Kızım bana regl olduğunu söylediğinde, ona nasıl davranmalıyım?

Gizli Üye
ilerde, yıllar sonra baba olursam ve kızım olursa şayet ki kızım olsun istiyorum :) ... bir kız ilk kez regl olduğu zaman babanın faktörü çok önemliymiş. böyle okudum bir sitede. böyle zamanlarda bir baba olarak nasıl davranmalı?
Güncellemeler
+1 yıl
ya sizin babanızla aranız el kaide kültürüne dahilse ben ne yapıyım kızım benimle paylaşacak ! afrikalı değiliz biz !
Kızım bana regl olduğunu söylediğinde, ona nasıl davranmalıyım?