Koç Burçlarını Gelin Yakından Tanıyalım!

ikizterazi

Evet efendim ben ikizterazi. Bugün bu bencede koç burcu insanlarını işlemek istedim. Koç burcu kadını ve erkeklerini size aydınlatıcı olarak ele alıp bu bencede her yönleri ile işledim. Bugün burçlardan koçu hep beraber yeniden tanıyacağız. Keyifli okumalar.


Koç burçlarının hemen kısa özelliklerini aktarıp detaya yani koç erkeği ve kadınına geçmek istiyorum.

Koç Burçlarını Gelin Yakından Tanıyalım!

Koç Burçları

- Koç burçları ateş grubunun bir üyesidir.
- Yönetici gezegenleri marstır.
- Uğurlu sayıları 9 dur.
- Burç kuşaklarında ilk sıradadırlar.
- Dost burçları ikizler, düşman burçları yengeçlerdir.


Koç burcu erkekleri nasıl bir kişiliğe sahiptir?
Efendim koç burcu erkekleri anlat anlat bitmez bir yapıda, ama anlatması çok zevklidir.

Koç Burçlarını Gelin Yakından Tanıyalım!


Koç burcu erkekleri özgüveni en gelişmiş en kendinden emin erkeklerdir. Bu onların en bariz özellikleridir. Bu burcun erkekleri inatları ile bilinir çünkü çok dediğim dedik tuttuğunu koparan erkeklerdir. Bir şeyi isterlerse sonuna kadar inat ve hırs ederek onu elde ederler. Dik başlı kendi kararlarını kendi veren ve asla kimseyi işlerine karıştırmayan insanlardır.
Koç burcu erkeği için şu üç şey çok önemlidir;
1- İtaat etmek: efendim koç burcu erkekleri genel olarak kendi kurallarını koyan ve sizi de buna uydurmak isteyen tipler olup sizden itaat etmenizi beklerler. Bu onlar için önemlidir.
2-Onu sevdiğinizi ona hissetirmeniz lazımdır: Koç burcu erkekleri kendilerine ilgi gösteren onlara değer veren insanlar ile birlikte olurlar.
3-Onlar yalansız bir ilişki arkadaşlık vs. ister: Bu burcun erkekleri dürüst ve dobra erkeklerdir. İçlerinden geçeni dolandırmadan direk dürüst bir şekilde derler. Bu yüzden karşılarında ki insandan da aynı dürüstlüğü beklerler. Bir koç erkeğine ne yaparsanız yapın ama yalan söylemeyin bundan nefret ederler.
Koç burcu erkekleri çok cömert çok fedakâr ve aynı zamanda cefakar erkeklerdir. Kendi dertlerini bile unutup size yardım eli uzatacak kadar aslında iyi kalpli sıcak fedakâr insanlardır. Ama genelde yalnız takılır ve işlerine kimseyi bulaştırmadan dertlerini kendileri çözümleyen güçlü yapılı insanlardır. Emir vermeyi ve otoriter olmayı seven insanlardır.
Bir koç erkeğini mutlu etmek çok kolaydır. En küçük hediyelerden bile mutlu olabilir en küçük sevgi sözcüğüne bile sevinebilirler. Koç erkeğini mutlu etmek için onu anlamanız onu sevmeniz ona itaat etmeniz lazımdır. Ondan sonra göreceksiniz ki sizi dünyanın en mutlu kadını yapacaktır. Ayrıca koç burcu erkekleri zevkli bir kişiliğe sahip oldukları için güzel ve manevi anlamda sizi çok etkileyecek hediyelere hazır olmalısınız


Koç burcu erkeklerinin aşk hayatı nasıldır?

Koça erkekleri aşkta pek tutturamayan flörtöz yapıda olabilen ancak bir kadını severse sonuna kadar onu seven ve isteyen, iletişim yönleri kuvvetli olduğu için bir çok kadını kendine kolay bir şekilde bağlayabilen erkeklerdir.Aradıkları insanı bulamadıkları sürece biraz nerede akşam orada sabah hesabı takılan insanlardır.Ama onlara güven veren onları anlayan gönüllerine göre birini buldukları an onu kaçırmaz ve onu mutlu edecek ömrünü ona adayacak kadar da yürekten seven insanlardır.
Bir Koç erkeği partnerinden ne ister?


