Hafta Sonu Burç Etkileri!

Hafta Sonu Burç Etkileri!

06.08.2022 tarihi sabah 07.56 - 19.38'e kadar ay boşlukta olacak. Yeni işlere başlamak yerine günlük rutinlerde kalmakta fayda var. Sonrasında Ay Yay burcuna geçerek bol bol bize hayal kurdurup iyimser bir hava estirecek. Cumartesi gecesi gördüğümüz rüyaları da not etmeyi unutmamak lazım. Pazar günü ise; yenilenmeye niyet edilerek moral ve motivasyonu yükseltmek amaçlı soyut ve somut çalışmalar yapılabilir.

Aşağıdaki link'e bi göz at

Ücretsiz, Tek Soru (Horary) Danışmanlık Fırsatı Yakalamak İster Misin?

Yükselen Koç

Cumartesi gün genelinde alacak verecek dengen, ailenin parasıyla ilgili gündemlerinde realiteni ön planda tutuyorsun. Pazar, akşam saatine kadar; tutamayacağın sözler vermekten ve abartılı hareketlerde bulunmaktan kaçınmalısın. Akşam ise, geri plana çekilmek isteyip soyut çalışmalar yapabilirsin. Hafta sonunu iyimser bir ruh hali içerisinde kapatıyor olmanın mutluluğu içerisinde uykuya geçebilirsin.

Yükselen Boğa

Cumartesi gün genelinde yakın çevre alanların, eş, ortak, uzun süreli ilişkilerin, kardeşler, kuzenlerle ilgili konularda gerçekçi bir tutumla hareket etmek isteyeceksin. Pazar, akşam saatine kadar; ödemeler, nafaka, miras, vergi gibi konularda gerçekleştirilemeyecek söylemlere karşı dikkatli olmalısın. Akşam ise, yakın ve sosyal çevre alanlarında aşkla ilgili gündemlerin olabilir. Ayrıca ev, aile, yuva alanlarında moral ve motivasyonun artabilir.

Yükselen İkizler

Cumartesi gün genelinde rutinindeki kişiler, çalışma ortamın, fiziksel ve zihinsel yeteneklerin, maddi varlıklarınla ilgili konularda realiten ön planda olacak. Pazar, akşam saatine kadar; arkadaş gruplarıyla ya da eş, ortakla yapılması gereken aktivitelerde abartıdan uzak durulması gerekir. Akşam ise, kariyer, maddi varlıklar, otorite figürü olarak gördüğün kişilerle ilgili fazla iyimser bir hava esebilir. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, uzun süreli ilişkin ya da evliliğinde yenilenme enerjisiyle motive olabilirsin.

Yükselen Yengeç

Cumartesi gün genelinde aşk ilişkilerin, çocuklar(kadınlar için), hayattan keyif aldığın alanlar, spekülatif yatırımlarla ilgili konulara vurguyla başlıyorsun. Pazar akşam saatine kadar; kariyer alanları, günlük rutinlerindeki ve hayatındaki otorite figürü olarak gördüğün kişilerle ilgili abartıya kaçmamaya dikkat etmelisin. Akşam ise, yabancılar, uzak seyahat planlaarı, yayıncılık, farklı kültürler, eğitim gibi konularda eskiden sıcak bakmadığın konulara sevecenlikle yaklaşabilirsin. Çalışma ortamın veya maddi konularla alakalı gündemlerde moralini yükseltecek durumlar da söz konusu.

Yükselen Aslan

Cumartesi gün genelinde geriye çekilmek isteyebilir, kontrol edemediğin alanlarla ilgili olayları gerçekçi bir yaklaşımla ele almak isteyebilirsin. Pazar, akşam saatine kadar; yayıncılık, eğitim, yabancılar, uzak yerlere yapılacak seyahatler, aşk ilişkileri, hukuksal konularla ilgili abartılı sözler ve konuşmalar içinde bulunmamaya özen göstermelisin. Akşam ise; borç, alacak verecek dengesini iyi koruman gereken bir zaman dilimi. Olayların arka planları konusunda varsayımlarda bulunmak, içine sinmeyen kısımları halletmek için güzel zamanlar. Aynı zamanda hayattan keyif aldığın alanlara ve aşk ilişkilerinde yenileneceğin, moral ve motivasyonunun artacağı koşullar mümkün.

