Biriyle tanıştım şu an sevgilim aşığız birbirimize ama ona bakire olmadığımı söyledim yani yalan söyledim

Aslında bakireyim tek 1 kişiyle bile öpüşmedim dahi

İlk onunla birlikte olçam yani tecrübesiz olduğum ortaya çıkacak napiyim bilmiyorum sekste her türlü şeyi biliyorum neyin ne olduğunu en küçük ayrıntısına kdr ama gel gelelim hiç tecrübem yok acaba onu tecrübeli olduğuma nasıl inandırabilirim?

Neden yalan söylediğim önemli değil

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ona kızlığını vermeye karar vermişsin sanırım, yalan söylediğine göre... Sevişmeye başlayınca sakin olursan yavaş yavaş yaparsan sevişme işini anlamaz ama içine girmek yani seni s*kmek isteyecektir çünkü nasıl olsa bakire değilsin ya işte o zaman kızlık zarın bozulunca eşşek değilse anlar işte sen ona kızlığını verdikten sonrasını düşün bakirelik gidecek ne yapacaksın ilerisi içi ne düşünüyorsun ? Diyeceksinki ileri girmem ona vermem o iş başladığı zaman istesende istemesende seni s*kecek hiç şansın yok ded,ğ,m gibi çünkü bakire olmadığın için kesinlikle kaçınılmaz sonuç :)

1|0
    0|0
    • Evet onun olmak istiyorum

Kullandigin kelime yani s*kmek cok kaba igrendimşu an:(

Bakirelik benim icin onemli degil zaten muhtemelen evlenecegz

• Tabiki :) sende kendine iyi bak

• Aslın da seni merak da etmiyor değilim hani acaba nasıl birisin görmek isterdim ama neyse :) Bu arada o kadar yazdık sanırım beğendinde yazılanı ama en iyi cevap seçilmedik nedense !

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• canım bence tam anlamıyla yanlıs yapmıssın. sen sanırım erkekler tecrube arar gıbı bır duusnceye kapılmıssın. genelde erkekler bakıre kıza bakılır. bıde hıc opusmemıs olman muazzam artı puan. yanı evlılık dusuncesındeyse enıste. ama gencse o zmn yıyısme modu olur kı o zmn adam bu kız vermez bana der ve bakıre kızı terkeder.

1|0
    0|0
    • Evet öyle düşünüyorum

30 a merdiven dayamis diyelim

Evlenme teklig etti ama anlamak imkansiz ne istedigini keske anlayabilsem

• paylasırsan nacızane bıldıgımız kadarıyla yardımcı olamaya calısırız.

• merak etme, yalan söylemiyorsun, sen zaten bakire değilsin, ismen öylesin ama, cismen değilsin, kendini rahat bırak, onu da sen yönlendireceksin.. Gazan mübarek olsun :))

1|0
    0|0
    • Neden degilmisim 1 erkek bile dokunmadi bana

• ohh be, çok kötü hissedecektim yoksa,

• iyi geceler...

• ona bakire olduğunu ve nedem böyle bir saka yaptigini anlatmalisin. tepkini merak ettim de...

hepsi bu.

1|0
    0|0
    • Anlatamam

• :)) tam değil ama bir kismini

• olsun. anladim ben seni :) kalan kismini da ozelden yazabilirsin eklersen.

• e kızlık zarın yırtılınca adam senin bakire olmadığını anlamayacak mı. pöff olaya gel. hakkaten tecrüben yokmuş.

1|0
    0|0
    • Zekiii

Küçükken bozuldu agactan dustgmde

• Eklemiyorum dedim ama

• Salak mısın sen? Gerçekten seven erkek tecrübeli kız istemez. El değmemiş kız ister.Sen kendini bakire olduğun halde, tecrübeli olarak tanıtmaya çalışıyorsun.Ne o erkekten zevk alırsın. Nede, birkaç defa onunla olduktan sonra bir daha yüzünü görürsün.Çünkü işi bitince seni paketliyecek haberin olsun.

