Biriyle tanıştım şu an sevgilim aşığız birbirimize ama ona bakire olmadığımı söyledim yani yalan söyledim

Gizli Üye
Aslında bakireyim tek 1 kişiyle bile öpüşmedim dahi

İlk onunla birlikte olçam yani tecrübesiz olduğum ortaya çıkacak napiyim bilmiyorum sekste her türlü şeyi biliyorum neyin ne olduğunu en küçük ayrıntısına kdr ama gel gelelim hiç tecrübem yok acaba onu tecrübeli olduğuma nasıl inandırabilirim?

Neden yalan söylediğim önemli değil
Biriyle tanıştım şu an sevgilim aşığız birbirimize ama ona bakire olmadığımı söyledim yani yalan söyledim