CİNSEL YAŞAM

OKEY

Doğum Kontrol Yöntemleri

Yine msjlarla sıkça sorulardan birisi doğum kontrol yöntemleri.

Herşeyden önce herkes şunu bilmeli ki, doğum kontrolünü asla kişi kendi başına karar vermemeli.

Muhakakk hormon testi kan değerlerine bakarak doktorunuz sizi yönlendirmeli en basiti kondom bile latex içerdiğinden alerjik etki yaratmayacağını bilemezsiniz. Şimdi yöntemleri ve bu latin içerisinde en etkili en çok tercih edilenlerini yazmak istiyorum. En basitinden başlayalım.

Kondom / Prezervatif

Doğum kontrol yöntemleri

Kondom yeni evli çiftlerin ilk haftalarında kadının enfeksiyona en açık döneminde en tavsiye edilen yöntemdir aynı zamanda düzenli ilişkiniz yoksa ne zaman ne şekilde olacağından emin değilseniz kesinlikle kondom en iyi yöntemdir. Bu konuda dürex hisset ve ok zero kesinlikle tavsiyemdir asla ama asla nın a101 şok mağazalarının sattığı lets gö gibi markaları tavsiye etmem boşalma süresi azcık uzayınca patlıyorlar ve geri dönüşü olmayan sonuçlar doğura bilir.

Doğum kontrol hapları.

Evli çiftler için ideal bir yöntemdir tabiki yan etkileri vardır.aşırı tüylenme kilo alma gibi bu konuda yan etkisi en az olan en etkili benim tavsiyem yasmin dir burada dikkat etmeniz gereken adet döngüsüne göre kullanmaya başlanamanız ve aksatmadan içmeniz.

Doğum kontrol iğneleri...

Bu iğneler 20 yıldır avrupada yaklaşık 4 yıldırda ülkemiZde kullanılmaktadır ilk başlarda 30 60 90 günlük enjeksiyonlar vardı ama Şu an sağlık bakanlığı 30 günlük olana müsade ediyor %99 koruma ve güvenlidir evli çiftler için idealidir içindeki hormonlar kullanım kesilirse 90 günde vücuttan tamamen atılır

Doğum kontrol bantları...

Gğunumuzde çok kullanılmayan bilinmeyen bir yöntem adet başlangıcında kola yapıştırılır her hafta yenisiyle değiştirilir. Bu konuda tavsiyem evra marka olarak çok başarılıdır koruyuculuğunun yüzdesi dünya sağlık örgütü tarafından henüz açıklanmamıştır.

Umarım bir nebze faydam olmuştur herkese mutlu sağlıklı bir cinsel yaşam diliyorum

#magnumelegant#


2|0
85

En İyi Kız Görüşü

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...