Güven ister: Güven vermeyen yalancı bir insanla tek kelime bile konuşmazlar.
-Sadakat ister: Onlar için sadakat önemli ve asla bir koç erkeğini kıskandırmaya çalışmayın. Anında soğuyabilecek kişiliklerdir.
-İtaatkar olmasını ister: Sözünü dinleyecek bir partner onun için önemlidir.
-Cesaret ister: Bu erkek dominant yapılı bir erkek olduğu için onun yanında her konuda pasif kalan bir kadınla ilişkileri çok uzun sürmez. Partneri cesur ve her an aktif her şeye hazır olan bir yapıda olmalıdır.
-Birazcık da sevgi ister🥰(Şunu araya eklemek lazımdır ki fazla ilgi koç erkeğini sıkar!)
Koç burcu erkeği cinsel hayatı nasıldır?
Koç burcu erkeği cinselliğe çok meraklıdır. Karşısında onun kadar istekli ve aktif kadınlardan hoşlanır. Son derece özgüvenli olduğu için kadınından da bunu bekler. Fantazilere çok açık olan bir erkektir. Dominant bir burç olduğu için kesinlikle ilişkiye yön veren bir erkek olup yine kendisinin baskın olacağı pozisyonları tercih eder. Bu erkekler belki de tüm burçlar arasında libidoları en yüksek hatta hemen hemen her daim yüksek olan erkeklerdendir. Çok tutkulu olmaları ile bilinirler.


Koç burcu erkeği en iyi hangi burçlar ile anlaşır?

Bir koç erkeği en iyi terazi kadını ile uyum sağlar. Bunun yanında aslan ve yay kadını ile de gayet güzel bir ilişki olur.

Koç burcu erkeği-Terazi burcu kadını:
Koç burcu erkeğinin en iyi anlaştığı kişiler Terazi kadınlarıdır.Romantik bir ilişki anlamında bu ikili mükemmel bir uyuma sahiptir çünkü koç erkeği terazi kadınının asil ve zarif hareketlerine aşık olurken terazi kadını ise koç erkeğinin güçlü ve lider ruhundan ve dürüst olmasından etkilenir.Bu bağlamda bu ilişkiden mükemmel bir aşk çıkabilir.
Koç burcu erkeği-Aslan kadını: Bu ikili yüksek özgüvenlerinden dolayı ikiside birbirinin ihtiyaçlarını karşılayabilir.Evlilik anlamında gayet uyumludurlar.Bu ilişkide gayet ahenklidir
Koç burcu erkeği-Yay burcu kadını: Bu ikili adeta bir arkadaş gibi birbirlerini çok eglendiren zevkli bir çifttir.Yay kadını özgür sempatik sürekli eğlenen bir tip olması ile koç erkeğinin dikkatini çeker.Ve son derece güzel ve heyecanlı bir birlikteliktir.
Koç burcu erkekleri hangi burç kadını ile anlaşmakta zorlanabilir?
Efendim koç erkeklerinin anlaşma da zorlandığı ve aynı ortamda beraber bulunmalarında uzak kalması gereken burç kadınları oğlak, balık yengeç ve kova kadınlarıdır.Bu burçların kadınları ile bir çok konuda çelişebilirler ve ilişki uzun sürmeyebilir.
Koç burcu erkeklerini kafamızda şematize ettikten sonra koç burcu kadınlarına geçelim.

Koç burcu kadınları nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Koç Burçlarını Gelin Yakından Tanıyalım!


Koç burcu kadını oldukça enerjik ve hayat doludur.Baskın ruhlu kadınlardır Aynı zamanda cesur ve şefkatli olan koç burcu kadını cesur ve cesaret verici bir yapıları vardır. Koç burcu kadını dik durarak güçlü bir karaktere sahiplerdir.Her şartta hakkını sonuna kadar savunan insanlardır. Koç burcu kadını kadını son derece kendinden emin ve umursamaz bir yapıya sahiplerdir.

