14 - 20 Haziran Haftasında Burçlar: Şanssız Bir Hafta Bizleri Bekliyor

Fal Uzmanı, Fal

Haziran’ın ortasına gelirken şans ve talih konularında Jüpiter geri adımlar atmaya başlıyor. Sıcak yaz havasını hissettiğimiz bugünlerde gökyüzü resmen şans konusunda bir beklentimiz olmamasına programlanmış! Bu sebeple bu hafta tüm burçlara şans beklentisini bir kenara bırakmalarını öneriyoruz. Öte yandan bu yılın en önemli olaylarından biri gerçekleşmek üzere. Bu hafta Satürn ve Uranüs arasındaki çekişme giderek dozunu arttırmaya başlıyor olacak. Çekişmenin zirve yaptığı bugünlerde Güneş ve Neptün arasındaki zıtlık da haftanın zor geçtiğini iyice hissettirecek.

Hafta sonu yaklaştığında gökyüzünde yıldızlar bütün güzellikleriyle iyimser bir şekilde sıralanmış olacak. Jüpiter ise hafta sonu geldiğinde Balık burcunda konumlanacak. Sonrasında hızlı bir şekilde Kova burcuna geçerek hayatımızı biraz yavaşlatacak. Bu da bu hafta bazı günlerde maddi konulara dikkat çekiyor olacak. İşte 14 Haziran - 20 Haziran haftalık burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar için yeni haftada daha sakin ve dingin günler dikkat çekiyor. Tutulmanın etkilerinin henüz devam ettiği bu hafta kendinizi dizginlemeli ve sakinliğinizi korumalısınız. Maddi konularda bu hafta Jüpiter’in gerilemesiyle biraz şanssız görünüyorsunuz. Para hakkında ne kadar sık boğaz olmaya devam etseniz de, bu hafta olumlu gelişmeler çok geç olmadan sizlere ulaşacak. Sakin ve sabırlı olmanızı öneriyoruz. Ayrıca sağlığınız konusunda da ertelediğiniz ufak tefek problemleri tekrar gözden geçirmelisiniz.

BOĞA

Boğalar için uzun süredir gündemden düşmeyen kariyer ve maddiyat konusu, bu hafta da son derece etkili olacak. Tutulmanın etkileri nedeniyle sakinleşip yatırımlarınızı gözden geçirdiğiniz günler sizlere meyvelerini artık vermeye başlıyor olacak. Dağılmış olan işlerinizi ve yatırım kaynaklarınızı toparlayacağınız günler çok yakın. Ancak bu süreçte sabır ve dikkat en önemli noktalardan biri. Dikkatli ve sabırlı olup işlerinize gereken dikkati gösterdiğiniz takdirde bu hafta harika geçecek. Çalışmalarınızı planlamayı unutmayın.

İKİZLER

İkizler burcu yeni haftada artık kararsızlığını üzerinden atıyor! Bu hafta kendinizi yenilenmiş hissederken kariyer konularındaki seçiminizi de yapacaksınız. Kafanızı toplayıp yeni bir yol çizeceğiniz bu hafta sürekli sorgulama hali içinde olacaksınız. Çünkü artık mücadele etme vaktinin geldiğini, kararlarınızın da en ince detayına kadar düşünülmüş olması gerektiğinin farkına vardınız. Aklı selim bir çizgide ilerlemeniz son derece önemli. Öte yandan yatırımlarınız konusunda aceleci davranmamanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

14 - 20 Haziran Haftasında Burçlar: Şanssız Bir Hafta Bizleri Bekliyor

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar için 14 - 20 Haziran haftası son derece huzurlu ve güvenli geçecek. Evinizde vakit geçirmeyi daha çok tercih ettiğiniz bugünlerde sonunda kendinize vakit ayıracaksınız. Gökyüzü hafta içinde çok şanslı görünmese de haftanın bitmesini bekleyin deriz. Çünkü tutulmanın etkileri bu hafta sizlere toparlanmanız güzel enerjilerle dolu olacak. Öte yandan aşk konusunda bu hafta çok pozitif görünmüyor. Diğer burçlar ile aranızdaki ilişkilerde daha yapıcı davranmanız gerekebilir. Eksiklerinizin ne olduğunun farkına varacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

