Kızlar, bir kızın regl olup olmadığını nasıl anlarım?

Gizli Üye
Bir kızın demiyimde sevgilim adet döneminde olduğunu söylüyor inandırıcı gelmedi hiç davranışları felan ne bileyim çok mutlu böyle hiç çikolata yiyim diyede ısrar ettiğini o lanet olası pis kokuda yok öğk asdfas yani hiç öyle bir saçma sapan trip attığını görmedim gayet normal yürüyüşü karnını felanda tutmuyo yanımdayken kısacası doğru söylediğinden şüpheliyim şu an onu nasıl test edebilirim regl olup olmadığını aç bak diyenler olur açabilsem zaten sormazdım demi ? :D şimdi regl dönemindeyse nasıl anlayabilirim bana yalan gibi geliyo çünkü ve rahatsız edici bir durum düşünsene sevişiceksin abi sevgilin regl olduğunu söylüyor abi içimde patladı yemin ediyorum ya :D Gizli kullanıcı olarak sormak istedim bu soruyu sapık olarak görünmek istemem zaten bahsettiğim gibi sevgilimin öyle olup olmadığını anlamak için sordum hiç anlamam böyle muhabbetlerden :D Kızlar yardımınızı bekliyorum mantıklı ve samimi yazarsanız sevinirim Eig yapabilirim en mantıklı yorumu şimdiden teşekkürler
Güncellemeler
+1 yıl
Hiç yardımcı olmuyonuz !! bir iki tane var iyi görüş eig vericem 8 yorumda 10 olsa iyi olurdu bekliyorum yazmanızı iyi kötü herşey bir fikirdir onları toparlayıp yuvarlayıp bir sonuca varıcam bende insanım be
Kızlar, bir kızın regl olup olmadığını nasıl anlarım?