Kapat

Kadınların efendi adam yerine piç erkek tercih etmelerinin sebebi nedir?

Kadınların efendi adam yerine piç erkek tercih etmelerinin sebebi nedir?
Kadınların efendi adam yerine arkadaşım erkek tercih etmelerinin sebebi nedir?

0|0
8968

En İyi Kız Görüşleri

• Pic erkekler daha güzel yalan söylüyorlar. Efendi erkek güzel yalan söyleyemiyor.

1|5
    0|6
    • Ondan mı yanı biz tercih nedeni değiliz. ?

• (BirPrenSs)
      Yaw arkadaş şurada gülüyoruz eğleniyoruz neden ortamı geriyorsun

• Amacmiz gülmek de gereksiz konuşuyor. Cevabını verdim o kadar..

• Bence öylelerinin psikolojisi bozuk, stocholm sendromları var. Akıl var mantık var arkadaş Neden bana acı çektirecek ezecek, sağı solu belli olmayan, saçma sapan biriyle olayım? Kaideyi bozmayan O istisna benim. Ben efendi severim

0|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• Aksiyon istiyorlar aksiyon, acı çekiyorlar kıvama geliyorlar sonra da evlenecekken efendi erkek.
    Tabi bu sırada efendi erkeğin hiç sevgilisi yoktur garibim napsın..

0|0
    0|0
  • O pi, ç dediğin erkekler, kızların kovalamayı sevdiği, kadının onu kafasındaki erkeğe dönüştürmeye çalıştığı erkektir. Eğer kadın bunu başarırsa o ilişki biter.
    Hep sorularda görüyoruz, aşk ilişkilerinde hep bir kuşku, hep bir şüphe,
    her zaman bir sorun arama, işte bu yazıyı yazan kızlar, pi. ç diye tabir edilen erkeği kafasındaki mükemmel erkeği yapmanın yollarını arar.
    Eğer erkeği kafasındaki erkek rolüne oturtursa oyun biter.
    Kaçan Kovalanır. Size belki saçma gelmiştir fakat işin gerçek yüzü böyle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 87

• Öyle erkekleri tercih etmediğinden bilemicem.

0|0
    0|0
  • İlk başlarda kızlara yaklaşımları farklı oluyor her ikisinin. Efendi bir bey daha çekingen olduğu için işler ilerlemiyor, sohbet ortamı dahi kurulamıyor. Lakin diğeri daha hızlı davranıyor ve işini biliyor. Gerçi sonu hep hüsran ile bitiyor o ayrı konu...

0|0
    0|0
  • Gerçek nedeni o erkekler gennellıkle yakışıklı olduklarını zannedip havaya gırıp bütün kızlara köpek çekmeleri ılgılenmemelerı. Bütün mesele bu efendi gariban napsın duygularını hemen söylüyor ne gizem kalıyor ne tanıma arzusu. Bı kitap sürükleyici olduğu zamn okuma ısterım doğar baştan nasıl bıttıgıni görürsen okumaya baslarmısın

0|0
    0|0
  • Biz kadınlar meraklı varlıklarız. İçten içe aksiyon gibi şeyler isteriz. Bunu efendi erkek bize veremez ama diğeri sağlar. Hoş evlilik kararı aldığımız erkekler genelde efendi erkeklerden yana olur ama neyse. :)

2|0
    0|0
    • Bir erkeğin evlendikten sonra aldatması yanlış birşey değil o zaman. Karışamazsın yani.

• Efendilikle piçlikle alakası yok bunun kızlar her zaman yanında onun için kavga edebilen onun için bir çok şeyi göze alabilen her dediğine evet demeyecek zor erkek ister. Basit bir erkeği kimse istemez. Efendi arkadaşım diye ayrılmaz bu pısırık ve girişken olarak ayrılır

0|1
    0|1
  • İstediğim efendi erkeğimin duygularını ifade etmesinde sıkıntı yaşaması büyük bir neden bence... arkadaşım erkekler daha cesur oluyor. Seviyorsa seviyorum diyor beğenmemişse bana yakışmazsın diyor. Yani en azından dobra dobra söylüyor.

0|0
    0|0
  • 1-Kadınlar diye genellemesek iyi olur
    2-Bazı kadınlar fazla serseri ruhlu eğlenceli kişilere merak duyuyor ama bunlar gibi olmayıp sadakate ve kalpten aşka önem verenler de var hala.

0|1
    0|0
  • Kendi adıma konuşayım o tarz erkeklere ilişmek istemem. Efendi, kültürlü, bir kadınla konuşmasını bilen, saygılı, terbiyeli bir erkek benim için tercihtir. Zekasıyla etkiler beni :)

1|2
    0|0
  • Atalarımızdan yola çıkarak bu soruya cevap vereceğim: “Gönül bu ota da konar b. ka da.”. Bizle alakalı değil gönül bu. 😉 Akıl işi olaydı o dediğinden yapardık..