1|0
    0|0
  • Yavrum sen malmısın adam seninle sevişirken nasıl olsa bakire değil deyip dayarsa sana aleti ne yapacan

1|0
    0|0
    • Cekindigim bişey yok sanırım zarim yokta zaten

• Bunu yaparak onu kendinden sogutmuş olamayasın

1|0
    0|0
    • Neden?

• Yok tövbe büyük konusmuyorum ama dilerim ki böyle bir çelişkiyle karşılaşmam.

• Bakirsen bakire arayabilirsin ama değilsen hakkin yok bana göre

Uzatmayim neyse

• öpüşmeyi iyi yap kendine güvenerek seviş

1|0
    0|0
  • gel penaltalı atışalım :D

0|1
    1|0
  • bu iyi olmamış bakire olduğunu öğrenince şok yaşıycak çocuk seks berbat olcak demedi deme

1|0
    0|0
    • Neden berbat olsun ki onu istedigim icin yapıcam evlenmek ve basina kalmak icin değil

• Pisliklesceksiniz illa

• illaki :D

• neden bakire olmadığını söyleme gereği duydun arkadaşım?birleşmeye sıcak bakmaz dıye mi

1|0
    0|0
    • Konuşma oylr gelisti desek daha iyi

• ama seviştiğiniz zaman bakire değilsin diye rahat davranabilir napcaksn o zaman

• Onemli degil korkmuyorum

• sıkıntı etme alışırsın 1 ciyle başla

0|0
    0|0
  • Ahahaha herife bakire değilim diye yalan söyleyip vicdan yapıp evlenmeye çalışacak kezban kızımız

0|0
    0|0
    • Yo yanlış anladiniz evlenmeye hic niyetim yok vicdanda yapmiyorum sadece bakire olmadgmi soyledim

• hiç yapmamışsın ne tecrübesi kızım ya

onları geçmemişsiniz çocuğu yemişsin sen

• Pff ya neyse tamam

• Uzak dur haram işliyor sun yapma bu yanlisi yaklaşma harama

0|1
    0|0
  • tecrübeli olduğunu gösterip erkeğin gözünde bu kız da yolluymuş neleri biliyor durumuna düşme riskini neden gözardı ediyosun :) bırak tecrübesiz ol.öpüşürken dişlerin dişlerine değsin ne olacak (sevgilimin biri öyle başlamıştıda :D ) veya yalama esnasında dişle.ne olacak yani..toy olarak daha zevk verirsin belki.ilişki açısından da eğer ciddi bir ilişki ise aranızdaki seni daha çok sahiplenecektir.

1|0
    0|0
    • Ciddide bakire olmadgmi söyledim bir defa dogruyu soyleyemem

• çocuğa yalan söyledin sonuçta.o yalan söylese kıyameti kopartırsın demi :)

• Evet

Kızlar Ne Diyor 3

• saçmalama seni kandırmış olmalı..Her erkek evlenicez diyebilir ama hepsi evlenmez...üstelik daha öncede birlikteliği olmuş bir kızla evlenmek ister mi sence onun derdi sadece seninle bişeyler yaşamak..Evlenmeden önce bişeyler yaşaman yanlış..Çünkü o sadece seni kullanmak istiyor..

0|0
    0|0
    • Bazi erkekler onem vermiyo bakirelige o da oyle

• Erkek gbi dusunemem tabi ama sonuc olarak erkekleri tecrubeli kabul ediyoruz

• ben asla tecrübeli birini istemem ve de emin ol ki erkeklerde aynılar sadece bazen kendilerini farklıymış gibi gösteriyorlar amaçları doğrultusunda..

• sen salakmisin kizim neden böyle birsey söyledin ona? neyapmaya calisiyorsun sen cocugun basina mi kalacan? eminim ki o cocukta bakire olmayan birini istiyordur cünkü zevk icin yani.. hem korunmayi da bilmiyorsundur sen

0|0
    0|0
    • Korunmayi tabiki biliyorum soruyu dogru okursanız anlarsiniz her türlü ayrıntıyı biliyorum

• Bekliyorum zaten yapmiycaz daha birqz daha suresi var ama bakire olmadgmi dusundgu icin evkenmeden olmaz sartni koyabilirmym?

• tabiki koyabilirsin sana kalmis

• kızım sen salakmısın ?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;