Cinsel bölgemde siğil nasıl olur?

Gizli Üye
Merhabalar,

Kız arkadaşım cinsel kısmında olan kaşıntıdan dolayı doktora göründü bugün, ancak doktor beni kastederek cinsel yolla bulaşmış olabilen siğil var demiş. Muhtemelen erkek arkadaşının penisinde var demiş.

Şimdi kendi cinsel bölgemi düşünüyorum, uç kısmında beyaz bir nokta var. Ama ben bildim bileli var, sünnet olduğumdan beri görüyorum. Kaşınmıyor, acımıyor veya internetteki cinsel bölgedeki siğil fotoğraflarına ve şikayetlerine hiç benzemiyor. Küçücük iğne ucu kadar

Acaba nasıl emin olabilirim? , Aileden gizli nasıl doktora gidebilirim

Bu arada dipçe: 4 yıldır hep kondomla ilişkiye girdik (sürtünme ve ön sevişmede nadiren girmiştir). Boynuzlu muhabbeti yapmayın; alakası yok.
Güncellemeler
+1 yıl
Cevabınız için teşekkürler, peki ürolojiye mi gitmem gerekiyor bunun için?
Cinsel bölgemde siğil nasıl olur?