Dolunay Zamanı!: Burçlara Etkisi

Koç Burcu Dolunayı
Koç Burcu Dolunayı

Dolunay zamanı geldi çattı! 9 Ekim 23.54'te Dolunay meydana gelecek. Enerjiler fazlasıyla aktif olacak. Burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza göre okuyunuz efenim. Zira burç yorumları yükselen burca göre yapılır. Doğum haritalarınızda 16 derece ve civarında gökcisimleri olanlar daha fazla etki alabilirler.

Yükselen Koç

Özgürleşme isteğinin artabileceği etkiler barındıran dolunay, kariyerinle ilgili karar verme sürecini de hızlandırabilir. Sürüncemede kalmış olayları netleştirmek adına adımlar atmaya başlayabilirsin. Mahkemeyle ilgili gündemin sonuçlanabilir. Evlenme/boşanma gibi kararlar alabilirsin. Tansiyon, baş ağrısı, yaralanmalara karşı dikkatli olmalısın

Yükselen Boğa

Arka alanında gerçekleşen bir dolunay. Travmatik olayları şifalandırmak için terapi almak iyi gelebilir. Almış olduğun eğitimleri tamamlayabilir ya da yeni eğitimlere başlayabilirsin. İnançların, umutların ve yaşam felsefende kendine yeni bir yol çizebilirsin. Uzun yolculuklara çıkma fikirleri de gündeminde olabilir.

Yükselen İkizler

İçerisinde bulunduğun gruplarla mı devam etsem yoksa bireysel mi yoluma devam etsem ikilemine çekilebilirsin. Gelecek planların netleşiyor. Bu dolunayla birlikte, beklediğin; ama bir türlü gelmeyen kariyerinle bağlantılı bir para eline geçebilir. Stres yaşadığın konularla ilgili arkadaşlarından destekler görebilirsin.

Yükselen Yengeç

Toplumsal statü konularına ciddi bir vurgu var. Uzun süredir ilişkisi olan bir yükselen yengeç isen evlilik kararı alabilirsin. Muallakta olan ikili ilişkilerinde tamam mı devam mı enerjisi hakim. Kariyerinle ilgili başarı haberlerinide duyabiliriz. Açmış olduğun bir dava varsa durumla ilgili gelişmeler olabilir.

Yükselen Aslan

Farklı kültürler, yabancılar, uzaktaki kişilerle ilgili gündemlerin hız kazanabilir. Yabancı bir çevreye girebilirsin. Eşinin; kardeşleriyle, maaşıyla ilgili konular olabilir. Uğraştığın bir sağlık sorunun varsa bitebilir. Hali hazırda almış olduğun bir eğitimi tamamlayabilir, bitirebilirsin. Beklediğin bir sınav sonucu da açıklanabilir.

Yükselen Başak

Başkalarıyla paylaştığın maddi manevi her konu gündeminde olabilir. Stres ve kaygı gibi duygularını kontrol altında tutmaya çalışmalısın. Ameliyat operasyon gibi konular olabilir. Seni ikilemde bırakılan gönül işlerinde ise hızlanmalar, sonuçlanmalar olabilir. Beklemediğin bir yerden hediye ya da ödül kazanabilirsin.

Yükselen Terazi

İkili ilişkiler, varsa ortakların, seninle rekabet içerisinde olan kişilerle ilgili durumlar ayyuka çıkabilir, birtakım konuşmalar gerçekleşebilir. Ebeveynler, emeklilik gibi konularda ön planda olabilir. Bilinçaltında halledemediğin bir konuyla yüzleşebilir ve sonlandırabilirsin. Taşınma yer değişikliği gibi gündemlerinde bu dolunayla birlikte olabilir.

Yükselen Akrep

İş yaşamında arkadaşlarınla ilgili stresli konular gündeme gelebilir. Ak mı kara mı belli olabilir. Daha önceden ertelediğin bir hastalığın varsa bu dolunayla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Yakın çevrendekilerine karşı fikirlerinde değişimler olabilir. Kardeşler, komşularla ilgili varsa sorunlar hallolabilir. Maaşınla ilgili bir gündemde oluşabilir.

Yükselen Yay

Aşk, aşk, aşk.. Moral ve motivasyonunu doğrudan etkileyecek bir dolunay seni bekliyor. Özgürleşme isteğin artabilir, hayattan keyif aldığın alanlara yönelmek isteyebilirsin. Özdeğerinle ilgili konularda bazı kararlar alabilirsin. Maddi/manevi kaynaklarını artırmaya yönelik bir çaba içerisine girebilirsin.

Yükselen Oğlak

Dolunay, aile yaşamında ilgili bir alanda gerçekleşiyor. Ebeveynlerle ilgili daha önceden başlatılmış bir konunun sonuna gelinmiş olabilir. Taşınma ya da yer değişikliği gibi kararları da bu dolunayla birlikte alabilirsin. Genel sağlığınla ilgili bir problem varsa çözümlenebilir. Ayrıca, benlik farkındalığının artacağı bir dolunay olacak.

Yükselen Kova

Yakın çevre alanlarına ışık tutuluyor. Kardeşler ya da kuzenlerle ilgili konuların içerisinde kendini bulabilirsin. Hastane, hapishane ya da şifahane çalışanıysan rekabet içerisinde olan kişilerin yaptıklarının doğurduğu sonuçlarla da karşılaşabilirsin. Seninle gizli bir rekabet içerisinde olan kişilerin yaptıklarının doğurduğu sonuçlarla da karşılaşabilirsin.

Yükselen Balık

Para, para, para.. Alacak verecek dengesine vurgulu bir dolunay olacak. Kariyerinden elde ettiğin gelirlerle varlıklarını arttırmaya yönelik kararlar alabilirsin. Hayata henüz geçirmediğin gelecek olanlarında da artık ne yapmak istediğini daha iyi biliyor gibisin. Arkadaş grubundaki bazı kişileri de hayatından çıkarma kararı alabilirsin.

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

Dolunay Zamanı!: Burçlara Etkisi
12 Cevap