0|0
    0|0
  • En baştan kimin ne mal olduğunu bilmediğimiz için. Cunku bu pic dediklerimiz çok iyi aktör ve yalancı olduklarından pic ünvanını kazanmışlardır.

0|2
    0|0
  • seviyoruz uleyn pic erkek seviyoruz ötesi var mı 😃😃

0|1
    0|0
  • Kendini efendi sananlar da genelde kötü insanlar olduğundan ben hiçbirini tercih etmiyorum. Diğer kızlar adına cevaplarsam; sebep arkadaşım erkeklerin daha eğlenceli olması olabilir.

0|0
    0|0
  • Yas ilerledikce oyle olmuyor nerde ağır oturalikli efendi bir adam gorsen tabiri caizse koala gibi yapisiyorsun 😀

0|3
    0|0
  • Eğlenceli oldukları için olabilir sonuçta kimse onlara evlenilecek erkek gözüyle bakmıyor

0|2
    0|0
  • Genelde yakışıklı olurlar ve bunun farkında olurlar kadınlar da kendinden emin erkeklerden hoşlanır...

0|1
    0|0
  • kendi yapısına aykırı olanı tercih eder kadınlareksik yerler karşı tarafla tamamlanır ikisi bir bütünü oluşturmak için

0|0
    0|0
  • Belki de karşılarına hep onlar çıkıyordur. Şahsen ben her zaman efendi erkek isterim. 😎

0|0
    0|0
  • Erkeklerde de durum farksiz seveni iteleyip agizlarina edeni seviyorlar

0|0
    0|0
  • Allah kahretsin ki çok çekiciler peki erkekler neden akıllı güzel kız yerine or... u yu tercih eder her b*ku ona yaşatıp onu sevene eziyet eder bunu da bilen erkek cevaplasın

0|0
    0|0
  • Siz neden sizi seven kızlar yerine trip atan, kullanan, menfaatçi kızları tercih ediyorsanız biz de o yüzden.

0|0
    0|0
  • Heyecan gereklidir. Stabil dünya sıkmıştır

0|0
    0|0
  • arkadaşım erkek tercih eden kadının kendisi de öyledir, veya arkadaşım olan erkek çok mıhteşem efendi rolü oynuyordur ve kadın da kanıyordur..

0|0
    0|0
  • O tip erkekler daha girişken karizmatik davranırlar ondan dolayı kızları dağ çabuk tavlarlalar

0|1
    0|0
  • Efendi adam çekicidir ama diğeri eğlencelidir. Ikisinin karışımı bir erkek paha biçilemezdir 😄

0|1
    0|0
  • Cevap aslında soru da belli erkek ve adam sözcüklleri anahtar kelimedir. Bazıları bu iki kelimenin anlamını ayırt edemediği için pic erkekleri tercih eder.

0|0
    0|0
  • p. ç tercih edenlere sormak lazım sahsıma nefret ederım o tiplerden

0|0
    0|0
  • Maksat macera olsun işte aldatılma olsun hüzün yaşasın hayat hareketlensin 😳

0|0
    0|0
  • Efendi olunca her istediğimizi yapıyolar hiç zevkli olmuyor

0|2
    0|0
  • Sizin anladıgınız gıbıı anlayamıyoruz belkıde hemcınslerınızı bız anlayana kadar da zaten😁😁😁

0|0
    0|0
  • çünkü belamızı arıyoruz, alışmışız depresif yaşamaya

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    57

Erkekler Ne Diyor 66

• arkadaşım erkek, etkilemeyi iyi bilir. Bir kadının etkileneceği noktaları, nereye dokunacağını, ruhunu nasıl okşayacağını bilir. Eğlencelidir. Atraksiyonu sever. Cazibelidir. Hareketlidir. Güçlü görünür. Dolayısıyla cezbeder. Kadınların önemli bir kısmı, bunlara tav olur. Yine önemli bir kısmı da etkilendikleri bu erkeğin çok naif olduğunu bile düşünür. arkadaşım olduğunu kabullenmez. Ben efendi olanını buldum sanır.

