Kız arkadaşımın ailesi öğrendi çok zor durumdayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar biraz uzun oldu ama lütfen yardımcı olur yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim ben 19 yaşındayım canımdan çok sevdiğim bir kız arkadaşım var 11. ayımızdayız herşey çok güzel gidiyordu ama babası ilişkimizi öğrendi ve bu tür konularda malesef çok katıdır kız arkadaşım beni aradı ağlayarak babasının öğrendiğini kendisini dövdüğünü beni sevdiğini ama bitmesi gerektiğini söyledi birdaha görüşürseniz ikinizide öldürürüm diye tehditde etmiş üstelik mesajlaşıp konuşamamız için kızın telefonunuda aldı ama birkaç gün sonra ortak arkadaş vasıtasıyla bir mektup yolladı bana seni çok seviyorum seni hep bekleyeceğim babam bize engel olamayacak seninle evlenecem gibisinden sevgi cümleleriyle dolu güzel bir mektup daha sonra mektuplaşmaya başladık ikimizde çok özlemiştik mektuplarda yeterli gelmez olmuştu artık bizde gizlice buluştuk beni sevdiğini gözlerinden anlıyordum bana sıkıca sarıl bırakma diyordu ellerimi öpüyordu hasret giderdik kısaca sonra aradan birkaç gün geçince babası telefonunu geri verdi yine mesajlaşmaya başladık (tabi babasının haberi yoktu bundan) ama bu mesajlarda öylesine soğuktu ki bana dayanamıyorum annem babam çok üstüme geliyor kimse beni sevmiyor kendi ailemden o***** muamelesi görüyorum ölmek istiyorum herşeyden nefret ediyorum gibisinden şeyler yazdı birkaç gün içinde nasıl böyle oldu anlayamadım onu çok merak ediyordum buluşmak istedim kabul etti ama buluştuğumuzda sürekli ağladı dayanamıyorum ölmek istiyorum ailemden nefret ediyorum kimse beni sevmiyor kimse beni anlamıyor ailem bana resmen kaşar muamelesi yapıyor dedi bende onu teselli etmeye çalıştım yanında olduğumu onu sevdiğimi hissettirmeye çalıştım ama bana sende beni gerçekten sevmiyorsun dedi ve bana karşı çok soğuk davrandı birkaç gün önceki heyacanı isteği özlemi sevgisi kalmamış gibiydi bir ara onu yanımda zorla tutuyormuşum gibime geldi ona söyledim bunları psikolojim bozuk gülemiyorum mutlu olamıyorum sevinemiyorum hiç bişeyden tat almıyorum beni anla dedi ayrıca sürekli seninle evlenecem diyen kız arkadaşım buluştuğumuz gün gayriciddi bir şekilde seninle evlenmeyecem dedi bide şu var bana annesinin benimle tanışmayı kabul ettiğini söylemişti olur ne zaman demiştim ben seni arar söylerim demişti ama aramadı birkaç gün boyunca nedenini sorduğumda benim annemin sağı solu belli olmuyor sen nasıl biridir aklından neler geçiyor bilmiyorsun tanışmasan daha iyi amacı seni kabul etmemek için bir bahane bulmak dedi her neyse durum böyle arkadaşlar kız arkadaşım çok zor günler geçiriyor intihar etmesinden ya da ayrılmak istemesinden korkuyorum bende ne yapmam gerektiğini nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum delirmek üzereyim lütfen bir akıl verin şimdiden teşekkür ederim .
Kız arkadaşımın ailesi öğrendi çok zor durumdayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin
2
5
Görüşünü yaz