Yükselen Başak

Cumartesi gün genelinde içerisinde bulunduğun, sosyal gruplar, kulüpler, dernekler, çocuklar(erkekler için), kardeşler, kuzenlerle ilgili konularla ilgilenebilirsin. Pazar akşam saatine kadar, aile yaşamında, ailenin pazarı, vergi, nafaka, miras, ödemeler konusunda riskler almamaya dikkat. Akşam ise; arkadaş grupların, kariyer gelirlerin, ortaklar, eş, uzun süreli ilişkiler ve gelecek planların konusunda etrafı toz pembe görme eğiliminde olabilirsin. Aile yaşamında ilgili ve kontrol edemediğin alanlarla ilgili konularda moral ve motivasyon bulabileceğin koşullar oluşabilir. İçe çekilmek dua meditasyon gibi soyut konularla ilgilenmek için güzel zamanlar.

Yükselen Terazi

Cumartesi gün genelinde maddi varlıkların ve kariyerin, hayatındaki otorite olarak gördüğün figürler, toplumun önündeki senle ilgili konularda gerçekçi bir bakış açısıyla konuları gözden geçirebilirsin. Pazar, akşam saatine kadar, ortaklık, eş, uzun süreli ilişkiler, yakın çevre, kardeşler, kuzenlerle ölçüsüz ve abartılı hareket etmemeye özen gösterilmeli. Akşam ise, kariyer, çalışma ortamın, hayatında otorite figürü olarak gördüğün kişilerle ilgili normalden daha anlayışlı bir tutum sergileyebilirsin. Arkadaş grupların, yakın çevre alanlarınla yapacağın aktivitelerde keyifli vakitler geçirebilirsin.

Yükselen Akrep

Cumartesi gün genelinde uzak seyahatler, farklı kültürler, eğitim, yabancılar, yurt dışı, din felsefe gibi konularda realiteni ön planda tutarak hareket etmek isteyebilirsin. Pazar akşam saatine kadar mal varlığın, fiziksel ve zihinsel yeteneklerin, günlük rutinlerin ve çalışma ortamındaki kişilerle ilgili fazla bir beklentiye girmemek de fayda var. Ayrıca hormonal rahatsızlıkları olanlar sürece ekstra özen göstermeli. Akşam ise; sanatsal faaliyetlere ya da hayattan keyif aldığın alanlara yönelebilirsin. Ayrıca maddi varlıkların, kariyer başarılarınla ilgili motivasyonunu artırabilecek durumlar söz konusu olabilir.

Yükselen Yay

Cumartesi gün genelinde kendinle kalıp, hayatında neleri istemediğini gerçekçi bir şekilde ele alma eğiliminde olabilirsin. Pazar akşam saatine kadar aşk ilişkilerinde, hayattan keyif aldığın alanlarda destekleniyorsun. Bol bol eğlenip, kendine iyi gelen şeyleri yapabilirsin. Akşam ise, farklı kültürler, yabancılar, uzak seyahat planları, din felsefe gibi konularla ilgilenmek yenilenme etkisini aktif kılacaktır. Ayrıca, ödemeler ve aile gelirlerinle ilgili alanlarda destekler görebileceğin, anlayışlı bir zaman dilimi olabilir.

Yükselen Oğlak

Cumartesi gün genelinde evlilik, ortaklık, kan bağının olmadığı yakınların, kariyer gelirlerin, uzun süreli ilişkilerin veya sosyal gruplar, derneklerle ilgili gündemlerinde gerçekçi bir tavır takınıyorsun. Pazar akşam saatine kadar ev, aile, yuva alanlarıyla ilgili konularda keyifli vakitler geçirebilir aynı zamanda geriye çekilerek meditasyon, soyut çalışmalar konusunda destekleniyorsun. Akşam ise kardeşler, kuzenler, eş, ortaklar, uzun süreli ilişkilerle ilgili alanlarda keyifli sohbetler arasında bulunabilirsin. Ayrıca kısa kısa yolculuklara çıkmak içinde destekli etkiler mevcut. Aşacak verecek dengenle ilgili konularda ise moral ve motivasyonunu artırıcı etkiler yaşayabilirsin.

