Kendini karılarına saklayan erkekler

Beatrisa
Düşüncenize bayılıyorum, bu erkeklerin bakire kız istemesi kesinlikle haklı bir düşünce tarzına dayanıyor.Ama benim anlamadığım erkekler genelde bu şekilde yetiştirilmez. Kendimi helal olana saklıyorum diyen erkekler, varsa burda üyelerimiz cevaplasın yoksa arkadaşlarından falan bilenler cevaplayabilir ; nasıl bir yetiştirilme tarzına dayanıyor?

Genelde kızlar sakınılır, erkeklere herşey serbesttir. Buna rağmen kendimi karıma saklıyorum diyen ve başka kızlara el sürmeyen erkeklerin bu düşüncesinin sebebinin sadece dinine olan bağlılıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü.
Kendini karılarına saklayan erkekler