ASLAN

Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar için bu hafta yenilenme haftası. Maddi konularda yenilenmeye girip farklı iş fırsatlarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Başkalarının ne söylediğine aldırışı etmeyip artık kendi yolunuzu yürümelisiniz. Önünüzdeki engelleri kaldırmanız için gereken enerji bu hafta sizlerle buluşacak. Kendinizi daha sağ duyulu bir yere çekip biraz düşünmeniz gerekebilir. Bu koşuşturmacanın içinde ilişkiler konusunda zayıf kalmış olabilirsiniz. Ancak düşündükleriniz ve yaptıklarınız birbiriyle örtüştüğü sürece başaran siz olacaksınız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar için 14 - 20 Haziran haftası kariyer ve ön plana çıkma odaklı geçecek. Büyük belirsizliklerin de fark edileceği bu hafta evlilik ve ortaklık konularında gelişmeler yaşanabilir. Sıkıntılarınızı çözmek için son derece enerjinizin yüksek olacağı günler yaklaşıyor. Bu enerjiden faydalanıp birikmiş işlerinizi de artık aradan çıkarmanın vakti geldi. Diğer burçlar ile ilişkilerinizde bu hafta çekim gücünüz yüksek. Beklenmedik görüşmeler meydana gelebilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

TERAZİ

Burcu ya da yükseleni Terazi olanlar için bu hafta tam anlamıyla ilişki haftası olacak. Özellikle aşk ve kariyer hayatınızda büyük gelişmeler yaşanacak. Kariyer konusunda önünüze çıkan fırsatları kesinlikle iyi bir şekilde inceleyerek değerlendirmelisiniz. Aşk ilişkilerinde ise hareketli günler sizleri etkisine alıyor olacak. Ancak bu hareketli günlerde yine de özgüveninizin oransız bir şekilde artmasına izin vermeyin, büyük konuşmayın. Sessiz bir şekilde ilerlemeye devam ederek eksiklerinizi artık tamamlamalısınız.

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar için yeni hafta büyük koşuşturmacalara şahit olacak. Hem kariyer hem de ilişkiler anlamında yoğun bir trafik sizleri bekliyor. Bir süredir yapmak isteyip de gerçekleştiremediğiniz planlar için en doğru haftadasınız. Geçmişte bıraktığınız yarım kalan işleri de yoluna koymalısınız. Güneş tutulmasının etkilerinin devam ettiği bugünlerde bazen gereğinden fazla sinirlenebilir, kırılabilirsiniz. Karşınızdaki insanlara daha yapıcı olmalı ve sakin kalmayı başarmalısınız.

YAY

14 - 20 Haziran haftasında Yay burcu ilişkilerini doğru bir şekilde yönetmesi gereken bir sürece giriyor. Pasif agresif ya da direkt agresif davranışlar yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu sebeple hareketlerinize ve söylediklerinize iki kez dikkat etmelisiniz. Mülayim bir tavır takınarak maddi ve manevi konularda dikkatli hareketler yapmalısınız. Öte yandan kariyerinizle ilgili gidişatı biraz daha hızlandırmalısınız. Önünüze çıkan fırsatlara geç kalmamanız gerektiğini biliyorsunuz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar için bu hafta miras ve gayrimenkul konuları ön planda olacak. Bazı küçük anlaşmazlıkların da yaşanabileceği bu haftada kendi çıkarınızı gözetmenizi öneririz. Önce kendinizi daha sonra sevdiklerinizi düşünmeniz gerektiğinin artık farkına varmalısınız. Bugünlerde söylediklerinizi iki kez düşünmeniz son derece önemli. Çünkü Jüpiter’in geri çekilmesi ve Güneş’in ters açısı; insanlarla olan ilişkileriniz konusunda biraz yorucu olabilir. Gereksiz tartışmalardan kaçınmanızı öneririz.

KOVA

Kova burcu için bu hafta son derece yorucu ve koşuşturmacalı olacak. Bu hafta hem ilişki hem de para konusunda aksilikler ardı ardına gelebilir. Ancak bu sizleri sakın yıldırmasın! Çünkü hafta sonu geldiğinde yer değiştiren Ay sizin burcunuzda konumlanıyor olacak. Ay sizin burcunuza geçtiğinde ise bu koşuşturmaca sakinleşerek sizlere dilediğiniz molayı sağlamış olacak. Sağlığınızla ilgili konulara ise bu hafta özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü Venüs sizleri sağlık konusunda zorlayacağa benziyor.

