Kız kendi kendini bozarsa...

Gizli Üye
21 yasındayım, 14 yaşımdan beri mastürbasyon yapıyorum, ama artık yeterince tatmin olmuyorum doğrusu.

Şimdi diyeceksiniz ki git gerçek bir ilişki yasa o zaman ama sonradan pişman olma ihtimali var birde ben ilerde kocama vereceğim hesabı geçtim ALLAHa nasıl hesap vericem, bu vicdan azabı beni öldürür :S kocama falan da yalan söyleyemem, bu yüzden evlenene kadar kimseye ilişkiye girmemek en iyisi içimin rahat olması açısından;)

Bu yüzden birdaha ki sefere parmağımı deliğin içine sokup kendi kendimi bozmak istiyorum, hem bundan sonra kendimi daha iyi tatmin ederim hemde zina yapmamış olurum.

Diyeceksiniz ki, ilerde koçan nerden bilecek senin başkasıyla yatmadığını...ama benim için önemli olan BENİM vicdanımın rahat olması.

Fakat yinede sorayım dedim: erkekler, bir kız kendini tatmin ederken bekaretini bozmuşsa nasıl karşılarsınız, ne düşünürsünüz?

(nerden biliyim sonradan başkasıyla yatmadığını demeyin, farz edlim yatmadı!)

Lütfen ciddi cevaplar verin, insanı soru sorduğuna pişman etmeyin...

İstemeyen cevaplamasın.
Kız kendi kendini bozarsa...