Eski sevgilimi düşünmeden duramıyorum?

Gizli Üye
Eski sevgilimle ayrılalı 2-3 ay oldu ama ben düşünmeden duramıyorum ama öyle bir düşünme tarzı yok yani kafayı yeme şeklinde düşünüyorum neden böyle oldu neden şöyle oldu neden böyle dedi herşeyde mantık arıyorum nasıl böyle olduk diye öyle bir düşünüyorum ki başıma ağrılar giriyor hastalık derecesine geldim.3 aydır hergunum düşünmeyle geçiyor bir ara o kadar bunaldım kı kendi kendime soğudum ondan aklıma gelmedi bile doğru düzgün sonra bir mesaj attı tekrar umutlandırdı falan. Hatta bugun o kadar bunaldım kı gururumu falan herşeyi bıraktım sadece sebep aramak için mesaj attım konuştuk yine falan hala aynı kişi olduğunu ve beni yormaya devam ettiğini hatta beni umursamadığını farkettiğimde içim soğudu unutamadığını söylüyor ama çabası yok hiç o an gözlerim doldu kırıldığımı en derinden hissettim yok bidaha olmaz dedim saatler sonra yine aklıma geldi yine düşünmeye başladım acaba ben mi yanlış yaptım diye hatta o sırada yanımda arkadaşım vardı o bile dedi ne biçim bir insan bu böyle diye ona rağmen yine suçu kendimde aradım işin içinden çıkamıyorum bitmesini istiyorum ama kafamdan da atamıyorum sürekli ağlıyorum düşünmemeye çalıştıkça stres oluyorum beynimle inatlaşıyorum stresim ikiye katlanıyor daha çok üzülüyorum napıcam?
Eski sevgilimi düşünmeden duramıyorum?
5 Cevap