Burç Yorumları: 25 Mayıs - 5 Temmuz

Mars Koç Burcunda
Mars Koç Burcunda

25 Mayıs günü Mars, Koç burcunda seyahatine başlayacak. 5 Temmuza kadar hayatlarımız fazlasıyla ivme kazanmış olacak.

Koç ve Yükselen Koç

Hayatındaki engelleri ortadan kaldırmak için harekete geçiyorsun. Özgürleşmek isteyeceğin ve enerjinin arttığı bir dönem olacak. Baş ağrılarına dikkat.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu süreç mecburi inziva dönemi gibi geçebilir. Arkandan dönen gizleri işleri gördükçe öfkeni kontrol etmekte zorlanabilirsin. Mevcut sorunları ele alarak plan ve programlı hareket edebilmek önemli.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yeni sosyal çevre alanlarına gireceğin bir dönem. Farklı arkadaş gruplarıyla çeşitli faaliyetler içerisinde bulunabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Kariyer alanlarında inisiyatif alarak öne çıkacağın bir süreç olacak. Kendi işini kurmak isteyebilirsin. Otorite figürü olarak gördüğün kişilerle çatışmaya girmemeye dikkat etmelisin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Seyahat planlarını hayata geçiriyorsun. Leyleği havada göreceğin bir dönem. Yurt dışı, eğitim konuları hızlanıyor. Hukuksal konularda mücadele gerektiren konular olabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Ödemeler, ortaklaşa kazanımlarla ilgili inisiyatif kullanman gereken durumlar olabilir. Kaza ve yaralanmalara ekstra dikkat etmelisin. Ameliyat gündemi oluşabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Ortaklar, eş, yakın arkadaşlar ve açık düşmanlıklarla ilgili mücadeleli bir dönem başlıyor. Kararlarını fevri değil planlı ve programlı şekilde almalısın.

Akrep ve Yükselen Akrep

Günlük yaşamın, sağlığın ve çalışma ortamında engelleri ortadan kaldıracak gerekli motivasyonu buluyorsun. Kazalara ve ateşli hastalıklara dikkat.

Yay ve Yükselen Yay

Özel hayatında özgürleşme isteğinden kaynaklı çatışmalar yaşayabilirsin. Yatırım kararlarını belli bir plan doğrultusunda acele etmeden ele almalısın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Aile yaşamında mücadeleli durumlar seni yorabilir. Taşınma, yer değişikliği gibi alanlarda isteklerinin peşinden gitmek isteyeceğin bir dönem.

Kova ve Yükselen Kova

Kardeşler, kuzenler, yakın çevre, reklam, tanıtım pazarlama gibi alanlarda inisiyatif alacağın bir süreç olacak. Agresyonlu anlık kararlarla hareket etmemeye çalışmalısın.

Balık ve Yükselen Balık

Yeteneklerinden fayda sağlamak için gerekli motivasyona artık sahipsin. Varlıklarını arttırmak için bazı girişimlerde bulunabilirsin. Girişimlerini yetkinlik alanlarına göre seçmen fayda sağlar.

Yoğun enerjili bu transitin, hepimize başarı getirmesi dileğimle,

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

Burç Yorumları: 25 Mayıs - 5 Temmuz
39
29
Görüşünü yaz
29Kız Görüşü
39Erkek Görüşü
Elçin Soysal

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Sarı_Papatyam_benim

  Seyahat planlarını hayata geçiriyorsun. Leyleği havada göreceğin bir dönem. Yurt dışı, eğitim konuları hızlanıyor. Hukuksal konularda mücadele gerektiren konular olabilir.
  aslan burcu.
  acaba gidecekmiyim

  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2839
 • Moldovyapapatya

  Planlı bir şekilde hareket etmezsem o işi yapamıyorum ve kafaya takıyorum olana kadar.

  Boğa burcuyum

  Çok teşekkür ederim bu bilgiler için...

 • Ceren0607

  İkizler burcuyum ve çok dengesiz kararsız olduğumuz söyleniyor. Doğru aslında ama ne yapalım çok fazla seçenek var. 😄

 • coolsongirlgül

  gerçekten adınızın Bi'Bilen değil enbilen olması gerek. söylediğiniz her şey tutuyor. çok dikkatli oluyorum değindiğiniz konulara hep karşılaşıyorum çünkü? peki ya şansımız ne zaman gülecek bize Bi'Bilen boğa burçları olarak topluca sorayım

 • Coraline-0

  benim düşmanım olmaz kimseyi o kadar ciddiye almam😀

 • Barış_LonelyForever

  Bu burç yorumları bir kez çıkmadı ama eğlence için bakıyorum

 • Hadiyani

  Burçlar hayatın bi gerçeğidir, bilgi için teşekkürler

 • synemksk

  gerçekten uzun zamandır takip ettiğim bir astrologsunuz önceden pek önem vermesem de şimdi yorumlarınıza bakmadan hareket edemiyorum dediğiniz ve vurguladığınız her nokta mutlaka çıkıyor

 • Camavinga

  Ödemeler, ortaklaşa kazanımlarla ilgili inisiyatif kullanman gereken durumlar olabilir. Kaza ve yaralanmalara ekstra dikkat etmelisin. Ameliyat gündemi oluşabilir.

 • gülaşkıcan

  Yine yazı bekleriz gibi bir sabah. Yorumlar için teşekkürler. gerçekten takip ediyorum sizi uzun zamandır. söyledikleriniz hep çıkıyor. O yüzden 5 Temmuz'a kadar tedbirli olmaya ve sakin kalmaya devam

 • asudebambam

  Sanırım genel olarak retro etkisinin hafiflediği biraz daha bireysel kararlar alıp bireysel sorumluluk zamanı gibi görünüyor bu süreç. Bence hepimizi oldukça dönüştürecek bir dönemdeyiz.

 • nirhamm

  Teraziyim acaba şansım ne zaman açılacak özellikle okul yönünden hocam?

 • bombcimcime

  Artık retro etkileri bitsin gün yüzü görelim ya gerçekten çok yorulduk Boğa burçları olarak yeni dönem başlasın artık bizim için

 • pinkiilaydahan

  demek ki artık bir inzivaya çekilip kendimizi dinlemenin zamanı gelmiş. Bu yaz güzel geçecek diye umalım ve bilenimizin sözünü dinleyelim :/

 • Daredevil39

  Yengeç için teşekkürler ama bu sefer pek olacağını zannetmiyorum

 • Levent388

  Burçların tek gerçek yani aynı ay dogumlularin birbirine yakın karakterde olması.

 • AsilayO1

  Teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

  Sevdim 1 Kişi
 • deren2121

  Emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
 • igdonducakss

  Elinize sağlık..

  Sevdim 1 Kişi
 • Pnrakgl

  🙏 insallah ya bu ayki beklediğim yorum

  Sevdim 1 Kişi
 • SwordOfDemocles

  Elinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
 • Daha Fazla (47)
YÜKLENİYOR...