Venüs İkizler Transitinin Burçlara Etkisi!

Venüs İkizler Burcunda
Venüs İkizler Burcunda

18 Temmuza kadar Venüs İkizler Burcunda😍

Yükselen Koç

Kısa kısa o kadar çok seyahat edeceksin ki hangi ilde olduğunu bile karıştırabilirsin:) Yakın çevrendeki iletişim trafiğin artıyor, ticaretle ilgili bir iş yapıyorsan da şahlanıyorsun!

Yükselen Boğa

Yeteneklerini dahada pekiştirmek için o bilgiden o bilgiye koşuyorsun. Varlıklarını arttırmak için de güzel fırsatlar seni bekliyor.

Yükselen İkizler

Seni tutabilene aşkolsun! Telefonunun susmayacağı bir zaman dilimi olacak ve tabii ki ikizlere yakışır bi şekilde sende hepsine yetişebileceksin.

Yükselen Yengeç

Seni konfor alanından çıkaracak olan görünüm bizlere neler yapmaz:) Rüyalarını bu dönemde merak ediyorum doğrusu. Kırgın olduğun kişilerle bu dönem arayı düzeltebilirsin.

Yükselen Aslan

Arkadaş gruplarında aranan isim oluyorsun! E hazır kariyer gelirlerinde de artışlar oluyorken kalabalıklara karışma vakti. Çeşitli dernek ve kulüplere de üye olabilirsin.

Yükselen Başak

Yıldırım nikahıyla masaya mı oturuyorsun? Ayrıca otorite olarak gördüğün özellikle kadın figürlerden destekler kariyerinde başarı yakalamana yardım ediyor.

Yükselen Terazi

Terazileri yakınlarda değiş uzaklarda arayın! yurt dışı, uzak seyahatler senden sorulacak. Küçük küçük tonlarla eğitim workshoplara katılacaksın hatta vaktin kalırsa bitirebilirsin bile:)

Yükselen Akrep

Geçmişte alamadığın paralar havalandı kucağına doğru yola çıktı bile! Vergi, nafaka, miras, sigorta gibi konularda alacaklı durumda olabilirsin bi kurcala oraları.

Yükselen Yay

Eş, uzun süreli ilişkiler ya da en yakınındaki arkadaşlarla bol kahkahalı bi döneme giriyorsun. Sana hasetlenen kişilerde ağzının payını almaya hazırlansın şimdiden

Yükselen Oğlak

Günlük rutinlerindeki kişiler kurallarını esnetmeye geliyor! Bazen de plan yapmadan spontane ilerlemek keyiflidir bi dene, direnme

Yükselen Kova

Aşk hayatının en çok hızlanacağı burç oluyor! Hayattan keyif aldığın alanlara yöneliyorsun.

Yükselen Balık

Aile yaşamındaki iletişim artışı seni taşınma ya da yer değişikliğine itebilir:) Bi bakmışsın Temmuz sonunda başka bir şehir başka bir hayat neden olmasın?

---------------------------------------------------------------

Kendinize iyi bakın, kalbinizden öperim!

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

Venüs İkizler Transitinin Burçlara Etkisi!
Cevapla