Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 21-27 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumları

Fal Uzmanı, Fal

Ailenin ve aile köklerinin çok daha önemli olacağı bu hafta, burçlar arasında objektif olmakta zorlanacağımız günler yaşanacak. Merkür retrosunun da bittiği bugünlerde Ay, Akrep burcunda ilerliyor olacak. Pazar günü ise Kova burcuna geçiş yapacak. Bu sırada ise Güneş Yengeç burcuna geçecek. Bu sebeple ev, aile ve yuva dediğimiz yerler gözümüze biraz daha faklı görünecek. Öte yandan Merkür’ün hareketli günleri geride kalacak ve artık düz hareketine başlayacak. Kariyer ve iş konularında ise çok büyük değişiklikler meydana geliyor olacak. Çünkü bu hafta Oğlak burcunda bir Dolunay olayı gerçekleşecek. Cuma günü Neptün’ün retroya girmesiyle birlikte gökyüzü de hareketlenecek. Peki tüm bu gökyüzü olayları bu hafta burçlar arasında nasıl bir etkiye sahip olacak? İşte 21-27 Haziran 2021 haftalık burç yorumları...

KOÇ

Zodyak’ın ilk burcu olan Koçlar için yeni hafta yılın en uzun gününün enerjisiyle başlıyor olacak. Bu hafta yaşanacak olan Dolunay olayı burcu ya da yükseleni Koç olanlar için bir hayli kariyer konularını ön plana çıkaracak. Kariyer ve iş gelişmeleri Koç burcu için bu hafta bazı değişikliklere sebep olabilir. Patronlarla ya da üst seviyedeki yöneticilerle olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kariyerinizdeki ışıltı sizlere gereksiz bir özgüven verebilir. ‘Tamam mı devam mı?’ şeklindeki diyaloglardan uzak durmalısınız. Neptün retrosunun da vermiş olduğu gerginlik sebebiyle sakin kalmakta zorlanabilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatalım, gereksiz tartışmalar sadece gerginliklere sebep olacaktır. Sakin kalmanın önemli olduğu günler sizleri bekliyor.

BOĞA

Sevgili Boğalar ya da yükseleni Boğa olanlar için bu hafta ticaret ve seyahat konuları ön plana çıkıyor. Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay, sizleri dış ticaret, yabancı ülkeler, seyahatler, inanç ve akademi konularında etkiliyor olacak. İçinde barındıran bu hareketi enerjiyle karşılamalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Neptün retrosunu da hissettiğiniz bugünlerde sakin kalmalı ve maddi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi konularda güzel bir hafta sizleri beklerken, yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Öte yandan diğer burçlar ile ilişkilerinizde daha yapıcı olmanın vakti geldi. Stresinizi üstünüzden atmalı, ilişkilerinizde daha olumlu olmalısınız.

İKİZLER

Sevgili İkizler için yeni hafta miras, nafaka, para, sigorta, cinsellik, doğum, ameliyat, sigorta ve resmi işlerle başlıyor olacak. Maddi anlamda yeni konuların gündemde olacağı bu haftada elinizdeki parayı tutmanızı öneririz. Gereksiz harcamalar ve riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Diğer burçlar ile aranızdaki ilişkiye baktığımızda ise Neptün retrosunun etkilerini hissediyoruz. Gereğinden fazla gergin ya da mutsuz hissedebilirsiniz. Bu tamamıyla retronun etkisi. Bu haftanın bitimiyle tekrar enerjiniz ve neşeniz yerine gelecek. Ama bu süre boyunca yine de kendinizi motive etmenin yollarını aramalı ve yeni keşifler için harekete geçmelisiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 21-27 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ya da yükseleni Yengeç olanlar için yeni hafta özellikle ortaklık ve evlilik gibi konuların ön plana çıkmasıyla başlıyor. Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay olayı, sizleri bu tip konularda tetikleyerek harekete geçirebilir. Ancak bu tetiklenmeyi dikkatli bir şekilde yönetebilmeniz son derece önemli. Çünkü yoğun enerjiler yönetilip yönlendirilmedikçe kişiye zarar verirler. Bu sebeple planlarınızı iyi bir şekilde yönetmek ilk amacınız olmalı. Öte yandan mahkeme ya da resmi makamlardaki işlerinizle ilgili çözümler görünüyor. Bir süredir beklediğiniz nafaka ya da miras konularında olumlu yanıtlar alacağınız günler yaklaşıyor.

ASLAN

Sevgili Aslanlar için yılın en uzun günüyle başlayan bu hafta Oğlak burcundaki Dolunay olayı büyük etki yaratacak. Sizleri iş arkadaşlarınız, iş yeriniz, hizmet alıp verdiğiniz alanlar ve sağlığınız gibi konularda etkileyecek. Aman dikkat edin deriz. Çünkü ciddiye almadığınız küçük sağlık problemleri bu hafta başınıza iş açabilir. Ertelediğiniz sağlık problemleri ile ilgili mutlaka bir doktora danışmalısınız. Öte yandan birkaç gündür tempoyla devam ettiğiniz işlerinizde artık sakinleşmeniz gerektiğinizin farkındasınız. Her insanın tatile ihtiyacı vardır. Kendinize karşı bu kadar katı davranmayı bir kenara bırakmalı ve küçük kaçamaklarla mutlu olmalısınız.

