Kız Arkadaşıma Kendimi Nasıl Affettirebilirim?

Gizli Üye
Arkadaslar öncelikle merhaba. Konuyu hiç uzatmayacağım. Benim 6 aydır bir iliskim var. Kız arkadaşım ile arada bir tartışıyoruz barışıyoruz. 2 gün önce Instagram'da bir story paylaşmıştım eski kız arkadaşım için. "Sen benim artık hiç bir şeyimsin" diye. Kız arkadaşım bana sordu kimin için bu story diye bende en yakin arkadaşımla kavga ettik onun için dedim ama kız arkadaşım bir kaç saat sonra gercegi öğrendi ve bana sordu. Neden yalan söylüyorsun bu story eski kız arkadaşın için attın falan dedi ve bende gerçegi söyledim. Sonra kız arkadaşım ile tartıştık ve benden ayrıldı. Daha önce hiç yalan soylemedim ona. Bana bir sans ver diye mesaj attım ama o bana vermiyorum sana kaç defa şans verdim. Sen şansını kaybettin gibi şeyler soyledi. Yalan yok gerçekten bana çok şans verdi. Ve şimdi biz seninle sadece arkadasiz falan dedi. Son bir şans ver dedim bana zamana ihtiyacım var diyor. %99 sana şans vermeyeceğim diyor. Evet biliyorum çocukça geliyor ama onun kıskanmasını istemedigim için yalan söyledim. Ben şimdi ne yapmalıyım kendimi nasıl affettirebilirim? Lütfen yardım edin. Uzatmayacağım dedim ama uzun oldu...
Kız Arkadaşıma Kendimi Nasıl Affettirebilirim?
10
1
Görüşünü yaz