Evlilerin tecrübeleri? Korunma Yöntemleri

Gizli Üye
Merhaba,

Yakın zamanda evlilik için ilk adımları atıcam sanırım. Bazı bilmediğim konular var bunlardan dolayı tedirginim.

Evlilikte korunma nasıl olacak? Bazı söylentilerden duyduğum kadarıyla yok üzerine boşalacak, yok eline boşalacak gibi rivayetler aklımı kurcalıyor. İşte içine olursa hamile kalırsın falan gibi...

prezervatif de bana itici geliyor, p*rno gibi olacak sanki :s

Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sanırım hap konusu mantıklı olan olacaktır. Doğuma etki eder mi peki bu haplar ?
Evlilerin tecrübeleri? Korunma Yöntemleri