BAŞAK

Düzen takıntılı Başaklar 21-27 Haziran haftasına özellikle aşk, kısa süreli ilişkiler, hobiler ve çocuk konularıyla başlıyor olacak. Bu konularda yeni başlangıçlar ve bitişler meydana gelebilir. Aman dikkatli olun deriz. Çünkü bu konularda yaşanacak olan gelişmelere karşı Neptün retrosu nedeniyle sakin kalamayabilirsiniz. Bitişler ve başlangıçlarla dolu bu hafta sizleri biraz yoracağa benziyor. Ancak Dolunay olayıyla birlikte enerjinizi tekrar toplayacağınıza inanıyoruz. Kariyer anlamında yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Mantıklı seçenekleri değerlendirmeniz sizler için daha kârlı yatırımlar yapmanızı sağlayabilir. Hepinize iyi haftalar dileriz.

TERAZİ

Dengenin timsali Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar için Dolunay olayı bu hafta aile kökleri ve gayrimenkul konularına dikkat çekiyor olacak. Önümüzdeki günlerde taşınma kararı gündeme gelebilir. Acele etmemenizi ve piyasayı iyice araştırmanızı öneririz. Çünkü Neptün retrosu nedeniyle bu haftaki adımlar biraz riskli gerçekleşebilir. Hanede gerçekleşecek olan taşınma ya da tadilat gibi işlemlerin gerekliliğini düşünerek hareket etmelisiniz. Tüm bunları gerçekleştirmek adına acele etmemeli, sindirerek karar vermelisiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler için 21-27 Haziran haftası kısa vadeli planlar öne çıkıyor. Daha önce yapmış olduğunuz planları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yaz mevsiminin başladığı ve havaların iyice ısındığı bu hafta küçük bir tatile ihtiyacınız olabilir. Kısa vadeli planlarınızı biraz daha istirahat etmek adına değiştirebilirsiniz. Öte yandan bu hafta yakın çevrenizle aranızdaki enerjiler biraz gergin görünüyor. Diğer burçlar ile iletişim kurarken sivri dilinizi bir kenara bırakmalı ve daha yapıcı davranmalısınız. Durduk yere karşınızdakinin kalbini kırmanın sizlere bir şey getirmeyeceğini bilmeli, bu yüzden sakin kalmalısınız.

YAY

Enerjik Yaylar için yeni hafta ‘aceleci olmamak’ temasıyla başlıyor. Haftanın en önemli gökyüzü olayı olan Dolunay, sizleri para evinizden etkileyecek. Maddi konuların bir hayli önem kazandığı bu haftada gereksiz harcamalardan kaçınmalı, gitmeyen işlerinizi artık bırakmalısınız. Karar verirken iki kez düşünmeli ve aceleci davranmamak konusunda gerçekten dikkatli olmalısınız. Öte yandan diğer burçlar ile aranızdaki ilişkiler gayet iyi görünüyor. Bu hafta aranızdaki anlamlandıramadığınız ilişkiler olan kişilerle görüşmeleriniz var. Bu ilişkilerin ne şekilde ilerleyeceği ise tamamıyla size kalmış!

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar için yeni hafta Dolunay olayının büyük etkileriyle başlıyor olacak. Kendinizi değiştirmeniz gerektiğine dair yoğun düşüncelere kapılabilirsiniz. Karakterinizde ve işinizin gidişatında değiştirmek istediğiniz konular bu hafta tekrardan gün yüzüne çıkıyor olacak. Önemli olan ise sizlerin bu konuda ne kadar hızlı hareket ettiği olacak. Çünkü kendinizde değiştirmek istediğiniz konuların bir çırpıda gerçekleşmeyeceğinin farkında olduğunuz gibi, değişmesi gerektiğinin de farkındasınız. Ancak yeni başlangıçlar için oldukça güzel bir haftadasınız. Bu enerjiyi, değişmek istediğiniz konulara harcamanız hızlı bir şekilde ilerleyebilmeniz için oldukça büyük önem taşıyor.

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar için yeni hafta psikoloji, huzur, güvenli alan, maddi ve manevi zorluklara dikkat çekiyor olacak. Bu hafta psikolojik olarak kendinizi güvende hissetmeyebilir, motivasyonunuz düşebilir. Ancak bunun Dolunay kaynaklı olduğunu unutmamalı ve kendinizi toparlamalısınız. Korkularınızla karşılaşmaktan çekinmemeli, artık yolunda gitmeyen işleri tekrardan gözden geçirmelisiniz. Değişim sizleri ferahlatıp ilerlemek istediğiniz noktalara doğru yol gösteriyor olacak. Öte yandan diğer burçlar ile ilişkilerinizde daha yapıcı bir tavır sergilemeniz gereken bir haftadasınız. Olumsuz taraflarınızı bir kenara bırakmalısınız.

