Kız arkadaşımın yanında sürekli ereksiyon oluyorum. Yok mu bir çözümü bunun?

Gizli Üye
Sevgilimin yanındayken sürekli ereksiyon oluyorum. Bırakın elini tutmayı veya sarılmayı, resimlerini gördüğümde bile bazen oluyor. Ne yaptırsam da kurtulamadım bu durumundan. Hep aynı hep aynı. Çok rahatsız oluyorum bu durumdan ne yapmalıyım. Bir de kız arkadaşım bir kaç kez farketti, gördüm. kötü bişey düşünmesinden korkuyorum ama işte elimde değil yok mu bir çözümü bunun?
Kız arkadaşımın yanında sürekli ereksiyon oluyorum. Yok mu bir çözümü bunun?