Yükselen Kova

Cumartesi gün genelinde günlük rutinlerindeki ve hayatında otorite figürü olarak gördüğün kişiler aynı zamanda iş ve çalışma ortamını ilgilendiren konularda realiteni ön planda tutuyorsun. Pazar akşamına kadar arkadaş grupların, dernek, çocuklar(erkekler için) ve gelecek planlarınla ilgili konularda riskler almamaya dikkat etmelisin. Akşam ise, maddi varlıkların, fiziksel ve zihinsel yeteneklerin, çalışma ortamın ve günlük rutinlerindeki kişilerle alakalı konularda ekstra bir sevecenlik havası hakim olabilir. Aynı zamanda, sosyal çevre, çocuklar(erkekler için), kan bağının olmadığı yakınındaki insanlarla ilgili konularda motivasyon artırıcı durumlar olabilir.

Yükselen Balık

Cumartesi gün genelinde yabancılar, hayattan keyif aldığın alanlar, farklı kültürler veya uzak yerlere yapmayı düşündüğün yolculuklarla alakalı gerçekçi bir tutum sergiliyorsun. Pazar günü hayatındaki otorite figürler, kariyerin, maddi durumun, fiziksel ve zihinsel yeteneklerinle ilgili dürtüsel olmamaya özen göstermelisin. Akşam saatlerinde ise, yaratıcılığının desteklendiği daha da hayattan keyif aldığın alanlara yönelmek isteyeceğin bir süreç. Ayrıca başarıya ulaşmak için yenilenmek isteyeceğin konu ve olaylarla karşılaşabilirsin.

Hepimize keyifli hafta sonları dilerim..

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

Hafta Sonu Burç Etkileri!
7
5
Görüşünü yaz
5Kız Görüşü
7Erkek Görüşü
Elçin Soysal

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

57
 • nirhamm

  Hocam sizi etiketleyemiyorum neden öyle oluyor?

  Yorumla
  • Elçin Soysal

   Önemli değil, paylaştığınız hikayenin ekran görüntüsünü bana dm den gönderebilirsiniz

  • nirhamm

   Hocam sayfama bakın lütfen 5 saniye sonra.

  • nirhamm

   Hocam paylaştım ama size dm atamıyorum Dm kutunuz kapalı.. Sizin yazmanız lazım hocam. 🌸🌸🌸🌸

  • Hepsini Göster
 • horny16

  yine keyifli bir burç yorumu okudum artık haftasonum efsaneee

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • caner3447

  Nxkgxmgxkgxgkx GB HDD un f un c ve km ve km jcvjf kim jcfju UK ddjdfjfjfjfjf ki f iki il f un fufufu UK jff

  Yorumla
 • jabdulkadir

  Ben Başak burcuyum fakat burçlara inanmıyorum bilimsel olmayan hiç bir şey bana yalın gelmiyor

  Yorumla
  • Elçin Soysal

   Dinler? Kadim bilgiler? Mısır piramitleri? Göbeklitepe? Sümerler? Psikoloji?

 • evcimen26

  emeğine sağlık.

  teşekkür ediyorum.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • IAmarPresterAen

  Aslan burcu emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • ecemsiz

  Burçlar hiçbir fikrimyokkk

  Yorumla
 • SasukeGaara

  Oğlak yengeç

  Yorumla
 • Muratceylan38

  Aslan burcu emeğinize sağlıkk

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • es1235

  Yengec ellrrine saglik

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • _cure

  Neden hep yükselenler var

  Yorumla
  • Elçin Soysal

   Çünkü burç yorumları yükselen derecelerine göre yapılır. Güneş'in ev konumunu hiçbir astrolog genelleyerek yazamaz, o size özeldir.

  • _cure

   Bunu bilmiyordum. Çok teşekkürler 🙏🏼

  • Elçin Soysal

   Rica ederim 🙏🏻

 • Gizli Üye

  Okuyunca mutlu oldum :)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
YÜKLENİYOR...