İyi özellikleri merhametli sevecen yardımsever ve her zaman haklının yanında olan cesur dürüst bir kadın olmaları...Bu burcun kadınları ayrıca zeki kadınlardır.
Lakin efendim koç burcu kadınları fazla kıskanç bir yapıdadır.Ama bu kıskanclık hasetlerinden değildir.Sevdiklerini kıskanır ve sahiplenirler.Fazla inatçıdırlar.
Bu burcun kadınları güçlü yürekli cesur ayakları yere sağlam basan kadınlardır.

Koç kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?


-Efendim koç kadınları çok enerjik ve her an bir heyecan aradıkları için pasif ve enerjisi düşük erkeklerle uyum yakalamaları zordur. Bunun yanında dik başlı olan bu kadınlar ilişkide daha alttan alan uysal erkekleri severler. İlişkiye yön veren taraf olurlar. Sevdikleri erkekten sadakat beklerler. Bu kadınlar genellikle eş seçiminde kararsız kalan tiplerdir. Ama birini seviyor iseler onu alırlar. Bu burcun kadınları güven sevgi ve biraz da el üstünde tutulmak isterler...

Koç burcu kadını cinsel hayatı nasıldır?

Bu burcun kadınları yatakta cesur ve cazibelidir. O nedenle koç burcu kadını cinsellik konusunda sürekli heyecan ister.Bu kadınlar son derece cazibeli ve yüksek enerjileri ile gözleri üzerine çeviren kadınlardır.Fantezileri vazgeçilmezleridir.Dominant olan koç kadınları elbette ki cinsellikte kendilerini ön planda tutacak ve kendilerinin baskın olduğu pozisyonları isteyeceklerdir.

Koç burcu kadınının en iyi anlaştığı burçlar hangisidir?

Bir koç burcu kadını en güzel uyumu aslan ,yay, ve akrep erkekleri ile yakalar efendim.
Koç burcu kadını- Aslan burcu erkeği;
Yardımsever sempatik romantik ve enerjisi yüksek olan aslan erkekleri bir koç kadınının elbette ilgisini çeker.Bu ikili evlilikte de uyumludur.Ama tabi ikiside yüksek egoları yüzünden ara ara çatışabilir ama yine de birbirlerinin ihtiyaçlarını cok iyi karşıladıkları için uyumu yakalarlar.
Koç burcu kadını -Yay burcu erkeği;
Özgür ruhlu maceraperest ve her an her türlü sinerjiye hazır olan yay erkeği koç kadınını en iyi taşıyabilecek erkeklerden biridir.Sevgi dolu güzel bir ilişki çıkması muhtemeldir.
Koç burcu kadını-Akrep burcu erkeği;
Yüksek libidosu özgür ruhu ile bir akrep erkeği bir koç kadını için gayet ideal bir erkek olacaktır.İkisininde ortak beklentileri vardır: güven gibi.Bunu verdikleri sürece neden olmasın?
Bunun yanında ikizler ve kova erkekleri ile de gayet güzel bir ikili olabilirler.
Koç burcu kadınları hangi burç erkekleri ile anlaşmakta zorlanabilir?
Koç burcu kadınları kararsız yapıları ile terazi, duygusal yapıları ile balık burcu, sahiplenici tavırları ile yengeç ve yöneticilik taslayacak oğlak erkekleri ile anlaşmakta zorlanabilir.
Efendim koç burçları bu kadardır.Başka bir bencede görüşmek üzere hepnise sağlık sıhhat mutluluklar dilerim ☺️

İkizterazi 🌿🌿🌿

Koç Burçlarını Gelin Yakından Tanıyalım!
60
24
Görüşünü yaz
24Kız Görüşü
60Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

 • Abdurrahman00t
  Çok açıklayıcı koç burcu yorumu olmuş 👌🏻
  Elinize sağlık. ✨
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
 • weturka721
  😅😅😅😅😅 inatçılaaaaar
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • ikizterazi

   Sadece o kadar mı😂😂😂 ömrümü yedi bu burç insanları desem🤣

  • weturka721

   🤣🤣🤣 haklı olabilirsin

  • weturka721

   Sevgilinmi koç 😆

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2458
 • Eskişehir_Beyefedisi
  Çok güzel bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık bu ilk bencen gerçekten çok güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • KsKҽdisi
  Koç burcunu anlat anlat bitmez en iyisi hiç anlatmamak, zaten sevmediğim burçlar arasına giriyor kendileri, ateş burçları illallah ettirdi nedense aman uzak olsunlar, yeterince tanıyorum yaka silktim, yolda görsem selam vermem yön değiştiririm, en iyi anlastığım gurup toprak ve su gurubu benim bunuda artık biliyorum, uzak duruyorum, teşekkürler bilgi için emeğine sağlık.🌸
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • Sevdim 1 Kişi
 • ftmlz
  Çok sevdiğim bi arkadaşım koç burcu ve ölüm gibi bi burç olduğunu düşünüyorum kök söktürüyor bana kök 😒
  Sevdim 2 Kişi
  • CherkeSs

