5 Aralık Burç Yorumları: Çok Önemli Bir Hafta!

5 Aralık Burç Yorumları: Çok Önemli Bir Hafta!

Koç ve Yükselen Koç

Uzakta yaşayan kişilerden gelen sözlerin tutulmaması gibi durumlar söz konusu olabilir. yurt dışı, seyahat, uzun yolcuklarla bir gündem varsa bazı hayal kırıklıkları oluşabilir. Kariyerinde sınırını belirleyeceğin bir döneme giriş yapıyorsun. Benim kurallarım bunlar diyerek restleşmeler olabilir. Hayatındaki otorite figürlerine karşı da taviz vermeyen bir sen olarak karşılarında dikiliyorsun. Perşembe günü gerçekleşecek olan Dolunay etkileriyle yakın çevre alanlarında kazanlar kaynayabilir. Yakınındaki kişilerle alakalı kim ne konuşmuş hepsi önüne seriliyor. Hafta sonuna geldiğimizde ise, hayatındaki otorite figürlerinden, patron ya da eşten onay alma ihtiyacın artabilir. Bu duyguya çok kapılmamanı öneririm.

Boğa ve Yükselen Boğa

Beklediğin bir alacağın, nafaka, miras, kredi gibi bir gündemin varsa bu hafta sekteye uğrayabilir. Sosyal çevrenden sana yardım ediyormuş gibi görünen kişilerin sözlerine çok kulak asma. Meslektaşlarınla ilgili hoşgörüsüz bir hava esebilir. Yeni bir eğitime başlamak, bir yolculuk planlamak için ise güzel zamanlar. Programına aldıklarına kavuşmak için sadece başlatman gerekiyor. Perşembe günü yaşanacak olan ikizler dolunayı senin maddi varlıklarını ilgilendiren alanda gerçekleşiyor. Halihazırda mevcut bir birikimini sağdan soldan güvenmediğin kişilerin önerileriyle başka bir yatırım aracına dönüştürmemeni tavsiye ederim. Hafta sonunda uzaktaki kişilerden onay alma ihtiyacın artabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Partner, eş, uzun süreli ilişkin, patronun ya da en yakın arkadaşınla ilgili abartılı bir havayla haftaya merhaba diyorsun. Birbirinize tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin. Hoşgörü seviyenin düştüğünü de bu hafta başında görebilirsin. Aynı zamanda ödemelerini düzene koymak için yeni fikirler bulabilirsin. Perşembe günü gerçekleşecek olan dolunaya ev sahipliği yapıyorsun. Hayatındaki kişilerin maskesiz halleriyle yüzleşmeye hazır ol. Ak mı kara mı artık ortaya çıkıyor. Yalanlar etrafa saçılıyor. Skandallar görünür oluyor. Hafta sonuna geldiğimizde ise, çapkınlık duyguların artabilir. Ayrıca estetik perilerinin seni ziyaret edeceği bir dönem seni bekliyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Günlük rutinlerindeki, çalışma ortamındaki kişilere karşı tolerans seviyenin düşük olabileceği bir haftaya giriş yapıyorsun. Varsa evcil hayvanlarının da hareketleri de bu ara hoşgörüsüz olabilir. İnternet alışverişlerinde bu hafta dikkat etmekte fayda var. Etki geçtiğinde gereksiz harcamalar yaptığını farkedebilirsin. Perşembe gününe geldiğimizde ise, ikizler burcunda gerçekleşecek olan dolunay senin arka plan alanında oluyor. Gizli gizli senin dedikodunu yapan, kuyunu kazmaya çalışan kişilerin ışık tutulmuş tavşana döndüklerini görebilirsin. Sürtüşmelerden kaçınmanı tavsiye ederim. Hafta sonuna geldiğimizde ise ortaklarından, eş, partner ya da uzun süreli ilişkilerinden onay alarak ilerleme isteyebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Haftaya hayattan pek bir şeyden keyif almıyormuşsun hissiyle başlayabilirsin. Aşk, flörtle ilgili konularda abartılı söylemlere karşı temkinli olmalısın. Tutulamayacak sözler havada uçuşabilir. Günlük rutinlerinde veya çalışma ortamına yeni düzenlemeler, planlamalar getirebilirsin. Fikirlerini hayata geçirmek için bir program dahilinde ilerleyebilirsin. Perşembe günü oluşacak olan dolunayla birlikte arkadaş çevrende sırlar, yalanlar, bilgi kirlilikleri açığa çıkıyor. Yalancının mumu yatsıya kadar yandı dedirtecek olaylarla karşılaşabilirsin. Sürtüşme ve kavgalara karşı dikkatli olmalısın. Hafta sonuna geldiğimizde ise; çalışma ortamındaki ya da günlük rutinlerinde sıkça görüştüğün kişilerden onay alarak ilerlemek isteyebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak

