Yarışma başlıyor! Doğanın gücünü çamaşırlarına getiren yeni seriden en çok denemek istediğin deterjan hangisi, neden?

Rinso
Doğanın gücünü çamaşırlarında hissetmek isteyenleri buraya alalım! 🍃

Unutma; kıyafetlerde derinlemesine temizlik ve mükemmel bakım sağlamanın yolu doğru çamaşır deterjanını seçmekten geçer.

Kirli çamaşırlar ortaya döküldüyse, sorumuzu cevaplayarak hediye kazanmanın tam zamanı! 🥳

En çok denemek istediğin Yeni Rinso hangisi ve neden?

Yarışma başlıyor! Doğanın gücünü çamaşırlarına getiren yeni seriden en çok denemek istediğin deterjan hangisi, neden?
Hangi Yeni Rinso’yu denemek istediğini nedenleriyle görüş olarak yaz; Çamaşır Yıkama Sırları Fenomenleri’nin en açıklayıcı bulduğu 10 görüşten biri seninki olsun, denemek için sabırsızlandığın Yeni Rinso’yu kazan!

Doğanın gücüyle, derinlemesine temizlik ve mükemmel bakımı çamaşırlara getiren Yeni Rinso’larla hemen tanış!

💚Limon ve karbonatın gücü sayesinde hem renklilerde hem beyazlarda derinlemesine temizlik sağlayan Yeni Rinso Limon ve Karbonat Toz Çamaşır Deterjanı,
💚 %100 doğal temizlik mineralleriyle deniz esintisini beyazlarla buluşturan Yeni Rinso Deniz Mineralleri Toz Çamaşır Deterjanı,
💚Yünlüleri ve ipekleri hassas bakımla koruyan, narin çamaşırlar için özel olarak geliştirilmiş Yeni Rinso Gül Suyu,
💚Renklilere özel geliştirilmiş formülü sayesinde renklilerin capcanlı kalmasını sağlayan Yeni Rinso Aloe Vera,
💚İçeriğindeki Fiber-Care teknolojisi sayesinde siyahların ilk günkü gibi kalmasını garantileyen Yeni Rinso Kömür Siyahlığı

Artık, Yeni Rinso’lar arasında seçim yapmaya ve yarışmaya katılmaya hazırsın. 🎉

Hadi, hemen sorumuzu cevapla ve en çok denemek istediğin Yeni Rinso’yu kazanma şansını yakala! Görüşünü bekliyoruz.
Güncellemeler
+1 yıl
Doğanın gücünü çamaşırlara getiren yeni seriye gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler KScanlar! Çamaşır Yıkama Sırları Fenomenleri 10 kişiyi seçti, bize de denemek istediğiniz ürünleri göndermek kaldı :) Mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın lütfen.

@_Agapi_
@Pastelhanım
@Princess12
@Cailleach
@kalpsiz-melek
@Mekansahibişahmaran
@duygu1986_07
@GolgiAygırı
@abuklasubuk
@El_miram04
Yarışma başlıyor! Doğanın gücünü çamaşırlarına getiren yeni seriden en çok denemek istediğin deterjan hangisi, neden?