   Sen onu gel de bana sor birde kim kök söktürüyor 😏

  • ftmlz

   @CherkeSs anlatmaya gerek yok şekerim her şey açık ben söylenilenleri destekliyorum 😬😒

  • CherkeSs

   @ftmlz Güzelim sen beni desteklemeyen bütün şeyleri destekliyorsun 😏

 • Çelixsxsxxx
  teşekkür ediyorum beni bu kadar iyi anlattığınız için tebrikler gerçekten 🙂
  Sevdim 1 Kişi
 • gezer16
  çok da ilgimi çeken bir konu değil ama yinede okudum...
  Sevdim 1 Kişi
 • kakilakuku
  Benım hakkımda olan seylerı nerden öğrenmısler ya suraya bak ifşa olduk be
  Sevdim 1 Kişi
 • Mesmerize_Me
  Koç burçları koçtur koç.
  Çok asabiler ama sakata gelebiliriz.
  Sevdim 1 Kişi
 • KırıKMerdane
  Çok açıklayıcı ve bilgilendirici olmuş eline emeğine sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • Kauss
  Ben bir koç (♈) erkeği olarak kendimden olan şunlar

  Özgüven dışında belki ben özgüveni saklıyorum.
  Aşırı inatçıyım.

  İtaat konusunda hayır. Kimsenin itaat etmesini beklemiyorum ben üstün değilim.

  Yalan konusu evet yalan asla sevmiyorum kendimde söylememeye çalışıyorum.

  Libido her zaman yüksek.

  Evet özgür ruhlu denebilir.

  Dürüstlük konusunda evet önüme geleni değil, içimden geleni direk söylerim bazen aşırı kalp kırarım dürüstlük böyle bir şey Bazen acı, bazen tatlı gelir.

  Benim demek ki sevgili için koç kadını bulmam gerekiyor
  Lakin ben pek burçlara inanmıyorum ama bir deney gibi bir şey yapacam da kişilerin burçlarını nasıl ayırt edeceğimi bilemiyorum.

  Düşmanım yengeçe yazacam nasıl bir tartışma çıkacak şöyle bir şey bu, Koç senin dostun, yengeç düşmanın
  Sevdim 1 Kişi
 • Yamaç355
  Eline sağlık bu kadarını bilmiyordum iyi oldu öğrendim bu arada Koç ben
  Sevdim 1 Kişi
 • Muro8384
  Aman efendim kalsın.. Ben çok iyi tanıdım hemde 6 yıl boyunca 😊
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • FunnySunny
  Hiç Koç burcu tanıdığım olmadığı için fazla ilgimi çekmedi 😃
 • EzgiKoyuncu19951996
  Hoslandiğim koc ben yengec. Allah kolaylik versin bana.
  Sevdim 1 Kişi
 • Wishingg
  Sayın fenomenim bende burcumu istiyorum :D
  Sevdim 1 Kişi
  • ikizterazi

   Burcunuz ne bakalım

  • Wishingg

   hocam lütfen bilmeniz lazım ösksmsö

  • ikizterazi

   Demiştiniz ama unuttuk😅 söyleyin bakalım sıraya alalım ☺️

 • tenha00
  Koç Burcu için güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • Sinyalciiii
  İnatçı olurlar
  Sevdim 2 Kişi
 • aleynabade35
  bak yay var @ErtugrulFurkan😁💕
  Sevdim 2 Kişi
 • therapistcat
  gerçekten de doğru bilgiler. elinize sağlık :)
  Sevdim 1 Kişi
 • sılaa343
  Aman benden uzak olsunlar Hiç anlaşamayız
  Sevdim 1 Kişi
 • Daha Fazla (62)
YÜKLENİYOR...