BALIK

Duygusal Balıklar için 21-27 Haziran 2021 haftası sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar ve toplu etkinlikler ile başlıyor olacak. Son derece sosyal faaliyetlerle geçireceğiniz bu hafta birçok yeni insanla tanışacaksınız. Maddi konulara baktığımızda ise yeni yatırım adımları atacağınızı görüyoruz. Bu adımlarda piyasa araştırmasını ve yatırımınızın gelmesini istediğiniz noktaya dikkat etmenizi ve iki kez düşünmenizi öneriyoruz. Riskli yatırımlardan kaçınmalı ve gerçekçi yatırımlar yapmalısınız. Zararın neresinden dönseniz kâr olacak bu haftada hepinize keyifli günler dileriz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 21-27 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumları
18
6
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
18Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Zlatan_red
  BOĞA

  Sevgili Boğalar ya da yükseleni Boğa olanlar için bu hafta ticaret ve seyahat konuları ön plana çıkıyor. Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay, sizleri dış ticaret, yabancı ülkeler, seyahatler, inanç ve akademi konularında etkiliyor olacak. İçinde barındıran bu hareketi enerjiyle karşılamalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Neptün retrosunu da hissettiğiniz bugünlerde sakin kalmalı ve maddi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi konularda güzel bir hafta sizleri beklerken, yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Öte yandan diğer burçlar ile ilişkilerinizde daha yapıcı olmanın vakti geldi. Stresinizi üstünüzden atmalı, ilişkilerinizde daha olumlu olmalısınız.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

617
 • Wlesya
  • Başak burcu olarak artık enerjimi toplamak istiyorum.
  • Sakinlik istiyorum.
  • Huzur istiyorum.
  • Yeni başlangıçlar istiyorum.
  • Bitişler istemiyorum.
  Bence başaklar çok şey istemiyor bu üsttekiler olsun yeter.🤭😅

  Emeğinize sağlık.


  BAŞAK Düzen takıntılı Başaklar 21-27 Haziran haftasına özellikle aşk, kısa süreli ilişkiler, hobiler ve çocuk konularıyla başlıyor olacak. Bu konularda yeni başlangıçlar ve bitişler meydana gelebilir. Aman dikkatli olun deriz. Çünkü bu konularda yaşanacak olan gelişmelere karşı Neptün retrosu nedeniyle sakin kalamayabilirsiniz. Bitişler ve başlangıçlarla dolu bu hafta sizleri biraz yoracağa benziyor. Ancak Dolunay olayıyla birlikte enerjinizi tekrar toplayacağınıza inanıyoruz. Kariyer anlamında yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Mantıklı seçenekleri değerlendirmeniz sizler için daha kârlı yatırımlar yapmanızı sağlayabilir. Hepinize iyi haftalar dileriz.
 • cadıı19
  sakin kalmakdan bıkdım her hafta sakin kal hgghghghghghghghhg
 • sedefcnn
  Balık burcuyum. Sosyallesme zamanı geldi. Tesekkurler👏
 • gÜVERCİNKAnadı
  Koç burcuyum ve özelliklerini taşıyorum. Tek inancım da odur.
 • persordinary
  İkizler burcuyum ve umarım güzel şeyler olur bu hafta benim için.
 • lemredmrl
  İnşallah burcumda yazılan doğru çıkmaz ne diyeyim. 😪
 • _BaşBelası_
  Burçlara inanmıyorum. Ama yine de teşekkür ederiz
 • HesapsızHayat
  ben koç burcuyum ama kendimi görmedim sanki
 • postmodernpokemon
  Balık burcuyum , umarım doğrudur:)
 • AdanaLiii_ks
  Aslan burcu için sanki bu hafta tehlikeli 🤔
 • Umut_denizi
  Akrep yapmış yine yapacağını
 • EmirAdakul
  Eline sağlık falcı
 • Sonjin
  Teşekkürler güzel olmuş
 • Görüncekadamlar
  Hadi bakalım fena değilmiş😄
 • BADLOWE1234
  Her hafta okurum
 • Sirednod
  Yengeç dikkatli olmalı
  • el_rose123

   Bende yengeç burcuyum fakat pek anlayamadım tam olarak neden dikkatli olmalı?

 • CaroLina_RapeR
  Pek inanmam ama kısmen doğru şeylerde var
 • cgr_ylmz
  Boğa burçları gariplerrim benim 😅
 • Emrecan3334
  Süper olmuş emeğine sağlık vallaha
 • ladyxlara
  Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık:)
 • CalciumBicarbonat
  Eline saglik
 • Gizli Üye
  Hic inanmiuom bu dalgaya
 • Gizli Üye
  Burçlara inanmıyorum ama yazı o kadar güzledi ki okumadan edemedim
YÜKLENİYOR...