Kalbı kırılan kadının gönlü nasıl alınır ?

PassionateLove37
Sevgilimle 2 ay oldu ayrılılalı şiddetli bir tartışma oldu o bana yanlışlar yaptı ben ise kötü söz söyledim. Sonra barışmak için elimden geleni yaptım çok çabaladım ama ona söyledigim söz yüzünden bana cok kırgınmış. Benim yaptıgımı ne sen unutursun nede senin söyledigin sözü ben unuturum ded geçen gün. Ona normal olarak eskisi gibi davransam cok seviniyo o da güzel cevaplar veriyo samimi konuşuyo ama hala barıştım demiyo bende o yüzden ona canım cicim faln demiyorum barıştık diyene kadar da demiyecegim fakat tak etti canıma çok karışık herşey burada bile durumumu açıklamakta zorluk çekiyorum nasıl düzeltirim bunu bir türlü bilemedim. Ne istiyor ki ne yapmamı bekliyor benden. Bir kadın çok kırıldıgı halde barışmak için karşısından ne yapmasını ister?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar beni kıskandıgı icin benden ayrıldı çok kzdım öfkelendim ve tartıştık. Faceden sildi engelledi 3 gün snra biriyle cıkmaya başladı. Beni kıskandırmak için yaptı. Bende sinirlendim kıskanclıktan resmen kuduz köpek gibi kudurdum Tartışmaya başladık mesajda sonra bende ona 'Keşke sana elimi sürmemiş olsaydım' dedim. O bu cümle yüzünden kırıldı bana. Ama yaptıgı şeyn karşsnda ben ondan çok özür dledim barışmak için herşeyi yaptm fkt bir türlü barışmadı ama Eskisi gibi davranmamı cok istiyo
Kalbı kırılan kadının gönlü nasıl alınır ?