0|0
    0|0
  • "Hayır , ben tercih etmiyorum" diyen kızların hepsi yalan söylüyor. %99,9 ile bu böyle.
    Bunun sebepleri çok çeşitli olmasına rağmen , kadının yaradılış ve fıtrat itibari ile böyle olduğu söylenebilir. Ya da acı çekmeden , kıymet bilmeme durumu da olabilir.
    Hoş, acı çekseler de yine aynısını yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • pic ya da efendi yerine tecrubeli ve tecrubesiz erkek desek daha iyi olur.
    tecrubi erkekler kadinin zayif noktasini aciklarini cok cabuk gorur ve oralara hucum eder. bir cok kaleyi fethettigi icin tecrubelidir ve en kisa yoldan zafere ulasir. tecrubesiz erkek ise duygularina kapilip husranna ugrar

0|0
    0|0
  • efendi adamdan kasıt sıkıcı, sessiz, eğlencesiz tipler olabilir mi?
    nedense bir ayarı olmuyor ya odun ama yakışıklı ve eğlenceli ya da sakin sessiz, sıkıcı oluyoruz.
    yoksa kimse sırf p. ç diye birini sevmez

0|0
    0|0
  • Hayata dair ekşın arıyorlar🤣Tek düze hayat iyi gelmiyor, ağlayacaklar zırlayacaklar ve olgunlaşacaklar, başka bir açıklaması yok, aa sevgigim beni üzüyor diyip sosyal medyada ve cevresinde dikkat çekecekler vs vs

0|0
    0|0
  • Moruk geçmiş denilen birşey var. Eski sevgilileri bu tarz arkadaşım elemanlarsa boşver ediyorsun gidiyor kabullenmeyin öyle kızları.

0|0
    0|0
  • Kadınlar efendi insanlardan sıkılırlar. Sıkılmaktan çok düzeltmeyi severler. Halbuki sevdikleri şeyi düzeltiyorlar. İşte esas yanlışı burada yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • Onun bunun altına yatıp evlilik vakti gelincede efendi erkek aramazlar mı birde bu kezbanuslar. Tipik türk kızı iğrençliği işte.

0|1
    0|0
  • Kadınların tercihinde efendi erkek arkadaşım erkek yoktur. Eğlenceli olan nasıl konuşması gerektiğini bilen tabiri caizse ağzı laf yapan erkek kapar kızı.

0|0
    0|0
  • Çünkü zoru severler ehlileştiricekler ya o keyifli geliyor iste 😂

0|0
    0|0
  • Olgunlaştıklarını zannederken hala çocuk gibi davranmaları olabilir...

0|0
    0|1
  • Kadın milleti iste paikolojisi bozuk bunların aci çekmeyi eziyet görmeyi seviyor zevk alıyorlar.

0|0
    0|0
  • ah ulan ah adamsin be sonunda beklenen soru ama yalan soru biz adam olanlarin sansi yok

0|0
    0|0
  • En baştan kimin ne mal olduğunu bilmediğimiz için. Cunku bu pic dediklerimiz çok iyi aktör ve yalancı olduklarından pic ünvanını kazanmışlardır.

Alıntı dır

0|0
    0|0
  • İtlik hergelelik pesindeler evlilik cagina kadar kucaktan kucaga gezecekler evlilik caginda efendi birine kapagi atiyim da rahat rahat yasayim kafasindalar

0|0
    0|0
  • arkadaşım erkeklere verip evlenirken efendi erkek arayan tipe türk kızı denir.

0|2
    2|0
    • Bütün kızlardan isteyip evlenince bakire kız arayan tipe de türk erkeği denir 🤣

• Vermeyende vermiyor valla 2 sene uğraştım yapamadım salak olmasınlar kimse kimsenin ydiği boku nikahıyla temizlemek zorunda değil

• Neden arkadaşım diyorsunuz adamın mizahı değişiktir 😂

0|0
    0|0
  • heyecan adrenalin guzel sey, evlenmeye geli, nce isler degisiyor, o zaman efendi idare edebilecekleri birini arıyorlar

0|0
    0|0
  • Bence görüntü olarak tam istedikleri tip o bazı istemedikleri hareketlerinide görmezden geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Bunu o kadar çok düşündüm ki ama bulamadım cevabını daha maalesef

0|0
    0|0
  • Heyecan faktörü. Efendi erkek sıkıcı geliyor onlara.

0|0
    0|0
  • Efendi adam biraz sempatik ya da az eğlenceli ya da ara sıra sürpriz yapan biri olsa niye sevilmesin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum henüz çözemedim karşı cinsi adı üstünde karşı cins..

0|0
    0|0
  • Adıyla arkadaşım
    arkadaşım kandırır yalan söyler uzman Yanii tercih değil kandırılma

0|0
    0|0
  • çılgınn manyakk olmak ıyıdırrr sevıorum kendımıı :)))

0|0
    0|0
  • Kadınlar işte kendileri de bilmiyor acı çektirene tapıyorlar

0|0
    0|0
  • Piçlerin efendisi oldukları için olabilir mi? Lord of the Peach'es

0|0
    0|0
  • Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sever, ağlatan erkeklere aşık olurlar.

0|0
    0|0
  • Boş insanlar çünkü öyleleriyle zaten takılmayı ben istemem o sebeple sorun yok

0|0
    0|0
  • Piçler tarafından aldatılıp Efendilere, "Bütün erkekler aynısınız" demek

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    36
Yükleniyor...