22 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

22 Ağustos Haftası Burç Yorumları
22 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Can'lar merhabalar. Haftalık etkilerinizi okumadan geçmeyin🌻

Yükselen Koç

Aşkın iyileştirici gücü bu hafta seni bulabilir. Hayattan keyif aldığın alanlara yönelmek ''ben bu konuyu daha önce neden kafama takmışım'' cümlesini sıklıkla kurdurabilir. Aynı zamanda çok çalışıp çok iş halledeceğin bir haftaya da hazır ol! Kan bağının olmadığı yakınındaki kişilerden yardımlar görebilirsin. Pazar günü ilişkilerinde oluşabilecek ani krizler karşısında alacağın kararları iki kere düşün

Yükselen Boğa

Kontrolünün dışında gelişen olaylarda ailenin desteğini hissedebileceğin bir hafta olabilir. Çalışma ortamında veya günlük rutinlerindeki kişilerle işbirliğine açık bir haftadasın. Aşk ilişkilerinde, gereksiz detaylara takılarak huzursuzluk çıkarmamaya dikkat etmelisin. Hayatında bitireceğin ya da başlatacağın konularla ilgili beklenmeyen pürüzler çıkabilir.

Yükselen İkizler

Haftaya alacak verecek dengenle ilgili kaygılarla başlayabilirsin. Geçmişte aldığın kararları sorgulama eğiliminde olabilirsin. Yakın çevre alanlarıyla ve arkadaş gruplarıyla yapacağın aktiviteler tedavi edici olacaktır. Kısa kısa yolculuklar yapmak da kendini iyi hissettirebilir. İlişkilerinde, haftanın etkilerinden dolayı tutamayacağın sözler vermemeye de dikkat etmelisin.

Yükselen Yengeç

Hafta genelinde yeteneklerini kullanmak, kariyer alanlarına pozitif etki edebilir. Bu hafta, zihninde bir konuya takılıp kalma riski de barındırmakta. Detaylara takılmadan bütüne odaklanmayı deneyebilirsin. Aile bireylerinden destekler görebilirsin. Kariyer gelirlerinle ilgili alanda sonraki haftaya da sirayet etme riski olan, ani oluşabilecek durumlara karşı sakinliğini korumaya çalışmalısın.

Yükselen Aslan

Haftaya, geriye çekilip olaylara uzaktan bakma isteğiyle başlayabilirsin. Özdeğerin konusunda kendine acımasız davranmamaya, olaylardaki detaylarda boğulmamaya dikkat. Yükseköğretim, yabancılar, uzak seyahatlerle ilgili konularda sıkışmış konular, kendiliğinden çözümlenebilir. Ticaret, reklam, tanıtım, pazarlama, kardeşler ve yakın çevre alanlarında işbirliği teklifleri alabilirsin. Kariyer alanında ya da hayatında otorite figürü olarak gördüğün kişilerle ilgili ani durumlar oluşabilir.

Yükselen Başak

Her şey mükemmel ve kusursuz olsun isterken detaylarda boğulmak işlerin uzamasına sebep olabilir. Ayrıca çok çalışacağın bir zaman dilimine de giriş yapıyorsun. Kontrol edemediğin olaylar karşısında verdiğin mücaden bu hafta son bulabilir. Ödemelerinle ilgili destekler görebilirsin. Hafta sonu uzun yolculuk planlarında, yükseköğretimle ilgili konularda aniden oluşabilecek pürüzler karşısında alacağın kararları iki kere düşünmekte fayda olabillir.

Yükselen Terazi

Haftaya kariyer alanlarında, maddi ve manevi ihtiyaçlarını belirleyerek başlamak isteyebilirsin. Arka planda, kontrolünün dışında gelişen olaylarla ilgili detaylara da çokça takılabilirsin. Sosyal çevre alanlarından; ortakların, evliliğin ya da uzun süreli ilişkilerinle ilgili iyileştirici etkiler görebilirsin. Hafta sonunda ise; aniden ödeme gibi gündemler oluşabilir.

Yüksele Akrep

Sosyal çevre alanların, kariyer gelirlerinle ilgili alanda memnuniyetsizliklerin meydana gelebilir. Çok çalışıyorum karşılığını alamıyorum duygusuna kapılabilirsin. Hayatında otorite figürü olarak gördüğün kişilerden çalışma ortamınla ilgili destekler görebilirsin. Kariyerinde özgürlükçü kararlar alma eğiliminde olabilirsin. Öfkeyle kararlar almamaya dikkat etmelisin.

Yükselen Yay

Haftaya ödemelerinle ilgili konularda tedirginlik yaşayarak başlayabilirsin. Kariyerinde kusursuz olmak için kendini yıpratmamaya dikkat etmelisin. Hayattan keyif aldığın alanlar, hobilerin, farklı kültürler, uzun yolculuklarla ilgili konularla ilgilenmek sana kendini iyi hissettirebilir. Arkadaş grubundaki kişilerle yardımlaşacağın bir hafta olacak. Çalışma ortamında aniden patlak verebilecek durumlarda fevri tavırlardan kaçınmalısın.

Yükselen Oğlak

Bu hafta gelirlerinde artışlar olabilir, beklemediğin bir para gelebilir. Evlilik, ortaklar, uzun süreli ilişkilerinde maddi manevi ihtiyaçlarını gözden geçirebilirsin. Kariyerinde otorite figürü olarak gördüğün kişilerle işbirlikleri yapabilirsin. Hafta sonunda yaratıcılığın artabilir. Spekülatif yatırımlar konusunda dikkatli olmalısın. Aşk ilişkilerinde oluşabilecek krizlere karşı dengede kalabilmen önemli olacak.

Yükselen Kova

Ortaklaşa iş yaptığın, eşin, yakın arkadaşın ya da uzun süreli ilişkinden, yakın çevre alanlarına, eğer uğraşıyorsan ticaret, reklam, tanıtım, pazarlama gibi alanlarda destekler görebilirsin. Bu hafta uzun yolculuklar gündeminde olabilir. Yabancılarla veya uzaktaki akrabalarla işbirlikleri kurabilirsin. Hafta sonunda aniden taşınma, yer değişikliği gibi kararlar alma eğiliminde olabilirsin.

Yükselen Balık

Hafta başına aşk ilişkilerinde manevi ihtiyaçlara bir vurguyla başlıyorsun. Rakiplerinin hamlelerini detaylı bir şekilde hesaplayabilirsin. Çözümlenmemiş vergi, nafaka, miras ya da ödemelerinle ilgili konularda işbirliklerine açık bir haftadasın. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, çalışma ortamın, günlük rutinlerindeki kişiler ya da maaşla ilgili aniden krizli durumlar oluşabilir. Pişman olacağın kararlar vermekten kaçınmalısın.

-------------------------------------------------

*** Haftalık burç yorumları, yükselen derecelerine göre yapılır. Yalnız esas olan doğum haritalarınızdır. Haritanızda bir nokta tetiklenirse açılar aktifleşir.

*** Yorumları yapmak için çeşitli teknikler kullanılır. Twitter hesabımdan profeksiyon tekniğiyle hesapladığım yorumların görsellerini aşağıda paylaşıyorum. İlgili olan arkadaşlar bir göz atabilirler.

22 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Twitter hesabımdan soru cevaplara katılabilirsiniz.

https://twitter.com/elcinsoysal_

İnstagramdan da hem beni daha yakından tanıyabilir hem de günlük etkilere ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

Sevgiyle🧡

22 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
4 Cevap