Kız kardeşime tecavüz etmişler yardim lütfen?

bundan 1,5 ay once felan kiz kardeşim ağlayarak eve geldi daha 17 yasinda evde bir ben vardim zorla sordum anlatti tecavüze uğramış neyse adamlari yakalattim polis molis geçeyim oraları kardeşimin içine bosalma olmamis ama bir ksc damla gelmis vajina bölgesine 2 3 hafta sonra adetini gördü ama şimdi mide bulantisi başladı cok yorgun hergun bazen bayılacak gibi oluyor hamilemidir. hamileyese yardim edin anneme babama çaktırmadan nasil aldiririz çocuğu. onlar öğrenirse daha cok üzülecek kardeşim.

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim ailen tecavüz olayını duymadımı? Daha çok üzülmesinler demendeki kasıtı anlamadım bir abi olarak fazla olayların içindesin fazla detay biliyorsun yani

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• test ettir. Fakat hamile olmak kolay değil. Kız kardeşine sor bakalım adam uterusuna yani içine sokmuşta mı boşalmış yoksa dışına mı ona göre yorum yapabilirim. Ama dediğim gibi test ettir götür

0|0
    0|0
    • kardesimin anlattigina göre bu lise son sinif ogrencisi okuldan çıkıyor eve gelirken saat 8 oluyor işte tutmuslar 2 kisi zorla ama icine bosalmamis adam bir kac damla geldi ustune abi diyor o da cok korkuyor bende hastaneye gitsek ana baba öğrenecek inanmayacak suclucaklar kızı bende gizli yapmak istiyorum

• ettirdim negatif çıktı

• Gayet güzel ya tükürük ya da zevk sıvısı prostat sıvısı da deniyor sperm gelmeden ona kaygan bir zemin hazırlıyor. Fazla azınca da dışarıya çıkabiliyor fazlalık bence tükürüktür o ;) Bu arada şunu anlamadım kardeşin bakire miydi? bakireyse belki de kızlık zarı kanamıştır?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Test Yaptır ama eğer hamileyse ailen zaten öğrenecek aldıramazsin kardeşin reşit değil

0|0
    0|0
    • ayrıca araya polis girdi bu kıza vajinal muayene yapılmadı mi hamilelik için önlem alınmadı mi

• test al abisi

0|0
    0|0
  • doktora götür

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun 😌😟

0|0
    0|0
  • E bir test alip gelsene baksin bir hemen eger hamileysede gunahina girmeyin karnindaki bebegin derim

0|0
    0|0
  • hastaneye gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Kan testiyle belli olur

0|0
    0|0
  • Test yapsın

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • 2.3 Damla İle bir Şey Olmaz Kardesim

0|0
    0|0
    • ama mide bulantisi yaşıyor cok sık tuvaleti geliyor araştırdım da hep hamilelik belirtileri babamgil cakmasin diye hastaneyede goturemiyorum yoksa hemen aileyi arıyorlar

• Kardeşim Git Eczaneden Test Al Yaptır Yani

Yükleniyor... ;