Çıkmazın içindeyim ne devam etmeye gücüm var ne de bırakıp gitmeye lütfen yardım edin.

Gizli Üye
arkadaşlar ben 18 yaşındayım iki bçk aydır biriyle çıkıyorum adam memur ve evli en başından beri biliyodum önce istemedim ama başından geçenleri çektigi zorlukları anlatınca ister istemez yardımcı olmak yanında olup destek olmak istedim ve malesef aşırı sekilde aşıgım seviyorum canımı verecek kdr karısıyla kçk yasta evlnmiş ama şiddetli geçimsizlkten dolayı altı yıldan beri ayrılar zaten suanda 28 yaşında bana seni çok seviyorum filn diyor bir kez görüştük benim oldugum yere geldi yüz yüze konuştuk ve gözlerinde yüzünde hiç art niyet hissetmedim anlattıkları dogru geldi ayrıca hasta beynınde tümor var tedavude göryor psikolojısıde alt üst olmuş durumda ona yardım etmk istyrm ama karısı geliyor aklıma ayrılmk istiyorum olmuyor yapamıyoruz ben karın vrken olamayız dedim ama o şu hastalıgımı bıraz toparlayayım ayrılcam diyor karısı çok fena biriymiş dedigine göre ayrılmak istemiyormuş ama o bu iş olmaz bitecek diyor yaptıgım hiç dogru degil ama kendimede hakim olamıyorum üstelik hasta öyle bırakmaya içim el vermiyor ve fazla konuşamıyoruz gnde bir kaç mesaj arada tlf konşmak ayrı sehirlerde oldugumz için buluşamıyoruz sizce ne yapmalıyım inanmalımıyım yanı nasıl anlayablim dogru olup olmadıgını ? lütfen hakaret degil yardım edin zaten yeterince kötüyüm
Çıkmazın içindeyim ne devam etmeye gücüm var ne de bırakıp gitmeye lütfen yardım edin.
7
2
Görüşünü yaz