4 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Bir gün gecikmeli olarak haftalık burç yorumlarınız hazır 😍

Yükselen Koç

Bu haftayla birlikte Eylül'e kadar eforun; varlıklarını ve fiziksel zihinsel yeteneklerini artırmaya yönelik oluyor. Aile yaşamında geçmiş konular tekrardan gündeme gelebilir. Eski anılar hatırlanabilir. Hafta sonu etkilerinde ise ev, aile, yuva alanlarında abartılı söylemlere maruz kalabilirsin.

Yükselen Boğa

Bu haftayla birlikte sağlam ve emin adımlarla hedeflerine ilerleme konusunda destekleniyorsun. Fikirlerinin, düşüncelerinin geçmişten etkilenmesi gibi durumlar oluşabilir. Yakın çevre alanlarından içi boş vaatlere karşı temkinli olmalısın.

Yükselen İkizler

Geriye çekilerek kontrolünün dışında gelişen olaylara gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Varlıklarını artırmak için geçmişten yardım alabilirsin. Sosyal çevre alanlarında kibirli kişilerin sayısı hafta sonuna doğru artabilir.

Yükselen Yengeç

Bu haftayla birlikte eylüle kadar kariyer gelirlerini arttırmak için boşa efor harcamak istemeyeceksin. Sosyal çevrende de hataları en aza indirmek isteyeceksin. Hayatında otorite figürü olarak gördüğün kişilerin abartılı, egolu yaklaşımlarına aldırış etmemeye çalış.

Yükselen Aslan

Efor alanın kariyer alanlarında olacak. Doğru olana, sağlam ve emin adımlarla gitmek isteyeceksin. İnzivaya çekilerek yeni öğrendiğin bilgileri geliştirmek için güzel zamanlar. Uzak yerdeki kişilerden duyduklarının fos olup olmadığından emin ol.

Yükselen Başak

Bu haftayla birlikte yurt dışı, eğitim, farklı kültürler, yayıncılık ve uzak seyahatlerle ilgili konularda hızlanıyorsun. Eski arkadaşların tekrar gündeme gelebilir. Alacak verecek dengene hafta sonuna doğru ekstra özen göstermeli, harcamalarına dikkat etmelisin.

Yükselen Terazi

Bu haftayla birlikte vergi, nafaka, miras, sigorta ve hayatında paylaştığın maddi ve manevi her şey efor alanında olacak. Olaylara gerçekçi bir şekilde bakabileceğin zamanlar. Hafta sonuna doğru, ortaklardan ya da eşten gelebilecek vaatlere veya kibirli yaklaşımlara karşı dikkatli olmalısın.

Yükselen Akrep

Bu haftayla birlikte eylüle kadar eforun; evlilik, uzun süreli ilişkiler, rakipler ya da ortağın olacak. Sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceğin bir süreç olacak. Yayıncılıkla ilgili konularla ilgilenebilirsin. Hafta sonuna doğru çalışma ortamında ya da günlük rutinlerindeki kişilerin egolarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Yükselen Yay

Bu haftayla birlikte çalışma ortamın ve rutinlerin hareketleniyor. Yaralanmalara veya boğazla ilgili hastalıklara dikkat etmelisin. Hafta sonunda hayattan keyif aldığın alanlar, aşk, çocuklar gibi konularda nahoş bi kaç durumla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Yükselen Oğlak

Spor, aşk, çocuklar, ailenin parası gibi başlıklarda mücadelen artıyor. Sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceğin bir dönem. Evlilik, ortaklık, aile yaşamında içi boş vaatlere karşı hafta sonu dikkatli olmalısın.

Yükselen Kova

Bu haftayla birlikte eforun; aile yaşamın, köklerin, taşınma ya da yer değişikliği gibi konularda oluyor. Önünü görmeden adım atmayacağın bir zaman dilimi olacak. Çalışma ortamın, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, reklam, tanıtım, pazarlama gibi alanlarda bazı kişilerin kibirlerine maruz kalabilirsin.

Yükselen Balık

Mücadele alanında; fikirlerin, diğerlerini algılama şeklin, komşular, kardeşler, kuzenler, maaş, ticaret gibi konular yer alıyor. Belki de artık ne istemediğini biliyorsundur. Eskiden sana keyif veren bir hobine tekrar başlayabilirsin.

Yeni döngülerimiz hepimize dileklerimizi gerçekleştirme fırsatı sunması dileğimle🌼

Beni takip etmeye değer bulduğun için teşekkür ederim. Emeklerimin karşılıksız kalmadığını görmek güzel💙

Destek vermek ister ve diğer platformdaki Elçin'i de merak edersen aşağıya hesaplarımı bırakıyorum. (DM'den KS'den geldiğini haber verirsen mutlu olurum 😍)

Görüşmek üzere..

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

4 Temmuz Haftası Burç Yorumları
Cevapla