Haftaya aile yaşamında oluşabilecek birtakım pürüzlerle başlayabilirsin. Uzun süreli ilişkilerinde abartılı hareketler tahammülsüzlüğe yol açabilir. Güvendiğin kişilerin tutamayacakları sözler vermelerine karşı b planlarını hazır tutmalısın. Çocuklar, yaratıcı alanlar, spekülatif yatırımlar ya da hayattan keyif aldığın alanlara resmen fikirsel kurallar getirmeye çalışıyorsun. Uzun vadede yapacaklarını programlayabileceğin bir haftadasın. Perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay, kariyer hayatına el atıyor. Toplumda fikirlerin duyulabilir. Hayatındaki otorite figürlerinin söylemlerinin doğrulukları da masaya yatırılabilir. Hafta sonuna geldiğimizde ise, sevgili, flört konularında güzel gelişmeler olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Haftaya, yakın çevre alanların, kardeşler, kuzenler, ticaret, günlük rutinlerin, çalışma ortamınla ilgili alanlarda kibirli insanlarla uğraşarak başlayabilirsin. Fikir ayrılıklarından kaynaklanabilecek sürtüşmelere dikkat. Perşembe günü gerçekleşecek dolunay ise yabancılarla ilgili alanda oluyor. Uzaklarda düşen maskeler sana görünür oluyor. İthalat, yurt dışı, atama, yayıncılık konularında ani beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Hafta sonunda ise venüsün oğlak burcuna geçmesiyle birlikte bilinçaltında, aile bireylerinden onay alma ihtiyacı hissedebilirsin. Ya da sana böyle hissettirebilirler. Aile yaşamında kalkınma planı gibi 10 yıllık finansal düzenleme kuralları gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Çocuklar, aşk, spekülatif yatırımlar, hobiler ve maddi varlıklarını ilgilendiren konularla ilgili abartılı hareketler sonrasında pişmanlık getirebilir. Alışveriş yaparken de ihtiyaç dışı şeyler almaya yönelebilirsin. O almayı düşündüğün şey için bir daha düşün. Yakın çevre alanların, kardeşler, kuzenler kısmında ise kartlar yeniden dağıtılıyor. Artık benim kurallarım bunlar diyeceksin. Zaten normalde ya siyah ya beyaz olan fikirlerin daha da keskin hatlı oluyor. Perşembe günü yaşanacak dolunay ise ödemelerinle ilgili gündem yaratabilir. Vergi, nafaka, miras, sigorta gibi konularda bir şeyler patlak verebilir. Hafta sonuna geldiğimizde ise, yakın çevrende işbirliği içerisine girmek zorunda kalabilir, bazı konuları onların onayına sunabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Haftaya tahammülümüz kalmamıştır cümlesiyle başlıyorsun. Özellikle ev, aile, yuva alanlarında yaşanan olaylar bir hayli sabrını zorlamış olabilir. Hafta başında tartışmaların içerisinde bulunmamanı tavsiye ederim. Fiziksel ve zihinsel anlamda yeteneklerini maddi varlıklarını arttırmak için kararlar alarak kullanabilirsin. Perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay ise senin ilişkiler evinde gerçekleşiyor. Partnerin, ortağın, en yakın arkadaşın ya da uzun süreli ilişkin sana yalan mı söyledi bir bilgi mi sakladı vay onların haline. Açığa çıkacak olan konularda sakinliğini korumalı yine de doğruluğundan emin olmalısın. Hafta sonuna geldiğimizde ise tensel yakınlaşmalara çekilebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hafta başında yakın çevreni kibirli insanlar sarmış gibi hissedebilirsin. Kardeşler, kuzenler, sık görüştüğün kişilerle ilgili hoşgörüsüz olabilirsin. Aynı zamanda düşünce ve fikirlerini gerçekleştirmek için uzun vadeli yol planları çıkartıyorsun. Kuralların belli. Zamanlama belli. Perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay çalışma alanlarına hız kazandırabilir. Beklediğin bir iş görüşmesinin sonucu varsa bu dolunayla birlikte geri dönüş alabilirsin. Aynı zamanda günlük rutinlerindeki kişilerle ilgili bilgiler güncellenecek, maskeler düşecek. Kim neymiş görebileceksin. Hafta sonuna geldiğimizde ise burcunda seyahat etmeye başlayacak olan venüs, maddi olarak elini rahatlatabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Sosyal çevre alanlarında ya da bağlı olduğun derneklerde tutulamayacak sözler verilebilir. Sende sözler verirken dikkat et, sana verilen sözlere karşı da dikkatli ol. Aynı zamanda bu alanlarda abartılı bir hava hakim olabilir. Bu haftayla birlikte geriye çekilip düşünmek isteyeceğin bir aylık bir sürece hazır ol. Kendi sınırlarını, kurallarını belirlediğin bir dönem olacak. Fikirlerini ve düşüncelerini ön planda tutacaksın. Gelir gider dengenle ilgili de uzun vadeli planlamalarını yine bu süreçte programlayabilirsin. Perşembe günü aşk hayatınla ilgili alanda bir dolunay yaşayacaksın. İlişki içerisindeysen kulağına gelen bilgi ve haberleri doğrulamanı öneririm. İlişkisi olmayan bir kovaysan da aniden hayatına biri girebilir.

Balık ve Yükselen Balık

Kariyer, toplumsal statün ya da hayatındaki otorite figürleriyle ilgili alanda hafta başında hoşgörüsüz bir hava esebilir. Tartışma ve sürtüşmelerden kaçınmanı tavsiye ederim. Abartılı söylem dili olanlar için sıkıntı yaratabilecek durumlar oluşabilir. Ayrıca kariyer gelirlerinde önümüzdeki bir aylık süreçte artışlar yaşayabilirsin. Sosyal ortamlarda, kulüp, dernek gibi organizasyonlarda bolca yer alabilirsin. Perşembe günü oluşacak dolunay aile yaşamını ilgilendiren bir alanda oluyor. Artık bazı konuların sonuna gelinmiş, sonuçlanmalar kapıda. Taşınma yer değişikliği gibi gündemin varsa ani bir kararla işler hallolabilir. Bilinçaltında tuttuğun konularda bazı aydınlanmalar yaratacak süreçler yaşanabilir.

Hepimizin yüksek hayrına olabilecek bir hafta dilerim.

Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,

https://mobile.twitter.com/elcinsoysal_

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

5 Aralık Burç Yorumları: Çok Önemli Bir Hafta!
Cevapla