Evlilere soruyorum. Cinsel hayatınızdan memnun musunuz?

hotweathercoldfrappe
Evliliği anlamaya çalışıyorum. Sorumu gizli cevaplayabilirsiniz. İstemediğiniz soruyu cevaplamayabilirsiniz. Cevaplarınızın başına soru numarasını yazmayı da unutmayın lütfen. Uzun açıklayıcı cevaplar da verebilirsiniz.

1. Kaç yıldır evlisiniz ve evlilikte cinselliğinizden memnun musunuz?

2. Eşiniz size çekici geliyor mu? Yatak dışında da heyecan uyandırıyor mu?

3. Gün içinde eşinizi hayal eder misiniz yoksa başkalarını mı?

4. Ne kadar sıklıkla cinsel ilişki kurarsınız?

5. Aranızdaki cinsellik sadece yatakta mı?

6. Cinsellik için belli bir gün mü belirlediniz yoksa kendiliğinden mi gelişir?

7. Seks öncesi nasıl hazırlanırsınız? Neler yaparsınız (önsevişmeyi kastetmiyorum)? Yani, loş bir ortam, müzik ve mumlar, vs gibi bir ortam mı hazırlarsınız genelde? Nasıl başlar?

8. Yatakta ne kadar rahatsınız? Utangaç mısınız? Örneğin, değişik pozisyonlar denemeye utanır mısınız? Oral seks yapar mısınız?

9. Eşinizi hiç aldattınız mı?

10. Evli olduğunuz halde yalnızken internetten erotik resimlere bakar mısınız? Erotik filmler veya p*rno izler misiniz?

11. Beraber erotik film izler misiniz? Denediyseniz sonrasında utandınız mı? Çok mu fazla bu gibi şeyler acaba? Fikriniz ne?

12. Eşinizin sizi çekici bulduğundan şüphe ediyor musunuz?

13. Eşinizin orgazm taklidi yaptığından şüphe ediyor musunuz?

14. Masturbasyon yapar mısınız?

15. Sekste sevdiklerinizi, sevmediklerinizi, duygularınızı, fantezilerinizi eşinizle konuşur veya paylaşır mısınız? Yoksa, konuşmaktan korkar mısınız veya utanır mısınız?

16. Cinselliğinizde sizin için eksik olan bir şey var mı? Varsa nedir?

Güncellemeler
+1 yıl
Soruların çokluğundan şikayet eden es geçer gider. Zorla cevaplatmıyorum ki :) Ne saçma. Sorularda birbirini bütünleyen sorulardı. Neyse, yine pişman oldum ciddi bir soru sorduğuma.
Evlilere soruyorum. Cinsel hayatınızdan memnun musunuz?