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar için yeni haftada sosyal medya, internet ya da iletişim gibi konular ön planda olacak. Sosyal ilişkilerinizde ufak tefek problemler de yaşadığınız bugünlerde konuşmalarınıza dikkat etmenizi öneririz. Gökyüzünün biraz şanssız bir şekilde konumlandığı bugünlerde gereksiz inatlaşmaları yapmamalısınız. Daha yapıcı ve sakin bir tavır her zaman için problemleri çözecektir. Kendinizi doğru ifade etmek konusunda biraz daha çaba sarf etmelisiniz.

14 - 20 Haziran Haftasında Burçlar: Şanssız Bir Hafta Bizleri Bekliyor
22
10
Görüşünü yaz
10Kız Görüşü
22Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Zlatan_red
  Boğalar için uzun süredir gündemden düşmeyen kariyer ve maddiyat konusu, bu hafta da son derece etkili olacak. Tutulmanın etkileri nedeniyle sakinleşip yatırımlarınızı gözden geçirdiğiniz günler sizlere meyvelerini artık vermeye başlıyor olacak. Dağılmış olan işlerinizi ve yatırım kaynaklarınızı toparlayacağınız günler çok yakın. Ancak bu süreçte sabır ve dikkat en önemli noktalardan biri. Dikkatli ve sabırlı olup işlerinize gereken dikkati gösterdiğiniz takdirde bu hafta harika geçecek. Çalışmalarınızı planlamayı unutmayın.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1021
 • 4206931
  burçlara inananlara bunu yapmak istiyorumhttps://www.youtube.com/embed/n-89_IBDkNU
 • 1AsilAşk
  Yok ya alakası yok benim burç.
  Yinede fala inanıp falsız kalmayalım
 • Wlesya
  Hadi bakalım göreceğiz enerjik olmaya çok ihtiyaçım var zaten, teşekkürler yorumunuz için.
 • AytacYigit
  Hic inanmiyorum bu astroloji olaylarina 😃 Eline saglik ama :)
 • blackman3419
  Sağlığıma dikkat etmeliyim, sakin ve sabırlı olmalıyım ve bir de para gelecekmiş. 🙂
 • neoluyoranlamadım
  Bu hatlfta biraz iyi başladı bakalım ne kadar surcek
 • doanylmz
  Jupiter geriliyor, uranüs dans ediyor, merkür güneşe selam çakıyor...
 • sedefcnn
  Ne zaman şanslı oldu ki balık hiç şaşirmadım.
  • @sedefcnn yok ya o kadar da bahtsız değiliz.

 • Soo-jin
  yok artık ilk kez doğru çıktı
 • SwordOfDemocles
  Nasip kısmet bakalım
 • BADLOWE1234
  Her hafta zevkle okuyorum
 • Pqkdksksjd
  Teşekkürler
 • OverNow
  Güzel bir bence, elinize sağlık.
 • lunaapienaa
  aşşşırı uyuyor fikirlerimle
 • postmodernpokemon
  Balık burcuyum , bakalım bu haftaa nasıl geçicek
 • abduş6134
  hadi inşallah
 • Mario45
  Boğada hala bir gelişme yok :D
 • cagınkaraman
  Yandık ozaman
 • tecrubebılgı
  benim burcu okudum alakası yok.
 • Sonjin
  Umarım şansız olmaz :d
 • biradetmehmet
  para yok bana üzüldüm :)(
 • anonimkişi123
  Burç takibi yapanlar için faydalı olmuş
 • nirhamm
  Umarm güzel olur.
 • AtLaS_006
  Yengeç ,)
 • Sirednod
  Yengeç ilk defa iyi çıktı
 • CaroLina_RapeR
  2 yıldır şansımız dönmedi
 • Kolpaçino20
  Boğa
 • Gizli Üye
  Hmm enteresan
 • Gizli Üye
  Teşekkürlerr
 • Gizli Üye
  Hadi inşallah ya iş arıyorum zaten umarım bulurum
 • Gizli Üye
  kovayim ve yorgunum.
YÜKLENİYOR...