Ergen kızımın davranışları beni korkutuyor, sizce ne yapmalı, ona nasıl davranmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaslar merhabalar.
Benim bir kızım var ismi Berrak, ve çok iyi anlaşıyorduk. Berrak şu an ergenliğe girdi ve bu yüzden onun için endişeleniyordum. Fakat endişelendiğimden dahada kötü durumda. Siyah oje sürüyor ve çok garip bir şekilde parmağını ters çevirip kıtlatıyor. Onda tik oldu bu. Her böyle yaptığında tüylerim diken diken oluyor. Çünkü görseniz cidden korkutucu. Bazen bana "acaba insan etinin tadı nasıldır" diye soruyor, çok korkuyorum.
Ergen kızımın davranışları beni korkutuyor, sizce ne yapmalı, ona nasıl davranmalıyım?
Hiçbir şey yemiyor. Su içiyor arada elma yiyor. Çok kilo veriyor. Eskiden o kadar kiloluda değildi, kompleks yapacak bir kilosu da yoktu. En son gına geldi. Ona birşeyler yedirmeye çalıştım. Yuttu. Ama anında kustu!! Hiç benimle konuşmuyor. Onun siyah bir maskesi var nereye gitse onu takıyor çıkarmıyor uyurken bile takıyor. Diyorum isilik olursun hava sıcak takma! Dinlemiyor!!

Benden hep kırmızı renkte lens istemişti. Bende ona doğum gününde kırmızı lens aldım. Keşke almasaydım. Onada taktı. Maskesinide onuda çıkarmıyor. Saçını kısa kestirdi. Elbise etek giymiyor hep pantolon hep eşofman üstünede kapşonlu giyiyor. Geceleri ağlama sesini duyuyorum. Girmiyorum korkudan. Kızar bana diye. Gözlerinin altında hep şişlik oluyor çok üzülüyorum. Sıcak havalarda bile kapşonlu giyiyor. Vücudunda bir şey saklıyor. Kollarına çizik mi atıyor diye düşünmek bile çok korkutucu.

Sizce ne yapmalıyım?
17
14
Görüşünü yaz