Koç Burcu Dolunayı Etkileri Altındayız!

Koç Burcu Dolunayı 9 Ekim
Koç Burcu Dolunayı 9 Ekim

Eylül sonunda başlattığın konuları hatırla! Şimdi konuların sonuçlarıyla yüzleşme zamanı geldi💥

Şimdi tekrardan bir giriş yapalım. Öncelikle herkese merhabalar☀️ Uzun zamandır yoğunluktan dolayı içerik paylaşamıyordum. Şimdi size bomba gibi bir Dolunayla geldim.

Koç Burcunun 16 derecesinde saat 23.54'te dolunay gerçekleşecek. Koç - Terazi aksı; özgürlüklerimiz mi yoksa sosyal ilişkilerimiz mi? Dolunaya Chiron eşlik ederken, Venüs'te Güneş ile birlikte karşıdan göz kırpıyor olacak.

Güneş: ''Her şeyi aydınlatmaya geldim, geçmişteki acılarını kendine sürekli hatırlatma, duygusal yaralarını tedavi edebilirsin bak Chironda orada'' der gibi. Venüs Neptün paralelliği ile de ilişkilerimizdeki soru işaretlerinden kurtulabiliriz.

Elçin sen bunları neye göre söylüyorsun? diyenler için aşağıda haritayı paylaşıp, vitesi artırarak devam ediyoruz yorumlamaya..

Koç Dolunay Anı Haritası
Koç Dolunay Anı Haritası

Dolunayın dispozitörlüğünü önümüzdeki ay gerileyecek olan, Mars sahipleniyor. Dolunay haritasının yükseleninde ise Yengeç var.

Gizli kalmaya çalışan, arka planda kötü niyetli birilerinin, yara açmak için manipülatif hareketlerine de maruz kalabileceğimiz konusunda bizleri uyarıyor. Mars'ın aynı zamanda Satürnle engellenemez açısı olması, bunun bir planlı kötülük olma olasılığını güçlendiriyor.

Koç burcu aktifliktir. Dolunayda zaten aktif bir enerjidir. Dürtüsel hareket ettiğimizi fark edip mantığımızı devreye sokabilirsek, olası durumların lehimize sonuçlanmasını sağlayabiliriz.

* Baş ağrısı, migren atakları artabilir. Tansiyon ile ilgili rahatsızlıkları olanların ekstra dikkat etmesi gereken zamanlar.

- - - - - - - - - - - -

Sonuna kadar okuduğun için teşekkür ederim 🌞

İlerleyen günlerde burçlara olan etkisini tatbikî de yazacağım.

Beni aşağıdaki hesaplarımdan da takip etmeyi unutma🔥

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

Koç Burcu Dolunayı Etkileri Altındayız!
Cevapla