Ilk aşkınız mı Son aşk mı?

Ilk aşk mı unutulmaz?
Son aşk mı unutulmaz
bence son ask unutulmaz ilki sevmiş olsaydınız ikincisi olmazdı Ilk aşkınız mı Son aşk mı?

0|0
30

En İyi Erkek Görüşü

• karşılıklı rakı içtigim ve araba kullanırken yolcu koltugunda içim rahat oturdugum :)

1|0
    0|0
    • Rakıyı bır kadınla içersin ama sarhoş oldugunda sadece kalbinde olanı anarsın 😶

• bir kadınla rakı içerken sarhoş olmam eger olmuşsam rakıdan degil karşımdaki kadındandır ve bir kadın beni sarhoş ediyosa o an sadece onu duşunurum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Sonuncusu. Çünkü ilkini gerçekten sevseydin sonuncusu asla olmazdı. Ulann çok şairane konuştum asdfghj

1|0
    0|0
  • Ya bırakın artık aşkı meşki iyice sıyırdınız balataları bu işlerde. Bu zamanda aşk meşk yok hacı etkilenme hadi ayağın alışsın hoşlanma falan var en fazla...

0|1
    0|0
  • Yahu zaten aşk unutulmaz.
    Abartı değil gerçi.
    Ilkokul öğretmenini hatırlamak gibi birşey.
    Abartmayın... dramatize etmeyin

1|0
    0|0
  • Herkes ilk olmak ister adam ya da kadın çorap değiştirir gibi sevgili değiştirir
    Oysaki heyecandan avuçlarının içini terleten el ile değil güvenerek sımsıkı tuttuğun el ile girersin mezara.

0|0
    0|0
  • yaşanmış aşk güzeldir sonu ne olursa olsun sonu aşkı güzel ve ya çirkin yapmaz yaşanmış süreç güzeldir... benim için hepsinin değeri vardır

0|0
    0|0
  • İlkler unutulmaz derler sonuncu istedigi kadar gelsin ilki arada bır aklına gelir :))

0|0
    0|0
  • Ilki bitti son olacak olan gelmedi 🤔😒

1|0
    0|0
  • Son unutulmaz.

1|0
    0|0
  • Ben ikisini de unuttum açıkçası

1|0
    0|0
  • Ilkler unutulmaz.