arıyorsan o zamanda işler değişir sonuç olarak konuya dönersek para verip vermemek bu konuda sana kalmış tatmin olmazsan okuduktan sonra dene dostum. afrodizyaklı parfüm alacaksan bunları dene.

0|3
    0|0
    • başarılı

• tavsiye edebilecegin feromonlu parfüm var mı varsa nerden temin edebilirim yardımcı olursan istersen özelden de söleyebilirsin ben parfüm hastasıyım evden çıkarken bile üstüme başıma vücuduma sıkarım öyle çıkarım çok seviyorum herkeze ne kadar itici gelsede huyum bu parfüm delisiyim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• erkekteki parfümün bende etkisi var ama bir türlü bulamadım bi bulsam kendime sıkcam.

0|1
    0|1
  • herkeşte etkisi ayrı ben duyunca anırmaya baslıyom misala :(

0|1
    0|0
  • damla nedir ya olmadı hacı yağı sürün.

0|1
    0|1
  • hiç denemedim. varsa bi deneyelim noluyomuş :)

0|0
    0|0
  • parfümünü kullanan bir kadın tecavüze uğramış

0|1
    0|1
  • evlenince denicem:S bakalım etkisi oluyormu

0|0
    0|0
  • iilk defa duyuyorum

0|1
    1|0
    • pardon yorumlar karısmıs saç şeysine ilk defa duyuyorum diyecektim :D hayır bende denemedim

• Bende alicam o partimden bakalım erkekler üzerime atlayacak mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Parfüm olayını henüz denemedik ama damla olayını denedik.

İki ürün üstünde denemesini yaptık, biri oldukça ucuz fiyatlı olan bir üründü diğeri ise oldukça yüksek fiyatlı bir üründü.

Düşük fiyatlı üründe erki olayı oldukça zayıftı ve çok fazla belirgin bir durum oluşmadı.

Pahalı üründe daha doğrusu orta fiyatlardaki bir üründe ise neredeyse cinselliğe hazır gibiydi. Sevişme başladığında etkisi artmaya başladığını söyleye bilirim.

Kısacası tahrik olayı başladığında damlada etkisini göstermeye başlıyordu. Aksi halde kişide sadece ateş basması, tarzında bir durum oluşuyordu.

0|1
    0|0
  • Hayır yok parfüm işi yapmıştım bizzat üretici ile konuştum yok dedi.

0|0
    0|0
  • ee sonuç ne hangi parfumler etkili bir soruyu gunceller misin soran? haberimiz olsun biz de alalım :D

0|0
    0|0
  • hiç bir numarası yok.kullanan biriyim.biriydim daha doğrusu.yani sürekli parfüm değiştiriyorum .(hatun düşürmek maksatlı değil.)

0|0
    0|0
  • Etkisi olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • koku etkilidir

0|0
    0|0
Loading...
Yükleniyor...